Įkraunama...
Įkraunama...

Fabų kampelis

labas rytas,

aš būnu aištelėse prie 45, 49, 53 namų smile.gif
jeigu susitikti, tai reikėtų susitarti, kuriuo laiku smile.gif
Atsakyti
O mes kitoj gatves pusej, priesais iki, prie monolito tokioj aikstelej, bet galima bandyti susitikti, vis tiek netoli vieni kitu esam smile.gif Apie kelinta einat i lauka?Kokio amziaus vaikutis?
Atsakyti
QUOTE(agnutia @ 2013 03 17, 09:10)
O mes kitoj gatves pusej, priesais iki, prie monolito tokioj aikstelej, bet galima bandyti susitikti, vis tiek netoli vieni kitu esam smile.gif Apie kelinta einat i lauka?Kokio amziaus vaikutis?


tai netoli, galim bandyti prisijungti smile.gif Pa smus čia kartais susirenka mamyčių su vaikais, kartais vienos būnam smile.gif Mes einam maždaug apie 11-12 val. Ne visada vienodai smile.gif Mums metai ir 9 mėn.
O jūs kokio amžiaus (vaikutis)? Kada einat į lauką?
gal atitaikytumėm kada laiką smile.gif
Atsakyti
Mes dabar irgi panasiu laiku einam ir ta pati situacija, kad kartais buna net keli vaikai, kartais tuscia:)
Mano dukrytei 2m2men, tai ir amzius panasus smile.gif Gal parasykit tel nr i az ir bandysim susitikti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnutia @ 2013 03 17, 23:09)
Mes dabar irgi panasiu laiku einam ir ta pati situacija, kad kartais buna net keli vaikai, kartais tuscia:)
Mano dukrytei 2m2men, tai ir amzius panasus smile.gif Gal parasykit tel nr i az ir bandysim susitikti  mirksiukas.gif


parašiau į až smile.gif
Amžius tikrai panašus smile.gif
Atsakyti
Sveikos, Mamytės, 4u.gif

parduodu Fabijoniškių vid. pirmokėlės uniformą (dydis - 142) - gal reiktų kam ir kas nors ketinate leisti savo atžalėlę į šią mokyklą?.. ax.gif
Uniforma pirkta siuvykloje prie Hales turgaus, kaina buvo - 125 lt, dabar parduočiau už kokius 60lt ax.gif blush2.gif
Rašykite AŽ. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki mamukai 4u.gif
Zinau yra cia paaugusiu vaikiuku, tai gal turite ir isaugta dviratuka? blush2.gif
Ieskau savo merginai dviratuko 14 ar 16 coliu ratukais. Zinoma ne naujo ir superine isvaizda nebutina tongue.gif , svarbu gerai vaziuotu biggrin.gif .

Ir siaip kaip pacioms sekasi? Kaip pavasarines nuotaikos?
Atsakyti
Labas mamos,
fabijoniskese jau kuris laikas gyvenam, bet nuo vasario pradzios kraustomes gyvent i kita buta, irgi fabijoniskese, tik kad kitam ale:D Gyvensim L.Giros gatvej, butu smagu susipazinti su kaimynemis. Vaikiukui mano 1m ir 4men daar. Su kitais vaikais dar nelabai zaidziam, labiau patys sau tik biggrin.gif tad labiau man cia idomu butu paplepet i lauka isvedus vaika su kita mama smile.gif Jei jusu vaikiukas panasaus amziau tai brukstelkit AZ. Namas mano L.Giros 84
Atsakyti
Tema keliu i virsu. Nes nuo nauju metu niekas nevyksta. Ar taip viena kitai nusibodot, ar taip nera kada?
Atsakyti
QUOTE(Brudi @ 2014 07 08, 20:50)
Tema keliu i virsu. Nes nuo nauju metu niekas nevyksta. Ar taip viena kitai nusibodot, ar taip nera kada?


greičiausiai, kad nėra kada smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kartais yra kuri nors mamyte, gyvenanti Zadeikos 28? smile.gif
Atsakyti
Ar yra mamyciu auginanciu dvimecius aikucius ir dar siemet neinancius i darzeli? Mes is L.Giros gatves, gal kaimyniu yra?
Atsakyti