Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

QUOTE(doviliuska @ 2011 12 09, 23:56)
Sveikos!
dalinuosi savo dekupuotu vestuviniu lagaminu!
įvertinkite!




QUOTE(Nuotaikinga @ 2011 12 10, 01:29)
po tokio nelabai gražaus išsišokimo net vertinti nesinori  doh.gif
Negražiai elgiesi, mergina.

Ir keldama forume fotografijas, sumažink rezoliuciją, nes ištampei visą puslapį, taip trukdydama visoms temos dalyvėms


Gal doviliuska budama forumo naujoke tiesiog suklydo ir ne ten tema atsidare... g.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo L.M.A.: 10 gruodžio 2011 - 02:02
Mano PRIEŠ ir PO metamorfozės mirksiukas.gif
user posted image
user posted image


"Popuri"
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image








DARBŲ GALERIJA
Atsakyti
O aš nematau kame čia tas išsišokimas smile.gif ...man dekupuotas lagaminėlis visai patiko, kiekviena dalelė tikslingai apgalvota, kompozicija išdėliota visai šauniai, darbo nemažai...nors šonų spalva galėjo būt kitokia, kad ir tamsesnė, taip butu pabrėžtas/išryškintas lagamino priekis...visumoj šaunu smile.gif

L.M.A
....fainai prikėlei molinuką...o vidų tikslingai darei nelygų, reikėjo kažką slėpt mirksiukas.gif ...
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2011 12 10, 11:08)
L.M.A[/b]....fainai prikėlei molinuką...o vidų tikslingai darei nelygų, reikėjo kažką slėpt mirksiukas.gif ...



Dekui 4u.gif Slepti tikrai buvo ka, nes pats puodas ziestas gan grubiai, todel ta ryski grubi faktura reikalavo storo grimo mirksiukas.gif










DARBŲ GALERIJA
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2011 12 10, 09:08)
O aš nematau kame čia tas išsišokimas smile.gif ...man dekupuotas lagaminėlis visai patiko, kiekviena dalelė tikslingai apgalvota, kompozicija išdėliota visai šauniai, darbo nemažai...nors šonų spalva galėjo būt kitokia, kad ir tamsesnė, taip butu pabrėžtas/išryškintas  lagamino priekis...visumoj šaunu smile.gif
[b]


Aš irgi iš pradžių nesupratau, koks išsišokimas, o paskui pamačiau temą hihihi.gif Na, norisi galvoti, kad tai tiesiog naujokė taip padarė iš nežinojimo... O pats lagaminėlis man irgi visai nieko, patiko kompozicija 4u.gif

Na, o sobieska, L.M.A - labai gražūs darbeliai wub.gif , o bus_ka butelys tiesiog užbūrė, negalėjau akių atitraukti ax.gif wub.gif
Atsakyti
Doviliuska, fajnas lagaminas ir taip dailiai padarytas 4u.gif

Sobieska, solidus butelaitis ax.gif

L M A
, kaip man patinka tokie darbai, super! Šaunuolė drinks_cheers.gif

Gomerta, dėkoju už įvertinimą, stengiausi sukurt tikrą žiemos pasaką bigsmile.gif
Atsakyti
Noriu ir aš parodyti paskutinius darbelius blush2.gif
Rėmeliai "Meškiai"
user posted image
user posted image
Dėžutė "Katė"
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NeLina: 10 gruodžio 2011 - 21:40
L.M.A lekste patiko 4u.gif

Lagaminas tai toks labai jau pasaldintas biggrin.gif biggrin.gif

Nelinos patiko dezute 4u.gif Remelis atrodo, kaip iskiliais lipdukais apklijuotas... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2011 12 10, 23:35)
Nelinos patiko dezute  4u.gif Remelis atrodo, kaip iskiliais lipdukais apklijuotas... ax.gif

ačiū 4u.gif
O rėmeliui panaudojau meškius iš vieno vaikiško kalendoriaus, ten popierius storesnis ir kiek belakavau, meškiai liko iškilūs blush2.gif
Atsakyti
L.M.A. šauniai padirbėjai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
O as gal ir ne naujoke SM, taciau kas blogai su lagaminu, kad jis parodytas sioje temoje?

Man butelaiciai wub.gif dar niekad nebandziau ju dekoruoti...

O jums nebuna, kai atsipalaidavus kazka darai, negalvodama nei apie laika, nei zmogu...gal tik kas patinka tik tau konkreciai, gaunasi labai graziai...o, kai nori ypatingai suzibeti ir stengiesi be proto itikti zmogui, kuriam padovanosi savo darbeli...suknisi visa reikala smile.gif ?

Atsakyti
QUOTE(Sig @ 2011 12 11, 22:40)
O as gal ir ne naujoke SM, taciau kas blogai su lagaminu, kad jis parodytas sioje temoje?




kazkokia Santa Barbara.... Nesupratau ir as unsure.gif
Atsakyti