Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėn. kūdikio dienos meniu

sveikos mamytes,

noreciau jusu paklaust kada jus pradejot primaitinti vaikelius? ar duodat virinto vandens atsigert? Mano suneliui dar tik 3 menesiukai tuoj bus, o kelias dienas atrodo irzlokas ir vis kumsciai burnoj, tai vat vis svarstau ar chia pieno poreikis padidejo ir manishkio nepakanka g.gif nors pieno tikrai yra... ar tie kumschiai burnoj visishkai normalus dalykas ir netureciau del ju pergyvent? unsure.gif

Buchiau dekinga uz patarimus. Pas gydytoja dar neturim rodytis, tad gal jus pasidalinsit savo patirtimi.

Labai achiu is anksto! rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(asialisa @ 2011 11 30, 00:32)
Mano suneliui dar tik 3 menesiukai tuoj bus, o kelias dienas atrodo irzlokas ir vis kumsciai burnoj


4u.gif kumščiai burnoje manau visiškai nesusiję su pieno trūkumu, tiesiog jau pradeda ruoštis dygti dantukai, kartais rankytes, pirščiukus kiša į burną dėl nerimo, paskaitykite forume apie tai mamos rašo ...
šiuo metu iki 6 mėn nerekomenduojama nei papildomai duoti gerti, nei papildomai duoti kitokio maisto, tuo labiau, kad pieno turite užtektinai...
kiekvienam vaikui individualiai , daug mamų duoda papildomai pakankamai anksti, tiesiog stebėkite savo mažiuką, jei svoris auga tvarkingai, pieno yra siūlyčiau neskubėti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif jungiames prie jusu..paskutini menesi priaugom mazai svorio ir buvom paskatinti pradeti primaitinti mazyli,bet pasirodo nera taip lengva. Pradejom pagal patarimus nuo bulvytes,davem obuoliuko,banano paragaut - pirma diena maziukas nustebes buvo ka jam cia siulom,antra taip jau rimciau paragavo,trecia diena pradejo zaist su maistu - specialiai spjaudytis,purksti ir panasiai,o galiausiai dabar jau tik pamato kad siulysim kazka iskart verkt pradeda,surakina lupytes ir nieko jam neisiulysi doh.gif na nezinau kur mes klaida darom - juk nemaitinam taip iskart,duodam tik paragaut,bet visvien nenori susipazint su maisteliu. Man kazkaip atrodo, kad jam dar tiesiog ne laikas - kai pats jaus poreiki tada ir prades.. Kokia jusu nuomone apie tai? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamuliukas1: 07 gruodžio 2011 - 05:08
QUOTE(mamuliukas1 @ 2011 12 07, 06:07)
Kokia jusu nuomone apie tai? g.gif



palaukite kelias dienas ar savaite, tada bandykite dar kartelį 4u.gif vaikelis turi būti nors kiek alkanas, bet ne sotus ir ne perdaug alkanas. 4u.gif
oadarykite pertrauka, kaip seksis parašykite 4u.gif
Atsakyti
Mūsiškiui irgi 3mėn. ir kumščiai burnoj. Tokios pačios mintys. g.gif Kas čia jam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liuka69: 09 gruodžio 2011 - 09:00
Sveiki, noreciau suzinoti, kiek reiktu duoti ar kosytes, ar tyreles ir t.t. pirma karta vaikui?
Atsakyti
QUOTE(alla7 @ 2011 12 09, 22:42)
Sveiki, noreciau suzinoti, kiek reiktu duoti ar kosytes, ar tyreles ir t.t. pirma karta vaikui?

1 sauksteli, kita diena-2 saukstelius ir t.t smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes,
na mums jau praktiskai 5men, bandem ragaut bulvyte su MP, atsisake grieztai, tada pasiulem obuoliuko, pirmi kasniai nebaisiai patiko. Tiesiog susiraukdavo ir viskas, taciau suvalgydavo vis daugiau. Dabar sekmingai pakeitem viena maitinima ir jau pradesim siulyt darzovienes pietums.
O primaitint pradejau nes gydytoja pasiule po truputuka duot paragaut ir plius vakarais MP mazedavo ir jau nepasisotindavo. Manau geriau darzoviene itraukt nei misinio siulyt blush2.gif

P.S. arbateliu ar virinto vandenuko vistiek negeriam, nepatinka jam nors tu ka schmoll.gif Taigi troskuli malsina tik MP...
Atsakyti
Sveikos,

noriu pasiteirauti dėl savo draugės, jos mažyliui keturi mėnesiai, nemaitina MP, o mišinukais, tačiau mažikas per mėnesį vos 240 gr. priaugo. Jos dakterė sakė neprimaitinti, tipo mažas gimė (2700), bet seselė jai patarė duoti bananų, bulvių, morkų tyrelės. Kaip manot gal tos tyrelės netinkamos, kad mažiukas visai svorio nepriauga ir būdamas 4 mėn sveria vos 5240 gr. Man tai čia kažkas ne taip..Kaip Jums atrodo?
Aš pati auginu mažylį, mums tik 2 mėn, bet sveriam virš 6kg. aišku aš jį maitinu MP..
Atsakyti
QUOTE(SuperLaura @ 2011 12 21, 15:44)
Sveikos,

noriu pasiteirauti dėl savo draugės, jos mažyliui keturi mėnesiai, nemaitina MP, o mišinukais, tačiau mažikas per mėnesį vos 240 gr. priaugo. Jos dakterė sakė neprimaitinti, tipo mažas gimė (2700), bet seselė jai patarė duoti bananų, bulvių, morkų tyrelės. Kaip manot gal tos tyrelės netinkamos, kad mažiukas visai svorio nepriauga ir būdamas 4 mėn sveria vos 5240 gr. Man tai čia kažkas ne taip..Kaip Jums atrodo?
Aš pati auginu mažylį, mums tik 2 mėn, bet sveriam virš 6kg. aišku aš jį maitinu MP..



kiekvienas vaikas auga skirtingai, vieni mažiau priauga svorio kiti daugiau 4u.gif vienus reikia ankščiau primaitinti kitus vėliau, tai priklauso nuo nuo mamos, nuo vaiko, nuo gydytojos. tai kas tinka jūsų kūdikiui tai nereiškia, kad tiks jūsų draugės kūdikiui mirksiukas.gif jei nuo gimimo svoris padvigubėjo tai auga gerai, negali vaikas kas mėnesį po 1kg priaugti mirksiukas.gif viskas bus gerai ir užaugs ir draugės vaikas 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, iškilo klausimas o kokiu laiku duodate košytes? g.gif
mums gydytoja pasiūle primaitinti ir galoju ar duoti po misinuko kokiai valandai praejus ar tiesiog atejus tam laikui kai turi valgyt irp o to duodi misinuko? pasimeciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
sveikos mamytes, iškilo klausimas o kokiu laiku duodate košytes? 
mums gydytoja pasiūle primaitinti ir galoju ar duoti po misinuko kokiai valandai praejus ar tiesiog atejus tam laikui kai turi valgyt irp o to duodi misinuko? pasimeciau 


Pries misinuka, nes jeigu pries tai duosi misini, maziukas pasisotins ir nenores ragauti koses. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo suntea7: 11 sausio 2012 - 14:47