Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, keisti, įdomūs, negirdėti vardai

QUOTE(idn @ 2012 05 17, 19:24)
yra Tautmilės prieglauda gyvūnėliams  smile.gif

Vava, ten ir girdėjau drinks_cheers.gif
Atsakyti
man kažkada keistai nuskambėjo Rosanda, bet dabar pripratau, normaliai skamba. dar GAisva. o kalendorinis perliukas - Bogumilas. o šiaip, kai priprastum, tai ir tuo nesibaisėtum
Atsakyti
QUOTE(teplė @ 2012 05 17, 22:52)
o kalendorinis perliukas - Bogumilas. o šiaip, kai priprastum, tai ir tuo nesibaisėtum


O ko čia baisėtis? Pažįstu vieną rusakalbį tokiu vardu, man patinka, visų pirma, dėl prasmės
Atsakyti
Robertinas
Atsakyti
Minte, visai nieko man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tuticiukas @ 2012 05 18, 09:27)
Minte, visai nieko man  smile.gif


drinks_cheers.gif Mintutė gražiai visai skamba rolleyes.gif
Atsakyti
Santa ir Arlanas rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=Rino30,2012 05 18, 18:48]
Santa ir Arlanas rolleyes.gif
[/quo

Per savo ne tokį jau ilgą gyvenimą sutikau net 3 Santas. Čia dabartinių šiek tiek vyresnių nei dvidešimtmečių kartos. Gal vardas ir retas, bet nepasakyčiau, kad labai jau unikalus smile.gif
Atsakyti
Aš vieną Santą pažįstu. Bet taip ji tik prisistato, o iš tikro pilnas vardas yra Santautė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 18 gegužės 2012 - 17:35
mano sunelio Joris vardas ax.gif nzn kodel,bet jis man labai ystriges buvo,tai kai gime ir ydejom toki varduka heart.gif
Atsakyti
QUOTE(vedaryte @ 2012 05 19, 11:06)
mano sunelio Joris vardas ax.gif nzn kodel,bet jis man labai ystriges buvo,tai kai gime ir ydejom toki varduka heart.gif


dbr lb daznas vardas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tuticiukas @ 2012 05 18, 09:27)
Minte, visai nieko man  smile.gif

Vaikystėje kramtoma guma buvo Minti. kažkaip asocijuojasi.
Na mano paskutiniu metu retesnis sutiktas vardas Tolvydė.
Dar prisiminiau vieną iš kalendoriaus, kažkaip tikiu kad tas vardas ir yra tik kalendoriuje, ir kad tokio žmogaus LT nėra. Pulgis
Atsakyti