Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas

QUOTE(iriskaks @ 2012 11 24, 21:10)
As irgi maciau ta akcija ir noreciau antakius pasidaryt  smile.gif 
Kazin o maitinanciom galima? Kas zino, atsiliepkite?!
Dekui
4u.gif

As irgi maitinu ir dariausi antakius .Galima aisku , bet mano meiste sake kai kurios maitinancios del hormoniu pusiausvyros labai atejusios abejoja , sokineja nuomones ir nuotaikos , poto buna nepatenkintos rezultatu poto jau patenkintos biggrin.gif na man buvo viskas lbai gerai , as buvau viskuo patenkinta ir rezulatas super.Dariausi Kaune Azuolyno spa pas Gitana .
Atsakyti
Laba-aš antakių permanentinį darausi pas antrą meistrę,
dariausi Kaune prieš 3 metus,viename salone.Kadangi norėjosi ryškumo ir formos kitokios,susižinojau kad mano sena pažįstama dirba šį darbą,rezultatu esu labai patenkinta,be galo kruopšti,atsakinga mergina,patenkinta tiek antakių forma,prieš tai ji sake,kad antakiuose nebuvo padaryti ,,kampučiai''.....ji viską ištaisė..... tiek ryškumu patenkinta ,ėjome kartu su mama,pas mamą antakiu buvo nulis,mama rezultatu buvo labai patenkinta,forma nuostabi
dabar noriu akytes pas ją pasigrąžinti,bet aš bailiukė.\tai nžn kaip čia bus-bet gal iškentėsiu
rekomenduoju-kas susidiomes galesiu duoti kontaktus
Atsakyti
As jau pasidariau antakiukus smile.gif Esu labai patenkinta. Pati taip nemokedavau pasidaryti graziai doh.gif Cia matysite ir mano nuotraukeles FACEBOOK "BŪK GRAŽESNĖ" 4u.gif
Atsakyti
Kai pamatau nuotraukas iškart po padarymo, tai silpna pasidaro. Juoda ir kampuota kaip pas kokias čigones. Vien dėl to ir bijau vis dar pasiryžti. Žinau, kad paskui pašviesėja, bet... Vis ieškau lengvos rankos žemaitijos pusėje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Druida: 10 gruodžio 2012 - 11:06
QUOTE(ingela @ 2012 12 10, 10:47)
As jau pasidariau antakiukus smile.gif Esu labai patenkinta. Pati taip nemokedavau pasidaryti graziai doh.gif Cia matysite ir mano nuotraukeles FACEBOOK "BŪK GRAŽESNĖ" 4u.gif



ir as cia dariausi, ir mano foto yra blush2.gif

Esu labai patenkinta, kaupiuosi akim, noriu graziu akiu dabar smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri turite meistrės iš Kauno Šarūnės tel.numeriuka . Nes noriu mamą užregistruoti, o jau kelintą savaitę skambinu ir vis nesujungia.
Atsakyti
Kilo man neišmanėlei dar vienas paikas klausimas biggrin.gif Jeigu tepu veidą serumu, kurio udėtyje yra heliurono rūgšties -- nereikėtų pasaugoti antakučių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ether @ 2012 12 19, 01:03)
Kilo man neišmanėlei dar vienas paikas klausimas  biggrin.gif  Jeigu tepu veidą  serumu, kurio udėtyje yra heliurono rūgšties -- nereikėtų pasaugoti  antakučių? g.gif

O antakiai, tik ka po proceduros? Tada reikia saugoti.
O siap gyvenate kaip iprasta. 4u.gif
Atsakyti
Noriu paklausti del voku linijos . Jeigu pas mane pakankamai storos ir ilgos blakstienos, ar permanentinis jų nesugadins. nuo tušo retėja ir silpnėja. Teigiams puses suprantu:nereikia dažytis, nenusiplauna, ilgai laiko 3-5 metus. O neigiamos? ar po 3 metų gali kartoti ir taip t.t.?
Atsakyti
Laba, norėjau paklausti gal kas darėtės antakius Vilniuje, grožio salone "Venezia"? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(ajd @ 2012 12 19, 14:54)
Noriu paklausti del voku linijos . Jeigu pas mane pakankamai storos ir ilgos blakstienos, ar permanentinis jų nesugadins. nuo tušo retėja ir silpnėja. Teigiams puses suprantu:nereikia dažytis, nenusiplauna, ilgai laiko 3-5 metus. O neigiamos? ar po 3 metų gali kartoti ir taip t.t.?


Dazai blunka, todel po kazkiek laiko 1.5-2.5 reikia vel atnaujinti spalva. Reikia gerai pagalvoti kokia norite strelyte, nes begant laikui keiciasi odos savybes, voko odos kiekis ir pvz. nusipiesus siandien ilga ir stora po keliu metu gali jau nebepatikti, arba pakritus kazkiek vokui linija irgi pakeicia forma. Dar toks niuansas, kad kiekvieno oda skirtingai priima pigmenta ir spalva JUODA kiekvieno odoje atrodo skirtingai. Vienai iseina riski juoda kaip laineris, kitai riski pilka, treciai juodai -pilka ir t.t. Blakstienosm visiskai nedaro jokios itakos, jos kaip augo taip ir augs toliau.

Atsakyti
sveikos o gal kas daretes pas sia meistre 4u.gif
http://permanentinis.lt
ir zinot kokiu atsiliepimu? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskene30: 04 sausio 2013 - 09:59