Įkraunama...
Įkraunama...

SPSS programa

Sveiki,
rasau tokiu klausiumu del SPSS.
Pvz., jei klausime yra sarasas is kurio respondentams reikia issirinkti ir pazymeti 5 pacius svarbiausius igudzius. Kaip tokiu atveju reiktu koduoti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo A.U.G.U.S.T.A.: 16 vasario 2016 - 21:09
QUOTE(A.U.G.U.S.T.A. @ 2016 02 16, 21:55)
Sveiki,
rasau tokiu klausiumu del SPSS.
Pvz., jei klausime yra sarasas is kurio respondentams reikia issirinkti ir pazymeti 5 pacius svarbiausius igudzius. Kaip tokiu atveju reiktu koduoti?  g.gif


Sveiki, reikia kiekvienam igudziui skirti po stulpeli, tuomet jei respondentas pazymejo igudi, zymime 1, jei nepazymejo - zymime 0.
Atsakyti
QUOTE(laputaitexxx @ 2016 02 16, 22:13)
Sveiki, reikia kiekvienam igudziui skirti po stulpeli, tuomet jei respondentas pazymejo igudi, zymime 1, jei nepazymejo - zymime 0.


Arba kitas variantas (man greitesnis skaiciavimuose 4u.gif ): kiekvienas igudis turi priskirta skaiciu, tuomet visus pazymetus iguzius suvedame i 5 kintamuosius ir skaiciuojame bendrai naudojant "multiple response". Rezultatas gaunasi tas pats, kaip ir skaiciuojant dichotominius kintamuosius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laputaitexxx @ 2016 02 16, 22:13)
Sveiki, reikia kiekvienam igudziui skirti po stulpeli, tuomet jei respondentas pazymejo igudi, zymime 1, jei nepazymejo - zymime 0.

Aciu, merginos! smile.gif thumbup.gif
Net nepagalvojau apie toki varianta ax.gif
Atsakyti
O ką daryti tokiu atveju, jei respondentams galima buvo pažymėti kelis atsakymų variantus? kaip tada apdorti tai? ax.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(A.U.G.U.S.T.A. @ 2016 02 21, 22:03)
O ką daryti tokiu atveju, jei respondentams galima buvo pažymėti kelis atsakymų variantus? kaip tada apdorti tai?  ax.gif  g.gif


arba daryti taip kaip rase laputaite: "Sveiki, reikia kiekvienam igudziui skirti po stulpeli, tuomet jei respondentas pazymejo igudi, zymime 1, jei nepazymejo - zymime 0." tuomet nagrinejama kiekvienas pasirinkimas atskirai, 1 atsakyma pasirinko tiek repondentu, nepasirinko tiek, antra pasirinkima tiek ir tiek
Arba kitas variantas, kaip rasiau pries pora postu: pasidarot tiek kintamuju, kiek galimu atsakymu ir visus suvedat is eiles, taip kaip pazymeta. tuomet skaiciuojate bendrai naudojant "multiple response" funkcija. Rezultatas tas pats, bet ir ivedineti, ir skaiciuoti greiciau. Gaunate bendra lentele visiems atsakymams, pirmas pasirinkimas tiek, antras tiek, trecias tiek ir t.t.
Atsakyti
Sveikos,
Gal galite man patarti koki neparametrini testa naudoti, norint patikrint hipoteze, kad vienam kintamajam didejant, kiti du kintamieji mazeja. Pvz.: didejant atleidimui pyktis ir suicidines tendencijos mazes.
Atsakyti
QUOTE(SunGuru @ 2016 03 17, 19:02)
Sveikos,
Gal galite man patarti koki neparametrini testa naudoti, norint patikrint hipoteze, kad vienam kintamajam didejant, kiti du kintamieji mazeja. Pvz.: didejant atleidimui pyktis ir suicidines tendencijos mazes.


Reikia skaiciuoti koreliacija, o kuri koeficienta pasirinkti Pearson ar Spearman, priklauso nuo to, kaip matuojamu tie kintamieji, ar normaliai pasiskirste.
Atsakyti
QUOTE(laputaitexxx @ 2016 03 17, 17:34)
Reikia skaiciuoti koreliacija, o kuri koeficienta pasirinkti Pearson ar Spearman, priklauso nuo to, kaip matuojamu tie kintamieji, ar normaliai pasiskirste.

skirstiniai nera pasiskirste normaliai, tik as galvoju, kad spierman tinka tik 2 kintamiesiems.
Atsakyti
Sveiki, skubiai ieskau zmogaus ismanancio regresine analize. I AZ prasau parasykit 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, ieskau zmogaus kas galetu paaiskinti SPSS. labai stringu. Rasykit i AZ. dekoju is anksto
Atsakyti
Gal galit man padėt? man reikia įvertinti dviejų kintamųjų priklausomybbę, kurią mano galvą reiktų koreliacija matuot, bet statiastikos dėstyotja sakė naudot mann whitney, bet ten duomenys yra išsibarstę nuo 1 iki 7, tai negaliu dviejų grupių parinkt. tai ką tokiu atveju daryt? įmanoma kaip nors tuos duomenis sugrupuot į dvu grupes? ar ji suskklydo sakydama naudot mann whitney ir naudot koreliaciją?
Atsakyti