Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingos gleivės, dienos ir ovuliacija

Na, o tada teoriškai jeigu mano men ciklas 28-30 dienų, paskutinės buvo gruodžio 13, ND gruodžio 26 ( kai pradėjo teplioti rausvai supratau, kad ovuliacija prasideda, nes dažnokai taip būdavo pastaruoju metu) po to po 3 dienų kažkur vėl patepliojo ir baigės viskas. Daugiau ND nebuvo. Mmm, turėtų būti kaip ir 9 sausio.
Atsakyti
Kaip ir taip smile.gif. Mano ciklas prasidejo 12, O greiciausiai buvo 29, tai nelaukiu mm 12, bet mano ciklas dazniausiai 30-31d
Atsakyti
galim nelaukti kartu, gal pasveikinsim viena kitą blush2.gif man tai valgyt norisi ir tas toks pykinimas, bet viskas lygiai kaip ir prieš mmm būdavo. Tai negaliu kažko lb priskirt ne joms. g.gif
Atsakyti
Man tai dar per mazai dienu po O, kad galeciau ka jaust, bet ir vis atrodo, tai krutine jautresne, tai papykina biggrin.gif, bet zinau kad cia psichologija mano
Atsakyti
Žinokit mergaitės, ir aš priskyriau viską fantazijai. Dariausi gal 4 NT iš nekantrumo. Paskui nusprendžiau, kad nesilaukiu šįkart, nes jokių patepliojimų nebuvo, nieko, apart šleikštulio. Bet va šianakt prabudau, turi mmm pareit ir vėl sugalvojau pasiskaitinėti :-)
Atsakyti
Aš tai grįžau po darbo, miriau kaip norėjau alyvuogių visą indelį suvalgiau ir toliau kemšu sumuštinius. Mane vis tas šleikštulys kankina, bet čia ir prieš mmm būna kartais. Po 4 d einu pas daktarę, tai paprašysiu, kad pažiūrėtų ar netyčia ko nėra.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
as truputi ne i tema, bet paklausiu...labai megstu paguleti vonioje ir kadangi dirbama ties nestuke.gif klausimu, ar reiketu po ovuliacijos jos atsisakyti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eden@ @ 2014 01 05, 15:43)
Sveikos 4u.gif
as truputi ne i tema, bet paklausiu...labai megstu paguleti vonioje ir kadangi dirbama ties  nestuke.gif  klausimu, ar reiketu po ovuliacijos jos atsisakyti? 4u.gif


Sako kad nestumo metu negalima gulet karstoje vonioje, tai kaip ir reiktu. Vesesnej vonioj turbut galima gulet.
Atsakyti
Nepatartina karštoj ir ilgai tai vėsesnėj manau gali ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
grd 23 turejau mmm, sausio 1s NesauguLA. Ta pacia sausio 1 ir 2 pamaciau vaisingu iaskyru.mmm laukiu 19d. man iskilo klausimas ar vaisingos isskyros perspeja apie ivyksiancia O ar jau ivykusia? Turbut ivyksiancia? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(username @ 2014 01 06, 22:37)
Sveikos,
grd 23 turejau mmm, sausio 1s NesauguLA. Ta pacia sausio 1 ir 2 pamaciau vaisingu iaskyru.mmm laukiu 19d. man iskilo klausimas ar vaisingos isskyros perspeja apie ivyksiancia O ar jau ivykusia? Turbut ivyksiancia? biggrin.gif


Vaisingos isskyros buna vaisingu periodu. Palanki terpe spermatozoidams, tai buna pries O ir per O.
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2014 01 06, 22:39)
Vaisingos isskyros buna vaisingu periodu. Palanki terpe spermatozoidams, tai buna pries O ir per O.

aciu,kad uzvedet ant kelio smile.gif tai visai imanoma..
Kai gaudem pirma zirni manydavau,kad mano O vyksta 14cd,nez visas ciklas 28d,o ir paskaudenimai sutapdavo,bet pagavome 11cd smile.gif tai gal ir si karta pataikysim wink.gif
Atsakyti