Įkraunama...
Įkraunama...

Lapkritinukai

Labas,
Na cia atejus, gali ir uzsikompleksuot lotuliukas.gif . laima tikrai neskaito ir net nemegina. Ugis 105 cm, 14 kg biggrin.gif .

Smagu girdet kai vaikams taip gerai sekas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(EDELVEISA @ 2014 02 22, 21:22)
Labas,
Na cia atejus, gali ir uzsikompleksuot  lotuliukas.gif . laima tikrai neskaito ir net nemegina. Ugis 105 cm, 14 kg biggrin.gif .

Smagu girdet kai vaikams taip gerai sekas smile.gif


Tai cia as bent kompleksuoju nuo pat Tejuko gimimo biggrin.gif biggrin.gif atrodo amzius tas pats,viskas panasiai turetu buti, bet va, kiek atsiranda skirtumu, kad man net kartais sunku suvokti...nors kaimynysteje turim drauge-klasioke lietuvaite, kurios ugis 126cm ir skirtumas 15 dienu tarp ju, tai Tejas kaip nykstukas pagal ja biggrin.gif del tu visu proto galiu,vel gi, sunku suprasti kodel taip skirtingai...zodziu edelveisa komplikuojames toliau biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labukas,

truputi atsibudo musu tema smile.gif

smagu girdeti apie vaiku pasiekimus, saunuoliai visi.
Kotryna tai dar neskaito, nors pazista visas raides, skaicius, bet tingi zalciukas skaityti, uzsispyrus kaip ozka, nesimoko ir viskas smile.gif
Ugis 115, svoris 20 kg.
Ka tik persirgom vejaraupiais, tai dabar po 10 dienu namie, rytoj jau i darzeli keliaus.
Sausio pradzioj isoperavo adenoidus.
Lankom tenisa jau antri metai, taip pat toki vaiku ugdymo kluba Siauliuose Bumce, tai ten soka, dainuoja, vaidina. Jau keleta spektakliu vaidino, jai patinka.
O daugiau tai nieko naujo smile.gif
Linkejimai visoms mamytems ir vaikuciams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilita @ 2014 02 23, 01:26)
...zodziu edelveisa komplikuojames toliau biggrin.gif  biggrin.gif

drinks_cheers.gif

Na del ugio tai as visai nepergyvenu, mergaitei nedidelis ugis visai gerai smile.gif . Vyru bus didesnis pasirinkimas kai suaugs. O va kas link berniuku, tai kiek atveju mokykloj - maziausias, o 11-12 kl kai tysteli, niekas nebeatpazysta smile.gif .Va sunus visad tarp ausktesniu buvo darzely-mokykloj, o dabar normalus ugis, net noretusi, kad aukstesnis butu... 18 m 180 cm. O va klasiokai jo kai kurie buvo mazuliai, op dabar arba aukstesni, arba panasaus ugio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EDELVEISA: 23 vasario 2014 - 18:21
QUOTE(Zivilita @ 2014 02 22, 19:36)
I angliska mokyklele, cia daugiau su jais zaidzia, zaidimo forma mokina, raideles puikiai ismokino, bet irgi per daineles, zaidimukus...skaityt mokina,bent npri ismokint, bet turbut ismoksta tie kurie nori, mano vaikui ne skaitymas galvoj, jam masinytes,lego deliot ir pan...ai as nepergyvenu, ismoks, niekur nedings..nes pvz parsinesa namo knygutes, as visaip kalbinu paskaityt, pavartyt...nu niekaip, nenoriu.pavargau, reikia man ta ir ta daryt..nu pasivadina tau reik ir skaityk  doh.gif  as manau kad ir nebutina 5-6 metu vaikams grust to skaitymo, anksciau ar veliau ismoks, nebent vaikas pats npri,pats skaito,stengiasi ir pan...bet man dabar ji verstinai mokint nu nezinau, turbut neverta..


Tikra tiesa, tikrai išmoks skaityti. 4u.gif
O priversti tai nežinau kaip kitus vaikus, bet aš saviškės tikrai nepriversčiau, nes užsispyrus ji baisiai. doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Auginu lapkritinuke (kartais pagalvoju, jog gaila, kad nedalyvavau SM'e su jumis), gal nepyksit, jei kartais isibrausiu i jusu temute? Idomu paskaityti apie bendraamzius ir ju sugebejimus 4u.gif Maniske labai domisi knygelem, pazista ir moka rasyti visas raides, bet pati dar neskaito.

QUOTE(jovka @ 2014 02 03, 11:52)
Lanko dailujį čiuožimą nuo rugsėjo.


Gal gali papasakoti, kur lankot dailuji ciuozima ir kiek kainuoja? Cia Vilniuje?

Paziurejau i parasa, kad tu kauniete. Gal yra kas Vilniuje leidzia vaikus i dailuji ciuozima? Butu idomu isgirsti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skia: 27 vasario 2014 - 12:44
QUOTE(Skia @ 2014 02 27, 12:41)
Sveikos 4u.gif

Auginu lapkritinuke (kartais pagalvoju, jog gaila, kad nedalyvavau SM'e su jumis), gal nepyksit, jei kartais isibrausiu i jusu temute? Idomu paskaityti apie bendraamzius ir ju sugebejimus 4u.gif Maniske labai domisi knygelem, pazista ir moka rasyti visas raides, bet pati dar neskaito.
Gal gali papasakoti, kur lankot dailuji ciuozima ir kiek kainuoja? Cia Vilniuje?

Paziurejau i parasa, kad tu kauniete. Gal yra kas Vilniuje leidzia vaikus i dailuji ciuozima? Butu idomu isgirsti 4u.gif


Sveika prisijungus. 4u.gif

Taip aš kaunietė, ir čiuožimą lanko kaune. Gražus sportas, bet ir sunkus. ax.gif
Atsakyti
Labas visoms ir visiems 4u.gif
Nedidelis reportažas iš Kotrynos atostogų pas močiutę biggrin.gif


user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikos,

užėjau, nes pasiilgau smile.gif Kaip laikotės?

Mano Jonukas, nors ir vienas vyriausių lapkritinukų tarpe, bet nedidukas, koks 112cm dabar, 6 metų. Neskaito dar, konstruoja lego ištisai, daržely lanko karate, keramiką ir vokiečių kalbą.

Aš labai džiaugiuos, kad mes vilnietės iki šiol tebebendraujam: edelveisa, 357, darfe, kausriukas, hopkarole, mikado (sorry, jei kurią praleidau ar nicką neteisingai užrašiau). Va šiandien pvz važiuosim į Laimutės gimtadienį happybday.gif

O kitur gyvenančios lapkritinukų mamkos, ar bendraujat? ax.gif
Atsakyti
Labos mamos 4u.gif

Guglas visada veda į SM, ko beieškotum biggrin.gif Ta proga užsukau pažiūrėt, kaip bendraamžiai laikosi.
Tema prieš 3 metus pradėta, ne tie laikai, kai po temą kasdien pripliurpdavom ax.gif
Bet pavadinimas apie Kalėdas ir vėl tinka smile.gif

Prisiduodam smile.gif
Paulius laikosi gerai, tik dabar plaučių uždegimu prasirgo be jokios temperatūros. O tuo prakeiktu kosuliu niekaip neatsikratom doh.gif
Ūgis 116, svoris gal 20.
Skaito jau seniai, nuo praeitos žiemos. Jam reikia žinoti, kada kokį filmą rodo, kaip kompe žaidimą norimą susirasti, tai pats save ir motyvavo išmokt skaityt.
Kaip ir kiti tokio amžiaus berniukai priklausomas nuo lego. Dar Tolkieno fanas, patinka futbolas, filmai apie karą, zombiai ir kiti panašūs dalykai smile.gif

Linkėjimai lapkritinukams 4u.gif
Atsakyti
Sveikatos Pauliukui. 4u.gif

Kotryna smagiai pas močiutę pailsėjo thumbup.gif

Maniškė gražiai auga, yra vidutinė 117cm ir 19,5kg.

Domisi viskuo, yra labai smalsi, sumani, bet ir reik visur pirmauti, tai kartais per skubėjimą raidės būna kreivokos.

Šeštadienį su savo darželio grupe sudalyvavo renginį "Sportuojanti mergaitė - būsima olimpietė", gavo medalį (už dalyvavimą, nes vietų niekas neskirstė). Visos buvo baisiai laimingos. thumbup.gif

Atsakyti
Kas cia ledus prakrutino, tai ir as trumpai ilysiu - sveikos 4u.gif

Kajus pirmoj klasej, tai namu darbu bele kiek visi darom - jau buvau pamirsusi ka reiskia mokintis, o cia dar ziurek ir du kartus is naujo mokykla baigsim su tevu biggrin.gif doh.gif

Skaito Kajus tak sebe, bet jau jau skaito, nes kai pradejom pirmaja klase (gi be paruosiamosios), tai nuo nulio pradejo kibti i moksla.
Ji irgi motyvuoja savi reikalai - 'Dragonologijos' knyga, grybu enciklopedija, dinozauru istorija ir panasus svarbus veikalai smile.gif

Kompo neduodam... Daugiausiai 'zaidzia' su LeapPad'u - as gaunu ataskaitas is kompo, matau pazanga, nes visi zaidimai edukaciniai - tikiuosi nusaunam du zuikius vienu suviu (ir jam atrodo, kad pazaides, ir as zinau, kad pasimokes) g.gif

Su sese kalasi kaip ir priklauso, tai cia viskas tvarkoj biggrin.gif

Su Edelveisa vis pakalbam, Darfe, kazkada kazkur maciau, su Dager pasibendraujam kol kas daugiau per atstuma, bet tikiuos greitu laiku isderinsim ir susitikimui laika biggrin.gif Kas dar... Ai vis pasidziaugiu VAri 'postais' FB... Kitu neatsimenu, bet pasiilgau irgi wub.gif

Anadien dar pagalvojau, kad tokia man pirmoji ir jaukioji SM 'grupuote' gavosi Lapkritinuku smile.gif

Au artejanciom visus ir visas newyear.gif
Atsakyti