Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės - kokią rinktis?

QUOTE(kasiopeja @ 2012 09 27, 13:30)
o kaip su šukavimais? Nesivelia?
Aš irgi laukiu Corollės http://www.amazon.co...o...5898&sr=8-2, žiūrėsim, kaip žaisis.

Dabar Smoby didelę lėlę netyčia nupirkau (nėštumas toks - pro lėles negaliu ramiai praeiti) - baisi fainuolė  thumbup.gif
Nors didelė, bet labai lengva ir maloni žaisti. Pati netikėjau, kol nepačiupinėjau gyvai  wub.gif
http://www.google.co...&...280&bih=602

mūsų va šita mažytė Tidoo , į vonią tinkama neštis, tai visur ją tamposi. labai mieli veidukai wub.gif
http://www.corolle.c...-nageur-57.html
o aš kiek esu čiupinėjusi COROLLE, tai man visos labai kokybiškos pasirodė. thumbup.gif ir kiek girdėjau tai tikrai tinkamos šukuoti. mums vyro teta iš Prancūzijos ją padovanojo.
o norėčiau dukrai dar ateity šitą nupirkti wub.gif
http://www.corolle.c...-brune-171.html

o jūs tą didelę kaip suprantu, ne Lietuvoje pirkot?
Atsakyti
QUOTE(pelargonijA77 @ 2012 09 27, 23:53)

o jūs tą didelę kaip suprantu, ne Lietuvoje pirkot?

tu dideliu isparduotuvese buna ir LT pirkt, bet bent jau merginu smoby plaukai tikrai labai velias unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 09 27, 23:59)
tu dideliu isparduotuvese buna ir LT pirkt, bet bent jau merginu smoby plaukai tikrai labai velias unsure.gif


Ten kaip supratau vaikinuka pirko
Gal jo plaukai taip nesivelia?

O merginu tai taip, paskui kutvela bus, ne lele:)

Kol kas del plauku , t y ju sukavimo , man Zapf creations leles thumbup.gif
Ju kokybiski plaukai
Tik tos, kurios be jokiu funkciju- siaip leles
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lina0612: 27 rugsėjo 2012 - 23:52
QUOTE(lina0612 @ 2012 09 27, 21:51)
Ten kaip supratau vaikinuka pirko
Gal jo plaukai taip nesivelia?


Taip, pas mus vaikinukas (pirktas LT, man pasisekė - skelbimuose netyčia užtikau "pre-loved" variantą, t.y. "mylėtą ankstesnių šeimininkų") bigsmile.gif Antrą dieną vaikai tamposi visur su savimi ir vaidina visokias gyvenimiškas situacijas. Labai faina lėlė thumbup.gif

Plaukai gal ir ne idealūs, bet iššukuoti įmanoma, su barbių susivėlimu nepalyginsi lotuliukas.gif

Tiesa, apie Barbes. Joms galvas plaunu su balzamu. Jeigu plovimas yra tam, kad kaltūnus iššukuoti, tai šukuoju dar neišplovusi balzamo. Išsišukuoja. O jeigu profilaktinis plovimas, kai jau matau, kad pradeda veltis, tai gerai įtrynusi palaikau ir išskalauju ne iki galo - plaukai kažkiek paminkštėja ir pašvelnėja, leidžiasi daugmaž šukuojami. Ketinu dabar lanoliną išbandyti, parašysiu eksperimento rezultatus biggrin.gif

QUOTE(lina0612 @ 2012 09 27, 21:51)
Kol kas del plauku , t y ju sukavimo , man Zapf creations leles  thumbup.gif
Ju kokybiski plaukai
Tik tos, kurios be jokiu funkciju- siaip leles


Gal teko čiupinėti didžiąją Zapf Sally? Kaip jos plaukai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 28 rugsėjo 2012 - 09:24
amytes patarkit ar 1,7m mergytei 50-60c lele neperdidele?paenu as turejau didele lele tap norisi ir dukrytei nuprikt tik kazi ne per anksti? dabar su lelem zaidzia laaabai zinoa jos mazytes
Atsakyti
QUOTE(br@ske @ 2012 10 06, 21:15)
amytes patarkit ar 1,7m mergytei 50-60c lele neperdidele?paenu as turejau didele lele tap norisi ir dukrytei nuprikt tik kazi ne per anksti? dabar su lelem zaidzia laaabai zinoa jos mazytes

manau kad mergaite stipriai per maza tokiai lelei blush2.gif gi tokiam amziui specialiai ir kuriamos linijos "my first" , kuriu dydis iki 35 cm - juk lengviau susidorot su tokiu "vaiku", va kai sueis 3-4 metai - juk taip pat noresit kazkuo nustebint, nudziugint - tada ir galesit nupirkt didele lele, kurios padovanojima galbut ji pati prisimins ir myles ta lele, o kol maza - visko bus - ir flomasteriais isbuzos ir dar kzi ka pridirbs lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal kuri Lietuvoje jau pirkote Disney princess kokią lėlę? Kažin kur čia jos pigiausios? g.gif
Atsakyti
QUOTE(br@ske @ 2012 10 06, 18:15)
amytes patarkit ar 1,7m mergytei 50-60c lele neperdidele?paenu as turejau didele lele tap norisi ir dukrytei nuprikt tik kazi ne per anksti? dabar su lelem zaidzia laaabai zinoa jos mazytes


Aš manau, galima pamėginti. Jeigu matysite, kad dukra dar per maža, padėsite lėlę saugiai porai metų biggrin.gif
O šiaip pasiklausinėkite, kuri iš didžiųjų lėlių yra lengviausia. Mes turime didelę Smoby lėlę, ji tikrai nesunki thumbup.gif

Beje, žadėjau parašyti apie eksperimentą su lanolinu. Mano akimis rezultatas neblogas. Plaukai pasidengė tarsi riebaliniu sluoksniu, šukuojasi žymiai lengviau. Vienintelis minusas - plaukai nebėra purūs ir mažai blizga. Panašiai kaip susiriebalavę žmogaus plaukai. Aišku, ne tokie, kur mėnesį neplauti, bet efektas panašus. Nors aš nesigailiu, užtenka to grožio smile.gif Svarbiausia, kad su plaukų šepečių įmanoma išsišukuoti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2012 10 10, 11:53)


Beje, žadėjau parašyti apie eksperimentą su lanolinu. Mano akimis rezultatas neblogas. Plaukai pasidengė tarsi riebaliniu sluoksniu, šukuojasi žymiai lengviau. Vienintelis minusas - plaukai nebėra purūs ir mažai blizga. Panašiai kaip susiriebalavę žmogaus plaukai. Aišku, ne tokie, kur mėnesį neplauti, bet efektas panašus. Nors aš nesigailiu, užtenka to grožio smile.gif Svarbiausia, kad su plaukų šepečių įmanoma išsišukuoti  thumbup.gif

iššukuoti padeda spec. priemonės-purškiami balzamai garbanotirms plaukam cool.gif Ir lieka žvilgūs thumbup.gif ir kvepia wub.gif

daug kūtvėlų taip patvarkiau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2012 10 10, 11:53)
Aš manau, galima pamėginti. Jeigu matysite, kad dukra dar per maža, padėsite lėlę saugiai porai metų  biggrin.gif
O šiaip pasiklausinėkite, kuri iš didžiųjų lėlių yra lengviausia. Mes turime didelę Smoby lėlę, ji tikrai nesunki  thumbup.gif



Mergaitems tai patinka dideles leles biggrin.gif

Tik jos gana siunkios, yra lengvesniu, bet mums o ne joms
As saviskei kol kas 20-40 cm leles duodu mirksiukas.gif
Nors kai pasiima 2-3 kg, tai irgi pataso:)
Atsakyti
QUOTE(Ingrida2009 @ 2012 10 10, 08:56)
iššukuoti padeda  spec. priemonės-purškiami balzamai garbanotirms plaukam cool.gif Ir lieka žvilgūs thumbup.gif ir kvepia wub.gif

daug kūtvėlų taip patvarkiau cool.gif


o galima konkretų produktų pavadinimą? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(br@ske @ 2012 10 06, 20:15)
amytes patarkit ar 1,7m mergytei 50-60c lele neperdidele?paenu as turejau didele lele tap norisi ir dukrytei nuprikt tik kazi ne per anksti? dabar su lelem zaidzia laaabai zinoa jos mazytes

maniškei pernai anyta nupirko didelę 52cm, bet dukrai, tuomet pusantrų metukų ji buvo per sunki. dabar ji liko ten pas anuos senelius (FR), dukra mieliau žaidžia su mažesnėm.
turime vieną tokią, atrodo nėra didelė, bet labai jau sunki, tai labai retai kada dukra ją paima. jai mieliausios tos, kur tabaluoja rankomis ir kojomis
Atsakyti