Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 6

QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2012 04 19, 22:14)
Baigiau gydymą  thumbup.gif
Vis dar negaliu patikėti, kad  nereikia chemijos  biggrin.gif kad praeis blogumas, silpnumas, pykinimas ir kiti nemalonumai  biggrin.gif 
Daug rekomendacijų išgirdau. Ryt prisėsiu parašysiu, gal kam pravers  g.gif



Kaip gerai 4u.gif .Džiaugiuosi, kad baigei gydymą. Sveikatos stiprios stiprios tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba diena.

GABIJA, Laikme - 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

SVETA, su praejusia ПАСХА tave ir seimyna!!!

arune, vakar gavau pazymejima-pratese 2 metams, paliko tuos pacius procentus (pacius maziausius, bet visvien pensija bus mokama ir talonai transportui per puse pigiau).

Hb mano nebeauga. Dilgeliu arbata geriu ir Tardyferona. Bet nuotaika jau tokia pavasarine rolleyes.gif

Kazkoks virusas visa seima uzpuole. Jau antra savaite labai skauda gerkle, nosiarykle ir, pasilenkus zemyn, skauda kaktos srityje...

šiandien besišypsanti, dziugu, kad chemija baigta. Man paskutine kaip ir Svetai buvo pati lengviausia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo romantikė: 20 balandžio 2012 - 12:14
Labutis,

Noriu pasidžiaugti. Šiandieną man darė kaulų scintigramą. Kaip gražiausia muzika nuskambėjo žodžiai- jūsų kaulai švarūs, na ir kas,kad jie skauda - vadinasi chemija pagraužė,spinduliai padžiovino, papildomas svoris prislėgė, bet jie švarūs biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(entente @ 2012 04 20, 17:08)
Labutis,

Noriu pasidžiaugti. Šiandieną man darė kaulų scintigramą. Kaip gražiausia muzika nuskambėjo žodžiai- jūsų kaulai švarūs, na ir kas,kad jie skauda - vadinasi chemija pagraužė,spinduliai padžiovino, papildomas svoris prislėgė, bet jie švarūs biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif




Sveikinu su puikia žinia 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(entente @ 2012 04 20, 17:08)
Labutis,

Noriu pasidžiaugti. Šiandieną man darė kaulų scintigramą. Kaip gražiausia muzika nuskambėjo žodžiai- jūsų kaulai švarūs, na ir kas,kad jie skauda - vadinasi chemija pagraužė,spinduliai padžiovino, papildomas svoris prislėgė, bet jie švarūs biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Kaip smagu skaityti, kad dar kažkam gerai 4u.gif
Puikios žinios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2012 04 20, 22:56)
Kaip smagu skaityti, kad dar kažkam gerai  4u.gif
Puikios žinios  4u.gif


Labai sveikinu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Vakar vėl buvo dingę žodžiai.Bent valandai galvojau, kad jau neprabilsiu be operacijos.Paskui po truputi atsileido , bet dar trūksta žodžių.Dabar lauksiu pirmadienio.Neįsivaizduoju kas vėl darosi. verysad.gif Ar draugelis vėl taip greit kyla?Gal ketvirtadienio stento procedūros, bet po narkozės jau buvo para.
Matau, kad vyras baigia iš nervų išeiti.Per tuos 6 metus šeimyną iš nervų išves.Nei į vieną, nei į kitą pusę.
Šianakt atsibudau 4 val, žiūriu ir jis ne miega.Iki 6 val gulėjau kaip pelė, kad jis užmigtų, o dabar jau arbatą išgėriau.

Gero savaitgalio, sveikatos ir greito atsigavimo. 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš, Gabija, visus tris kartus gyvenime po narkozės būdavau savaitę kaip perdaužta.

Bet tas išsisėjimas žarnyne - keista, kad apie tai nekalbėjo, gal nieko daug nereiškia.

Aš manau, kad po galvos operacijos gali ilgokai būti problemų. Mano vienas pažįstamas pasakojo, kad iškrisdavo iš atminties reikalingi žodžiai. O darbas - televizijoje.

Man užtenka chemijos, kuri apkvaitino galvą taip, kad apdujusi jaučiuosi pusantrų metų. Ir kaip atmintis pablogėjo, ir žodžių kartais ieškau.
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2012 04 21, 13:21)
Aš, Gabija, visus tris kartus gyvenime po narkozės būdavau savaitę kaip perdaužta.

Bet tas išsisėjimas žarnyne - keista, kad apie tai nekalbėjo, gal nieko daug nereiškia.

Aš manau, kad po galvos operacijos gali ilgokai būti problemų. Mano vienas pažįstamas pasakojo, kad iškrisdavo iš atminties reikalingi žodžiai. O darbas - televizijoje.

Man užtenka chemijos, kuri apkvaitino galvą taip, kad apdujusi jaučiuosi pusantrų metų. Ir kaip atmintis pablogėjo, ir žodžių kartais ieškau.

Narkoze-baisus dalykas, ziauriai veikia organizma.

nida44, as jau 4 metai kaip po chemijos, bet iki siol jauciu atminties pablogejima, ir zodziu daznai ieskau...

Nepraeina tokie dalykai be pedsaku, nepraeina...
Atsakyti
Gabija, aš irgi galvoju, kad tų žodžių iškritimas tai tik narkozės pasekmė, juk tepraėjo tik para. Po vienos iš mano narkozių praėjus, tur būt, daugiau kaip mėnesiui pardavėja mane vaikėsi po gatvę, kad pasiimčiau prekes už kurias sumokėjau, o aš žiūrėjau išpūtusi akis, nesuprasdama ko ji iš manęs nori ir galva tai nebuvo operuota - tik narkozė.Buvo visko ir baimės, netgi panikos dėl užmaršumo, žodžių iškritimo,bet ėjo praėjo...Žinoma liko pėdsakai,tačiau dėl to gyventi galima.Manau, kad praeis, tiesiog reikalingas laikas.Laikykis ir stiprėk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(entente @ 2012 04 20, 17:08)
Labutis,

Noriu pasidžiaugti. Šiandieną man darė kaulų scintigramą. Kaip gražiausia muzika nuskambėjo žodžiai- jūsų kaulai švarūs, na ir kas,kad jie skauda - vadinasi chemija pagraužė,spinduliai padžiovino, papildomas svoris prislėgė, bet jie švarūs biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Sveikinu su geromis naujienomis mirksiukas.gif

Mano svoris nuo rudens nukrito 10 kg./71-61kg/.Tik menkas džiaugsmas, nes liko oda ir kaulai.Liemenukai ir tie nebetinka. doh.gif

Niekad nebuvo taip kad po narkozės , kalbą prarasčiau, jau buvo visa para praėjusi Narkozė tai pusvalandinė buvo.Palaukus reikės prašytis galvos kompiuterinės, juk gali pradėti vėl augti.
Vakar dukra gėlyną sutvarkė.
Liko dar bėda-langų valymas ir užuolaidos.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti