Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėn. kūdikio dienos meniu

QUOTE(WildWildWest @ 2013 06 14, 16:23)
Labai anksti primaitint pradedat g.gif  Pediatrės pritaria?

Maniškė patarė nuo pusės metų, nors aš anksčiau ir neplanavau pradėt blush2.gif

Garbane99 iš ko sprendžiat, kad neužtenka?

Maniškiui ir keturi mėnesiukai, tai pat maitinu MP. Tai pat kas valanda, kad dvi, o kartais ir tris ištempiam. Nematau čia nieko nenormalaus, MP greitai ir lengvai virškinamas, todėl ir reikia dažniau nei mišinuko...

Na pirmiausiai aš nusprendžiau primaitinti todėl, kad jis labai neramus. Kai pavalgo MP pabūna ramus maždaug gerą pusvalandį, o po to prasideda erzalynės. Kol užmiega būtinai reikia vežimą supti, nes kitaip neina. ax.gif Pirmąją dukrytę pradėjau primaitinti nuo penkto mėnesio, tai manau, kad laikas taip pat ir mano antrąjai atžalai. Mano vaikiukai gana dideli gimė. Pirmoji 5 kg., o sūnelis 4,5 kg., jis tikrai yra dabar didelis, labai aktyvus, tai manau, kad tikrai laikas jam jau pradėti valgyti po truputį košyčių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(username @ 2013 03 01, 13:22)
Sveikos,

Mes jau irgi valgom košytes, pradėjom nuo bulvės, paskui bandėm dėti brokolį, labai patiko, tačiau brokolį pakeičiau dabar į moliūgą, atseit brokolis tik nuo 5 mėn. Primą sykį kai valgė bulvę su moliūgu tai raukėsi, lyg žiaugčiojo ir zyzė, o antrą kartą išvis pradėjo žiaugčioti ir verkti, nenori moliūgo. Bandysiu pakeisti moliūgą į morką, bet tai kaip čia išeina moliūgo jau ir neprireiks mums?  g.gif Ką dėti vėliau, po morkos?

Kiek laiko jusu maziukui? Pabandyk duoti saldziaja bulve. As nuo jos pradejau ir jam visai patiko:) jau 4 diena valgom sublenderiuoju su misinuku ir snd jau labai skaniai valge pats ziojosi:) ir vakar bandziau duot banano tai tikriausiai kiek buciau davus tiek butu valges:) tik pamato kad saustukas artinasi tai pasikrykstaudamas ziojasi:) beje nzn ar gerai darau nes sako kad per anksti maitint nera ten atseit ryjimo ar kokiu ten refleksu bet jam dar tik 3men ir 2 sav bet valgo kaip mokedamas tik daug neduodu. O pradejau duot nes lb neramus pasidare valge kas 2 val po 180ml taip pat ir nakti ir jo kakus laaabai jau skystas kokias dvi sav o db susireguliavo ir vaikas linksmas ir tevams dziaugsmas:)
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2012 03 10, 19:33)
Iki 6 mėn. ramiai gyvenkit be košyčių  4u.gif  O bananą ekologišką duodat?  unsure.gif  Šiaip jau tiek laidų per TV buvo apie tuos nemūsiškus vaisius, bananus - mamos gramdo, džiaugiasi, kad valgo, o iš tikro duoda nuodų nuodą  doh.gif Iki metų reiktų apsiriboti Lietuviškais vaisiais ir daržovėmis.
O tas (.) metimas - normalus dalykas, kantrybės ir nenustoti siųlyti.  mirksiukas.gif  Tas  (.) metimas - tiesiog kažkoks etapas, kuris praeis smile.gif  Galbūt diegliukai, ar dantukai kalasi, dė kurių kūdikis neramiai valgo.

Sveikutes, nepykit bet nesuprantu kodel jus taip griestai teigiat ir peikiat kad laukt tu 6 men beto mama geriau mato kaip jos vaikuciui geriau. Mums dar nera net 4 men ir ragaujam po biskuti saldziaja bulve ir banana kartais Ir vaikutis zymiai ramesnis zvalesnis, krykstauja Iir dziaugiasi. Beto vaikiuko zarnynas pasiruosias pasiskaitykit daugiau info, tik esme tokia kad iki 6 men geriausia mamos pienukas.
P.s beto pazekit I tema cia juk 4 men dienos meniu tai jei jus pries tai tai ir nekomentuokit o eikit I tema kur nuo 6 men
Papildyta:
QUOTE(garbane99 @ 2013 06 12, 17:27)
Jungiuosiu mielosios mamytės ir aš prie Jūsų  4u.gif  Mano mažiukui yra 4 mėn. ir 3 savaitėlės. Valgo, tik mamos pienuką.  thumbup.gif  Sveriame virš 8 kg. Bet mano kleckas tikrai yra neramus. Daug kas sako, kad jam trūksta maisto. Bandžiau duoti mišinuko, bet negeria. Man atrodo, kad MP užtenka. Gydytoja sakė pradėti duoti košeles tik nuo 6 mėnesiukų. Nežinau ką daryti  schmoll.gif  Ką pradėti duoti, nes mano kantrybė senka, valgome kas dvi valandas, o kartais ir kas valandą MP. Patarkite  blush2.gif Ar pradėti nuo kokių tyrelių vaisinių, ar virti  daržvių košeles?  ax.gif

Pabandykit nuo saldziosios bulves. Mes katik pradejom valgyt ir visai gerai valgo kail mokedamas:) ta bulve saldi tai po saldaus pienuko manau pats tas priprasti:) pradzioj atrode kad nepatinka bet matyt nesuprato kas cia o po keliu dienu ziojosi vos sauksteli pamates:)
Atsakyti
[quote=Juocke2,2013 06 20, 23:07]
Sveikutes, nepykit bet nesuprantu kodel jus taip griestai teigiat ir peikiat kad laukt tu 6 men beto mama geriau mato kaip jos vaikuciui geriau. Mums dar nera net 4 men ir ragaujam po biskuti saldziaja bulve ir banana kartais Ir vaikutis zymiai ramesnis zvalesnis, krykstauja Iir dziaugiasi. Beto vaikiuko zarnynas pasiruosias pasiskaitykit daugiau info, tik esme tokia kad iki 6 men geriausia mamos pienukas.
P.s beto pazekit I tema cia juk 4 men dienos meniu tai jei jus pries tai tai ir nekomentuokit o eikit I tema kur nuo 6 men
Papildyta:

Sveikos mamytes 4u.gif
vis paskaitineju sita temute, nes jau neuzilgo mano mazyliukas bus 4 men ir zadu pradedi primaitinti.
Pritariu Juocke, kad nereikia teigti, kad tik nuo 6 men reikia primaitinti mazuliukus. Yra tik rekomenduojama, jei kudikeli maitini MP nuo 6 men pradeti primaitinti, taciau jei kleckiukai maitinami misinukais rekomenduojama jau nuo 4 men pradedi primaitinti. Galima tureti savo nuomone ir nusistatyma, bet nebutina pulti sakyti kam kisat. Matom kad reikia, tai ir duodam. Pantrisniu Juocke, kad mamytes geriausiai mato, kas jo vaikiukui geriau, kas reikalinga ar ne. Gyd gali tik rekomenduoti, galima su jais konsultuotis, taciau kiekvienas vaikiukas yra labai individualus ir jau teveliai turi suziureti kaip ir kas. Manau sita temele skirta neaiskinti, kada reikia pradeti maitinti vaikiukus, o nuo ko pradeti,ka duoti pirmiausiai ir pasidalinti kaip sekasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pukeliukas: 21 birželio 2013 - 12:06
Na noriu pasipasakoti pirmus įspūdžius valgymo. biggrin.gif Pirmiausiai daviau savo mažiukui bulvę. Nesitikėjau tokios baisios reakcijos. g.gif Tiesiog jis apsivėmė, jam taip buvo neskanu, kad siaubas. Kitą dieną vėl tą pačią bulvę verdu, trinu, atskiedžiu ir vis tiek jis neima, tiesiog verkia, kai kišu artyn šaukštelį. Na trečią kartą vėl kantriai verdu bulvę, dar ir morkytę. Sublenderiuoju ir įpilu MP. Patikėkite VAIKAS VALGO thumbup.gif Tai supratau, kad reikia blenderiuoti, o ne trinti šakute ir žinoma MP savo padarė. mirksiukas.gif Taigi toliau vis įdėsiu kokią naują daržovę ir taip duosiu savo mažiukui daržovienę. Valio, kad mes valgome ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, jungiuosi ir as.
noriu patarimu, kadangi auginam pirmagimi tai kyla daug klausimu.
Musu berniukui jau 3 men ir 9 d. , sveria 7 kg ir 100 gr. Maitinu tik MP, valgo daznai ir daug, jei kartais nespeju duoti MP, pvz, bunam parduotuvej ar kazkur tai taip uzsiklykia, kad isprakaituoja ir ciut ne dusta. Uzeina toks staigus alkis ir kur bebutum, ka bedarytum pivalau duoti valgyti.
Vakar pirma kart daviau palaizyti banano, tai kai atitaukiau pradejo kaukti, jam taip patiko, taip ciulpsejo jis ta banana, aisku nieko nenurijo. Kazkaip nesitikejau tokios reakcijos ir pagalvojau, gal jau vaikuciui reikia normalaus maistuko pradeti valgyti, tik labai bijau, kad dar per anksti. Kazkaip dauguma nuo 4-6 men pradeda, bet toks didelis vaiko noras man kuzda kad iki pusmecio neislauksim.
Sakykit, ar galima jam jau ka nors duoti? Musu daktare kaip tik isejo atostogu, tai negaliu pasitarti su ja. Bulve, morka, moliugas, kiek galima duoti? ir aplamai ar galima ar palaukti iki 4 men? g.gif
Atsakyti
Nebijot skranduką sugadint nuo 3mėnesių primaitindama blink.gif

Gal palaukit, kol gydytoja gryš iš atostogų. O bananas, tai išvis man nuodų nuodas, nebent tai buvo ekologiškas...
Atsakyti
QUOTE(symaland @ 2013 08 14, 15:52)
Sveikos mamytes, jungiuosi ir as.
noriu patarimu, kadangi auginam pirmagimi tai kyla daug klausimu.
Musu berniukui jau  3 men ir 9 d. , sveria 7 kg ir 100 gr. Maitinu tik MP, valgo daznai ir daug, jei kartais nespeju duoti MP, pvz, bunam parduotuvej ar kazkur tai taip uzsiklykia, kad isprakaituoja ir ciut ne dusta. Uzeina toks staigus alkis ir kur bebutum, ka bedarytum pivalau duoti valgyti.
Vakar pirma kart daviau palaizyti banano, tai kai atitaukiau pradejo kaukti, jam taip patiko, taip ciulpsejo jis ta banana, aisku nieko nenurijo. Kazkaip nesitikejau tokios reakcijos ir pagalvojau, gal jau vaikuciui reikia normalaus maistuko pradeti valgyti, tik labai bijau, kad dar per anksti. Kazkaip dauguma nuo 4-6 men pradeda, bet toks didelis vaiko noras man kuzda kad iki pusmecio neislauksim.
Sakykit, ar galima jam jau ka nors duoti? Musu daktare kaip tik isejo atostogu, tai negaliu pasitarti su ja. Bulve, morka, moliugas, kiek galima duoti? ir aplamai ar galima ar palaukti iki 4 men?  g.gif


Laukit kol gris daktare.Is svorio sprendziu ,kad badu nemirsta.Leliukai taip uzsiklykti gali tikrai be priezasties.Bananas tiesiog kazkas jam nauja todel ir patiko.
Atsakyti
Sveiki,

Mums jau 4 men ir kelios 10 dienu. Jau valgome bulvyte, morkyte ir moliuga, kartais Hipp kosyte su biskvitu pries nakti. Ka dar galima duoti vaikuciui ? Bananas mums netiko, raizo pilvuka. Ar galima kokios cukinijos, kalafijoro pervirto ? Dekoju is anksto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gausteja @ 2012 05 30, 22:27)
Sveikos,mano lelytei bus 4 men ,jau dabar domiuosi kaip pradei primaitinti ,kuo ir kaip pradeti?
Be to klausiu kaip pradeti,o ne ar pradeti todel smerkiancios ir kisancios savo nuomone kad maitinti nereikia galit nesivarginti 4u.gif

Sveiki mums daktare isaiskino kad pradeti nuo vieno saukstelio paskui du ir t,t kas diena didinti po sauksteli kai pasieki 30ml koses mazinti missinio kiek ta maitinama, na ir taip toliau kol gausis 150ml tada jau pilna norma ir pienuko nebereikia ta maitinima 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(lawitux @ 2013 11 23, 00:20)
Sveiki mums daktare isaiskino kad pradeti nuo vieno saukstelio paskui du ir t,t kas diena didinti po sauksteli kai pasieki 30ml koses mazinti missinio kiek ta maitinama, na ir taip toliau kol gausis 150ml tada jau pilna norma ir pienuko nebereikia ta maitinima 4u.gif

Ir aisku pradet nuo bulves o ne nuo visokiu vaisiu, 4u.gif
Atsakyti
sugalvok tu man tokią kvailystę, kišt maistą tokiam mažam kūdikiui blink.gif blink.gif g.gif
Atsakyti
Man ir gydytoja liepė primaitinti 4 men kūdikį, nes priaugo mažai svorio(maitinamas mišinuku) rekomendavo pradeti nuo avižinės košės po 1 šaukštuką per dieną. Na jau 2 d. bandom, vargas nenori visiškai spjauna raukosi vaiposi, neįsivaizduoju kaip reiks didinti dozes kas turėtų būti po kelių dienų. Pasidalinkit patirtim ar vėliau pamėgo košę ar davėt ką kito? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monalli: 03 gruodžio 2013 - 16:49