Įkraunama...
Įkraunama...

Verslo liudijimas (patentas), individuali veikla

QUOTE(keistuole @ 2013 01 11, 00:45)

4u.gif
Atsakyti
sveiki,nezinau ar i tema pataikiau...
zinau kad yra verslo liudijimai,kitaip patentai. bet yra ir dar viena verslo rusis,tik va nzn pavadinimo,bet tikrai nepatentas. Jis yra kaip tarpinis variantas tarp individualios imones ir patento. mokamas kasmetinis mokestis ir nuo produkcijos.kiek zinau tokiu gali verstis pwz uzsiimantys tarkim su keramikos dirbinukais.
ar zinot kaip vadinas tokia rusis?
Atsakyti
QUOTE(LelelinA @ 2013 01 14, 23:03)
sveiki,nezinau ar i tema pataikiau...
zinau kad yra verslo liudijimai,kitaip patentai. bet yra ir dar viena verslo rusis,tik va nzn pavadinimo,bet tikrai nepatentas. Jis yra kaip tarpinis variantas tarp individualios imones ir patento. mokamas kasmetinis mokestis ir nuo produkcijos.kiek zinau tokiu gali verstis pwz uzsiimantys tarkim su keramikos dirbinukais.
ar zinot kaip vadinas tokia rusis?



jei mokamas kasmetinis mokestis, tai cia ir bus verslo liudijimas g.gif nes individualios veiklos pazyma nieko nekainuoja, tik metu gale mokescius susimoki.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 01 15, 00:05)
jei mokamas kasmetinis mokestis, tai cia ir bus verslo liudijimas  g.gif  nes individualios veiklos pazyma nieko nekainuoja, tik metu gale mokescius susimoki.


tai gal tas individualios veiklos pazyma...kad zinau,kad metu gale reik mokescius susimoket ir kad tai yra pigiausias variantas,kas liecia mokescius,aisku jei mano zinios manes neapgauna. gal zinot kas placiau?
Atsakyti
QUOTE(LelelinA @ 2013 01 14, 23:13)
tai gal tas individualios veiklos pazyma...kad zinau,kad metu gale reik mokescius susimoket ir kad tai yra pigiausias variantas,kas liecia mokescius,aisku jei mano zinios manes neapgauna. gal zinot kas placiau?


na tai bent jau paprasčiausias variantas tvarkytis apskaitą, neskaitant verslo liudijimo, kur sumokėjai iškart ir ramu.
Atsakyti
Gal kas uzsiimat mokymais, konsultavimu internetu, t.y. skaipu ar pan.? Ka geriau imti - indiv.veiklos pazyma ar verslo liudijima?
Ar ta ind.veikla pagal pazyma galima bet kada nutraukti, o isduodama ta pazyma metams, jei gerai supratau?
Kur lengvesne apskaita, mazesni mokesciai?
Nes lyg ir ta, ir ta galima, neapsisprendziu, kas butu naudingiau.
Atsakyti
QUOTE(Spaghetti Bolognese @ 2013 01 25, 12:48)
Gal kas uzsiimat mokymais, konsultavimu internetu, t.y. skaipu ar pan.? Ka geriau imti - indiv.veiklos pazyma ar verslo liudijima? 
Ar ta ind.veikla pagal pazyma galima bet kada nutraukti, o isduodama ta pazyma metams, jei gerai supratau?
Kur lengvesne apskaita, mazesni mokesciai?
Nes lyg ir ta, ir ta galima, neapsisprendziu, kas butu naudingiau.


geriau verslo liudijimas jei jums tinka pagal veiklą ir pagrindinė dalis teikiamų paslugų nebus juridiniams asmenims 4u.gif
Atsakyti
aciu uz atsakyma 4u.gif
Taip, tie mokymai/konsultacijos butu fiziniams asmenims.
Dar man kilo klausimas: jei eiciau i VMI tarkim pirmadieni, sausio 28 d., tai ar nereikes man PSD susimoket ir uz sausi blink.gif (dabar registruota DB)? Ar geriau vis delto palaukt vasario 1 dienos ir tada eiti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spaghetti Bolognese: 25 sausio 2013 - 15:51
Verslo liudijimas neišeinant iš namų smile.gif Gal jau seniai šitas reikalas egzistuoja, bet aš tik kelios dienos atgal atradau thumbup.gif nerekia lakstyti i VMI, super smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DuoDuo @ 2013 01 26, 11:51)
Verslo liudijimas neišeinant iš namų smile.gif Gal jau seniai šitas reikalas egzistuoja, bet aš tik  kelios dienos atgal atradau  thumbup.gif nerekia lakstyti i VMI, super smile.gif


visai neseniai iš tikro.
Atsakyti
Ar galit kas atsakyt - jei eiciau i vmi sausio 28 d., ar nereikes PSD susimoket uz sausi? Ar geriau vis delto palaukt vasario 1 dienos ir tada eiti?
SOS
Ir kodel VL geriau nei veikla pagal ind.pazyma? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spaghetti Bolognese @ 2013 01 26, 15:10)
Ir kodel VL geriau nei veikla pagal ind.pazyma?  g.gif

mokesčių mažiau smile.gif
Atsakyti