Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (V tema)

QUOTE(sena pažįstama @ 2011 12 05, 08:52)
"odna noc liubvi"-

is kinozal siuntetes ??
Atsakyti
QUOTE(visgi @ 2011 12 06, 23:26)
''Сваты'' 5 сезон /2011/ - kaip visada, be konkurencijos. Paziurejau 3 serijas, ir ka galiu pasakyti- labai labai gera ir vel juos matyti.

Aš ir jų laukiu,bet jau sulauksiu,kai bus visos serijos ir tada veizėsiu,greičiausiai iki paryčių negalėdama sustot smile.gif
Atsakyti
"Срочно! Ищу мужа" /2011/ Премьера: 11 декабря Актеры: Антон Макарский, Марина Александрова
...Это история любви, начавшейся с фиктивного брака...

Lauksim ir ziuresim kas cia per ''fruktas'' smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo visgi: 07 gruodžio 2011 - 10:00
QUOTE(ReNcYtEa @ 2011 12 07, 10:23)
Aš ir jų laukiu,bet jau sulauksiu,kai bus visos serijos ir tada veizėsiu,greičiausiai iki paryčių negalėdama sustot  smile.gif

drinks_cheers.gif aš irgi lauksiu, nemėgstu filmų/serialų be pabaigos biggrin.gif reikia visko iškart

pažiūrėjau vakar/šiandien ФОРМАТ А4, patiko, lengva, apie meilę, daug graižių moterų, šiek tiek veiksmo, o jau muzika...... wub.gif wub.gif wub.gif


Papildyta:
kraunu dabar Террор любовью, ačiū už reklamą smile.gif

per klaidą iš pradžių įjungiau Оплачено любовью, užteko kelių minučių...nemėgstu Anos Ardovos unsure.gif ji man po tos savo a la jumoro laidos niekaip nesižiūri filmuose sad.gif
Atsakyti
QUOTE(mijaka @ 2011 12 07, 12:18)
...nemėgstu Anos Ardovos unsure.gif ji man po tos savo a la jumoro laidos niekaip nesižiūri filmuose sad.gif

Net pasižiūrėjau,kuri čia smile.gif O man ji patinka. Ir ta komedija kur ji viena už visus vaidina man visai nieko tokia.. O filmą tai ne vieną su ja man patikusį mačius. O kokią ji čia laidą vedė?
Atsakyti
va apie tą laidą ir sakau kur viena už visus ax.gif ne mano skonio ax.gif gal todėl ir nepatinka..
kaip ir su kitais aktoriais man - jei suvaidino filme kur man nepatiko, tai paskui labai sunku "atgauti simpatijas" hihihi.gif
Atsakyti
Mergaitės, o Рейтинг: 21.89 iš kinozal.tv tai čia gheras ar blogas,

nes tik 3 filmus galiu per dieną atsisiusti g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2011 12 07, 13:44)
Mergaitės, o    Рейтинг: 21.89  iš  kinozal.tv  tai čia gheras ar blogas,

nes tik 3 filmus galiu per dieną atsisiusti  g.gif

Nuostabus tiesiog biggrin.gif Nes mano lygtais 1,2.
Aš galiu siųstis 8, nes esu opytnyj zritiel. Čia gal nuo užsiregistravimo datos priklauso g.gif Gal tam tikras laikas turi praeit, kad pareigose paaukštintų g.gif

Ačiū, nežinau ir kam, tai tada visoms už Террор любовью. Nu tikrai labai geras. O jau Rzgozinos vaidyba thumbup.gif Tas žvilgsnis į anūko draugę biggrin.gif o plaukų cheminis biggrin.gif
Negi dabar reiks tuos rekomenduojamus svotus žiūrėt g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2011 12 07, 13:44)
Mergaitės, o    Рейтинг: 21.89  iš  kinozal.tv  tai čia gheras ar blogas,

nes tik 3 filmus galiu per dieną atsisiusti  g.gif


Čia superinis reitingas bigsmile.gif Mano 3,76 Ir man 8 torentus duoda parsisiųsti ax.gif Bet aš ir jau užsiregistravus jau 4 metai
QUOTE(Vilioja @ 2011 12 07, 14:55)

Negi dabar reiks tuos rekomenduojamus svotus žiūrėt g.gif  lotuliukas.gif

Nu jei dar visai nematyti-tai labai rekomenduoju parsisiųst visus sezonus. Man tai prilygsta senom rusiškom KOMEDIJOM.Tokiom kaip Šūriko nuotykiai,Kaukazo belaisvė,Dryžuotas reisas ir t.t.
Atsakyti
pažiūrėjau "tariff novogodnij" - tookios gražios spalvos ir nuotaika nujametinė wub.gif

smegenų neapkrauna, sakyčiau "pakilus naujmetinis"

dėkui už rekomendaciją, kad daugiau tokių būtų. biggrin.gif

O "Svotai" man nelabai tiko, gal toliau įdomiau būtų, na netraukia kažko...
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2011 12 07, 13:44)
Mergaitės, o    Рейтинг: 21.89  iš  kinozal.tv  tai čia gheras ar blogas,

nes tik 3 filmus galiu per dieną atsisiusti  g.gif

kad as tik tris galiu,su reitingu o,37
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2011 12 06, 18:36)

Labas vakaras, o aš su diiiideliu ačiū Poniai Delovej, melodrama labai patiko thumbup.gif , pabaiga kiek netikėta, bet tuo įdomiau žiūrėt bigsmile.gif . Rekomenduoju smile.gif
Atsakyti