Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (V tema)

QUOTE(Ponia Delovej @ 2011 12 08, 19:13)
http://kinozal.tv/de...s.php?id=899134
is aprasymo turetu buti geras, bet vaidina mano nemegiama dvyne ir mano pusiau megiama, amzinai nuskriausta ir verksminga Antonova.Ai , pamirsau pamineti toki nereiksminga dalyka - filmas tik 30 seriju smile.gif

šitą bandysiu, ačiū biggrin.gif dabar žiūriu ТАКАЯ ОБЫЧНАЯ ЖИЗНЬ, tai visai patinka man ilgi- nereik gilintis iš naujo cool.gif
QUOTE(Ponia Delovej @ 2011 12 08, 19:43)
Условия контракта 9 serijos, o mes tai ziurejom 8 , nors aprasymas 8 ir 9 seriju tas pats...gal kas praziureta sakau... g.gif

DVD ir SAT Rip visada skiriasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2011 12 08, 21:42)
DVD ir SAT Rip visada skiriasi  smile.gif

Butent.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo visgi: 08 gruodžio 2011 - 21:53
Ziurejau Прятки /2011/
user posted image
Nieko gero (mano subjektyvi nuomone).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo visgi: 08 gruodžio 2011 - 23:04
QUOTE(visgi @ 2011 12 08, 23:03)
Ziurejau Прятки /2011/

Nieko gero (mano subjektyvi nuomone).

Aš jį dėl šito aktoriaus sinčiausi,bet nė pusės nepražiūrėjau-man jau toooooks nuobodus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2011 12 09, 08:22)
jau toooooks nuobodus  doh.gif

doh.gif tikra nuoboda
friends.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo visgi: 09 gruodžio 2011 - 08:55
QUOTE(Šermukšnio uoga @ 2011 12 08, 13:10)
Sveikos, rusiškų serialų mylėtojos smile.gif Esu visiška naujokė, o prisiregistruoti nusprendžiau dėl to, kad štai jau kelios dienos neduoda ramybės viena įkyri mintis, ir aš pagalvojau, kad jūs galėtumėte man padėti smile.gif Prieš keletą metų, net neprisimenu tiksliai prieš kiek, man rodos per TV 3 televiziją rodė kažkokį rusišką serialą, kuris man visai patiko, bet ne tame esmė. Esmė tame, kad man dabar įkyriai norisi sužinoti, kas ten per serialas buvo, o neprisimenu visiškai nieko, nei kas vaidino, nei kaip vadinosi serialas.... Žodžiu, nykuma smile.gif Aš papasakosiu, ką atsimenu, gal kuri nors būsit mačius ar bent šiaip žinosit, tai būkit geros, parašykit, kas čia per serialas, nes baigiu išprotėt nuo nežinomybės biggrin.gif
Tai va. Pagrindinė herojė Ania ištekėjus, bet skiriasi su savo vyru Lionka. Tiksliai neprisimenu, dėl kokių priežasčių, gal jis neištikimas buvo? Ania įsimyli savo viršininką Sergejų. Jis ją irgi, paskui jie susieina. Dar atsimenu, kad Ania turėjo labai keistą brolį - vyresnį už ją, bet elgsena kaip vaiką. Jis tokią nuomininkę buvo įsimylėjęs, kuri lyg ir aktore norėjo tapti, jie ten vis repetuodavo vaidmenis kažkokius. Lyg ir viskas, ką atsimenu, žinau, mažokai, ber gal kuri nors iš jūsų žinos ax.gif
Labai lauksiu bet kokių pasvarstymų. Ačiū iš anksto smile.gif



QUOTE(Šermukšnio uoga @ 2011 12 08, 14:11)
Dar prisiminiau, kad Lionka turėjo mamą rašytoją, kuri buvo aprašius Anios šeimos gyvenimą, kur tyčiojosi iš jų ,kaimietiškumo', nes ji save laikė labai išsilavinusia inteligente, o Anios šeimą prasčiokais. Ta aktorė bent jau tame seriale trumpais 'ryžais' plaukais.


jau matau kad rado ko ieškojot smile.gif o aš tik nustebau, kad pagal aprašymą tiek daug sutapimų su nauju serialu "мужчина во мне unsure.gif
ir pagrindin4s heroj4s skirybos, ir jos susidomėjimas viršininku, brolio nėra, bet yra nematomas "draugas", ir irgi vaidina ta aktorė "ryžais plaukais", ji yra to vyro mama, irgi rašytoja ir parašė knygą apie pagrindinės herojės šeimą kur pasijuokė iš jų kaimietiškumo blink.gif vos ne vienas prie vieno....
Papildyta:
na va paskaičiau dar, ko gero tas naujas šių metų serialas pagal tą seną pastatytas, nes net herojų pavardėt sutampa ir kai kurie vardai smile.gif kad ir tos rašytojos abiejuose serialuose ji Inna
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2011 12 09, 10:22)
Aš jį dėl šito aktoriaus sinčiausi,bet nė pusės nepražiūrėjau-man jau toooooks nuobodus  doh.gif

sveikos 4u.gif , as ji paziurejau kokia 10 min, neuzkabino ir istryniau.Dabar nieko nesisiunciu , kabau tik ir skleidziuosiu mirksiukas.gif nes bijau , kad neismestu is kinozalo cool.gif , o siusti jiems sms su babkem nenoriu .
Atsakyti
o kuo geresnis siuntimas už online peržiūrą ? ax.gif nieko nesisiunčiu, tik online žiūriu, va tame ir privalumas, kad po penkių minučių gali išjungt ir vsio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mijaka @ 2011 12 09, 16:01)
o kuo geresnis siuntimas už online peržiūrą ? ax.gif nieko nesisiunčiu, tik online žiūriu, va tame ir privalumas, kad po penkių minučių gali išjungt ir vsio biggrin.gif

asmeniskai man geriau todel , kad negaliu ziureti filmu per kompa, man akis jis baisiai eda, o per telika puikiausiai ir vaizdas didesnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mijaka @ 2011 12 09, 14:01)
o kuo geresnis siuntimas už online peržiūrą ? ax.gif nieko nesisiunčiu, tik online žiūriu, va tame ir privalumas, kad po penkių minučių gali išjungt ir vsio biggrin.gif

Aš ir nemėgstu per kompą žiūrėt. Aš įsirašau į DVD-RW diską ir žiūriu sau nugriuvus ant lovos per teliką ax.gif
Atsakyti
aaaa, dabar aišku smile.gif nebūčiau ir pagalvojus, nes pati tik per kompą žiūriu visada
Atsakyti
http://kinozal.tv/de...s.php?id=899806 vaidina Antonova, tai turetu buti gailus, graudus , verksmingas, liudnas, pilnas gerio ir kaip visuomet su laiminga pabaiga ant balto arklio arba merso tongue.gif
Atsakyti