Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 17

QUOTE(pedagogas @ 2012 01 18, 01:07)
O usb flash raktai veikia?

Taip, flash'ą skaito normaliai..
Atsakyti
QUOTE(edangra @ 2012 01 20, 21:55)
padaryk testą, atjunk kompą nuo laido ir padirbk vien tik su baterija. Pažiūrėk kaip ilgai veiks kompas. Jei tenkina tokia trukmė, tuomet viskas ok. Jei ne ir kompas dar garantinis, tuomet gali pasikeisti.



aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Bishojo @ 2012 01 21, 13:40)
O aš susidūriau su utorrent problemėle - nu niekaip nebepasileidžia  doh.gif Kadangi kompas naminis ir visų naudojamas, tai gali visko būti, kad prispaudė kas nors ko reikia ir ko ne... Kaip suprantu, kažkas kažką kažkur užblokavo, nes ten kur "trackers" rašo - DHT - neleidžiama, Siuntėjų apsikeitimas - neleidžiama, Vietinių siuntėjų paieška - neleidžiama, no connection could be made because the target machine actively refused it  unsure.gif
Kaip pakeisti, kad veiktų? 4u.gif

Gal Windows Firewall blokuoja...?
Paziurekit: control panel>windows firewall>alow a program or feature... ar uzdetos varneles tie uTorrent programa.
Atsakyti
atsirado kažkoks dešiniam kampe šauktukas geltonam fone ir vis primygtinai prašo atnaujinti tai pat ir išjungiant kompiuterį...
user posted image
...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miegutis: 22 sausio 2012 - 11:43
Sveiki, iškilo ir man problemėlė 4u.gif
Tai va, reikia įsirašyti cd, bet niekaip nesigauna. Įrašinėjant su nero atrodo viskas lyg ir gerai, rašo, kad burning succeed, bet kai noriu paleisti cd, rodo, kad jis tuščias... O įrašinėjant per windows išvis meta errorus. Nesuprantu, kas čia negerai, seniau viskas puikiai veikė.
Išbandžiau 4 cd ir vis tas pats, o galiausiai kompas visai pakibo net to cd properties nerodo, kimba...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrytia: 22 sausio 2012 - 13:19
QUOTE(miegutis @ 2012 01 22, 12:37)
atsirado kažkoks  dešiniam kampe šauktukas geltonam fone ir vis primygtinai prašo atnaujinti tai pat ir išjungiant kompiuterį...
user posted image
...
user posted image

Tai windowsu atnaujinimas. Nieko baisaus smile.gif Instaliuokit, restartuokit ir viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrytia @ 2012 01 22, 14:18)
Sveiki, iškilo ir man problemėlė  4u.gif
Tai va, reikia įsirašyti cd, bet niekaip nesigauna. Įrašinėjant su nero atrodo viskas lyg ir gerai, rašo, kad burning succeed, bet kai noriu paleisti cd, rodo, kad jis tuščias... O įrašinėjant per windows išvis meta errorus. Nesuprantu, kas čia negerai, seniau viskas puikiai veikė.
Išbandžiau 4 cd ir vis tas pats, o galiausiai kompas visai pakibo net to cd properties nerodo, kimba...

arba cdromas parėjo, arba cd partija brokuota pas tave.
Gali būti variantas dėl cd tipų. Jie ten yra cd-r ir cd + r. kuom skiriasi nepamenu, bet būna, kad kažkokio tai tipo senesni cdromai nerašo..
Atsakyti
sveiki , turiu tokį klausymą , jeigu kompiuteris pvz "padalintas" į kelias dalis t. mano vyro , sūnaus ar pan , ar įmanoma kažkur pasirinkti kokias programas gali matyt skirtingos puses , nes db jei kažką instaliuoju tai visi ta gauna... o norėčiau kad turėčiau tik aš...
Atsakyti
QUOTE(Can @ 2012 01 23, 22:33)
sveiki , turiu tokį klausymą , jeigu kompiuteris pvz "padalintas" į kelias dalis t. mano vyro , sūnaus ar pan , ar įmanoma kažkur pasirinkti kokias programas gali matyt skirtingos puses , nes db jei kažką instaliuoju tai visi ta gauna... o norėčiau kad turėčiau tik aš...

Jeigu jungiates kiekvienas atskirais vartotojais, tai instaliuojant ziurekite nustatymus. Beveik visos programos praso nustatyti kas matys ta programa, ar visi vartotojai (users), ar tik Jus.
Pvz.:
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(giedrytia @ 2012 01 22, 13:18)
Sveiki, iškilo ir man problemėlė  4u.gif
Tai va, reikia įsirašyti cd, bet niekaip nesigauna. Įrašinėjant su nero atrodo viskas lyg ir gerai, rašo, kad burning succeed, bet kai noriu paleisti cd, rodo, kad jis tuščias... O įrašinėjant per windows išvis meta errorus. Nesuprantu, kas čia negerai, seniau viskas puikiai veikė.
Išbandžiau 4 cd ir vis tas pats, o galiausiai kompas visai pakibo net to cd properties nerodo, kimba...

na susiduriau ir aš su tokia pačia problema ir paaiškėjo kad kaltas cdromas(parėjo lazeriukas) doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Can @ 2012 01 23, 22:33)
sveiki , turiu tokį klausymą , jeigu kompiuteris pvz "padalintas" į kelias dalis t. mano vyro , sūnaus ar pan , ar įmanoma kažkur pasirinkti kokias programas gali matyt skirtingos puses , nes db jei kažką instaliuoju tai visi ta gauna... o norėčiau kad turėčiau tik aš...

Dar papildau smile.gif
Niekada nedariusi to, tai net nenagrinejau.
Tai vat, jeigu norite jau instaliuotas programas uzdrausti matyti kitiems, einate i Control panel > User account.
Apacioje kairiau yra Parental contorl
Pasirenkate, kuri norite vartotoja. Sekanciame lange bus Allow and block specific programs
Pazymite (vartotojo vardas) can only use the programs I allow. Palaukiate kol suras visas programas.
Sarasas bus laaaabai ilgas, todel paprasciau uzzymeti viska, kad leidziate ir jau po to atsirinkti, kuriu negali matyti ir naudotis.
Atsakyti
user posted image
Sveiki, Kaip man perkelti uzduociu juosta kad butu apacioje,kaip iprastai ? Dabar ji yra kaireje puseje ? verysad.gif Mazoji kazka prispaudinejo ...
Atsakyti