Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 17

QUOTE(grange @ 2012 09 01, 14:06)
Gal kas galit pagelbėti ir patarti ką daryti...

Kažkas nutiko, tik nežinau kas, bet neberodo ikonų.. pvz wordo rodo va taip va:

user posted image

kai kurias atidaro normaliai, o kai kuriuos failus dudoia pasirinkt su kokia programa atidaryt, tada pasirenki wordą, na atidaro, bet ta eiga nepatinka..

verysad.gif

su desine peles knopke pazymeti norima dokumenta>isokusioje lenteleje "open with"> zemiau pasirinkti norima programa arba "choose default program" ir issirinkti programa su kuria norit atidaryti faila
Atsakyti
Kaip atidaryti failą tai aš žinau mirksiukas.gif

bet man klausimas iškilo kodėl taip nutiko, gal kas susidūrę ir kaip gražinti ikonėles atgal, nes taip reikia žiūrėti kas per failas, nesimato ar wordinis ar excelinis pvz.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2012 09 02, 03:30)
Kaip atidaryti failą tai aš žinau  mirksiukas.gif

bet man klausimas iškilo kodėl taip nutiko, gal kas susidūrę ir kaip gražinti ikonėles atgal, nes taip reikia žiūrėti kas per failas, nesimato ar wordinis ar excelinis pvz....  verysad.gif

kodel atsitinka nezinau (apatinese nuoroduose paaiskinta), bet kaip taisykle, kai "pririsi" tuo budu faila prie programos (pastoviai-"open always with this program") tai ir ikonos pasikeicia i normalias g.gif
cia truputi giliau apie tai, gal pades g.gif
http://support.microsoft.com/kb/132668
http://support.micro....com/kb/2396571
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2012 09 02, 09:30)
Kaip atidaryti failą tai aš žinau  mirksiukas.gif

bet man klausimas iškilo kodėl taip nutiko, gal kas susidūrę ir kaip gražinti ikonėles atgal, nes taip reikia žiūrėti kas per failas, nesimato ar wordinis ar excelinis pvz....  verysad.gif

kai išjunginėji kompa jis iš saugio nustatymus
matyt buvo pakitimai ir jis juos gal nedasaugojo
čia gali būti ir kirminukų pasėkmės
byrantis vindausai
nematant čia nustatyti priežastį sunku
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2012 09 02, 17:26)
kodel atsitinka nezinau (apatinese nuoroduose paaiskinta), bet kaip taisykle, kai "pririsi" tuo budu faila prie programos (pastoviai-"open always with this program") tai ir ikonos pasikeicia i normalias g.gif
cia truputi giliau apie tai, gal pades g.gif
http://support.microsoft.com/kb/132668
http://support.micro....com/kb/2396571

tai vat aš ir taip galvočiau, kad vieną kart pasirinkus turėtų įsiminti, bet ne, manau čia jau rimtesnė problema doh.gif verysad.gif

QUOTE(qqTis @ 2012 09 02, 21:20)
čia gali būti ir kirminukų pasėkmės
byrantis vindausai
nematant čia nustatyti priežastį sunku

jaučiu, kad čia jau tikrai rimčiau, o gal ir windowsams jau amen, nes niekas nebuvo daryta nuo suinstalinimo o viskas veikė iki šiol puikiai... (penkti metai eina).

dabar žiūriu kad mano visas ikonas nuo ekrano sudelioja į vieną šoną, galvojau gal kad vyras sudėliojo, klausiu, sako ne, persikėliojau vėl kaip reikia, atidarius kokį failą iš pvz. my documents, ir uždarius vėl visos ikonos šast ir susimeta į kairę pusę ekrano doh.gif blink.gif pabandžiau vėl, vėl tas pats...
dokumentuose ir visada laikydavau thumbnails, padaro kaip reikia.....

Žo reiks jau ieškot "gydytojo"...
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2012 09 02, 21:29)
tai vat aš ir taip galvočiau, kad vieną kart pasirinkus turėtų įsiminti, bet ne, manau čia jau rimtesnė problema  doh.gif  verysad.gif
jaučiu, kad čia jau tikrai rimčiau, o gal ir windowsams jau amen, nes niekas nebuvo daryta nuo suinstalinimo o viskas veikė iki šiol puikiai... (penkti metai eina).

dabar žiūriu kad mano visas ikonas nuo ekrano sudelioja į vieną šoną, galvojau gal kad vyras sudėliojo, klausiu, sako ne, persikėliojau vėl kaip reikia, atidarius kokį failą iš pvz. my documents, ir uždarius vėl visos ikonos šast ir susimeta į kairę pusę ekrano  doh.gif  blink.gif  pabandžiau vėl, vėl tas pats...
dokumentuose ir visada laikydavau thumbnails, padaro kaip reikia.....

Žo reiks jau ieškot "gydytojo"...

na kas metus tai reikėtu bent karta
o jai jau laužosi...
archyvus išsisaugokite
Atsakyti
labas, nesenai perrase windows, ir neberodo tv3play.. kraunasi ir paraso klaida??? kas galetu buti??? ko truksta???
Atsakyti
QUOTE(linosska @ 2012 09 04, 15:30)
labas, nesenai perrase windows, ir neberodo tv3play.. kraunasi ir paraso klaida??? kas galetu buti??? ko truksta???

user posted image

Jeigu tokia klaida, tai nieko netrūksta. Čia greičiausiai tv3play problema.
Atsakyti
bigsmile.gif taip, tokia klaida rodo. Bet kodel pas drauge rodo??
Atsakyti
QUOTE(linosska @ 2012 09 04, 15:51)
bigsmile.gif taip, tokia klaida rodo. Bet kodel pas drauge rodo??

Ups smile.gif
Gal pas Jus yra narsykleje priedas idiegtas, kuris blokuoja reklamas?
Pas mane moziloje yra. Išjungiau jį tv3play puslapyje ir dabar rodo ir pas mane biggrin.gif
Atsakyti
Yra, o kaip ji isjungti? Ar galima isjungti tik tv3play puslapyje?
Atsakyti
sveiki ,gal galite kas patarti ,vaikai kai isijungia pav.per fb zaidimus tai rodo labai dideli apkrovima ir veikia tarsi suletintai ,jei sauna kamoliuka tai atrodo kaip suletintam filme,kituose paprastuose ten kokiam y8 zaidimuose viskas gerai,kas galetu buti?ir dar kur yra kompiuterio temperaturos matuoklis tai rodo kad apkrova iki 80 vakarais net siekia ,kas cia vaizdo plokste ar kas ,galetu gesti?
Atsakyti