Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame namus Kalėdoms :)

user posted image

thumbup.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir aš į Jūsų gretas wink.gif Mano kalėdiniai rankdarbiai:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

dovanų maišeliai:
user posted image
Atsakyti
oi kiek grozybiu yra wub.gif wub.gif bigsmile.gif kokios kuribingos jus thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cipse00 @ 2011 12 11, 17:42)
tiesiog nuostabu  thumbup.gif

Nerealiai gražus vainikas. Kaip jį pasidaryti?
Atsakyti
spurgyyyte labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Neta258 @ 2011 12 11, 15:44)

Sveikutes kuribingosios supermamytes mirksiukas.gif

Reikia jusu patarimo...  ax.gif  Noriu karpytomis popierinemis snaigemis isklyjuoti langus, taciau nezinau kuo jas prilipinti...  g.gif  doh.gif  Patarkit  4u.gif
Girdejau, kad galima su slapiu muilu kazkaip istepti, bet zinau, kad po to buna vargo  nuvalyti langus... Gal zinote kitokiu prilipinimo budu? Pasidalinkite  4u.gif



Pas mus viena mokytoja visas langų dekoracijas iš popieriaus klijavo ... sausais klijais blink.gif
Visad maniau, kad bus nenulupama, bet ji sakė, kad jau ne pirmą kart taip daro ir viskas gerai nusivalo g.gif
Ėmiau ir aš taip palipinau. Na, jei nenulupsiu... tai jai visvien daugiau langų bus grandyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eirwen @ 2011 12 11, 19:07)

thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=rimulia12,2011 12 10, 23:36]
Pati gražiausia šiemet matyta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Tokia subtili .... PASAKA!!!!!

Ačiū ,labai malonu 4u.gif .
Nežinau ar tokia jau ir gražiausia,bet man patinka tokios "ramesnės" dekoracijos biggrin.gif
Atsakyti
Spurgyyyte nuostabu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(spurgyyyte @ 2011 12 11, 20:39)
Jungiuosi ir aš į Jūsų gretas wink.gif Mano kalėdiniai rankdarbiai:

user posted image



sita kojine pati siuvot ax.gif ? kur tokios medziagos yra bigsmile.gif ? labai wub.gif visi rankdarbiai thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Vaiva number 1,2011 12 12, 11:42]
sita kojine pati siuvot ax.gif ? kur tokios medziagos yra bigsmile.gif ? labai wub.gif visi rankdarbiai thumbup.gif



Taip pati siuvau , medžiagos radau Vilniuje prie kalvarijų turgaus žalioj stotelėj audinių parduotuvėj, yra įvairiausių,kai pamačiau negalėjau išeiti, nusipirkau kelias ir siųsiu iš jų dovanų maišelius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2011 12 11, 19:24)
Pas mus viena mokytoja visas langų dekoracijas iš popieriaus klijavo ... sausais klijais  blink.gif
Visad maniau, kad bus nenulupama, bet ji sakė, kad jau ne pirmą kart taip daro ir viskas gerai nusivalo  g.gif
Ėmiau ir aš taip palipinau. Na, jei nenulupsiu... tai jai visvien daugiau langų bus grandyt  doh.gif

Na man atrodo kad ir as prisidirbau biggrin.gif reikes vargti po svenciu, nes snaiges klijavau su skiestu lipalu doh.gif Na ziuresim, kaip ten bus rolleyes.gif svarbu dabar sventiskai namai atrodo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(spurgyyyte @ 2011 12 11, 18:39)
Jungiuosi ir aš į Jūsų gretas wink.gif Mano kalėdiniai rankdarbiai:

Labai grazu wub.gif Noriu paklausti, o kaip tie piesinukai ant kojines padaryti?
Atsakyti