Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 17

QUOTE(Maria2 @ 2012 06 21, 20:15)
Sveiki, iskilo toks klausimas, komp. pirktas su legalia instaliuota windows7 programa, man zmogus irase wordo 2007 programa, veike wordas kelias dienas, dabar su wordo programa galima tik skaityti teksta, dirbti neimanoma, nes visos funkcijos neaktyvuotos (dabar to "zmogaus" reiks laukti kokia sav)
tai klausimas: ar gali legalus windousai nepriimti nelegalios programos uztat ir neveikia?

Greičiausiai atsinaujino pati programa Word, dėl ko ir funkcijos tapo neaktyvios. ATsakymas - negali.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Reikia pagalbos. Pas mane dekstope failai uz monitoriaus "ribu slepiasi", tas pats ir kai ijungiu interneta, dalis lango uzeina uz ribu.

http://www.youtube.c...h?v=YJusNYc0c_4

Gal galetumete parati ka daryti kad viskas butu taip kaip turi buti.
Atsakyti
QUOTE(MrRAT @ 2012 06 19, 18:44)
Ar čia tavo kompiuterio nuotrauka, ar šiaip paimta iš interneto? Pagal klaidos kodą galima žiūrėti kas negerai.

(0xC0000005, 0xE1F167D8, 0xB5ADC754, 0x00000000), o ar reikia pačio priekio? doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Nusifotkinau ir priekį: 0x0000008E smile.gif
Atsakyti
gal kas gali pagelbėti, mano kompiuteryje garsas yra, bet kai paleidžiu muziką, jis toks nekokybiškas, dvigubinasi, jau taip 2 dienas. ką daryti? ačiū
Atsakyti
Kaip po kiek laiko pasalinti ikelta i skelbima nuotrauka?
Atsakyti
gal kas gali padeti, vaikas prilindo prie kompiuterio ir kazka suspaude, tai interneto puslapis palenda po apacioje esancia irankiu juosta ir as negaliu nueiti iki puslapio apacios ir i sonus traukti, nes tiesiog nesimato tu rodykliu.
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Laba
O pas mane tokia beda,streikuoja nesioj.kom.rankinis valdymas,siaip reaguoja,bet neatidarineja piktogramu,gal kas zino ame problema g.gif
Dekui 4u.gif
Atsakyti
Turim problemele,buvom nuveze kompiuteri pas meistrus,pakeite vaizdo plokste,ten rode kompas kuo puikiausiai,o namuose neisijungia monitorius,neveikia pele ir klaviatura.Kame saknys? Windausu neperinstaliavo.Help
Atsakyti
Kaip rekia per nero programa ištrinti diske informacija? (Daukartitini diskas yra)
Atsakyti
Matomai zinovai atostogauja ax.gif
Atsakyti
Sveiki , norejau paklausti ar kas nors bandet nustatyti savo kompiuteri programa cain and abel ? ar pasiteisino? ir jeigu nustatau kaip kompiuterio administratorius , ar automatiskai veikia ir kitam kompiuterio vartotojui? gal kas zinot aplamai kazka apie sia ar panasaus tipo programas? kiek veismingos?
Papildyta:
QUOTE(Dirty Diana @ 2012 06 26, 20:04)
gal kas gali padeti, vaikas prilindo prie kompiuterio ir kazka suspaude, tai interneto puslapis palenda po apacioje esancia irankiu juosta ir as negaliu nueiti iki puslapio apacios ir i sonus traukti, nes tiesiog nesimato tu rodykliu.
Aciu 4u.gif

kokia narsykle? tiesiog pasikapstyk nustatymuose narsykles ir rasi kur ijungti atgal..
Atsakyti