Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

as dabar susidomejusi seku ir tortu dekoravimo tema, tai man Lacheses remelis (dar nedazytas, kur rudas) primena cykriniu glaistu dekoruota meduoli kaledoms.... wub.gif bigsmile.gif


O as va pasirodau (savo braizu ) smile.gif su remeliu. Dedu i sita tema tik todel, kad visgi uzsisakiau pasportu ir cia lapelis su juo... Norejau parodyti, kaip atrodo su parsportu.

Kad nesukelti diskusiju - naudoti meskiuku nuotraukas leidimas gautas smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Whatever?: 26 kovo 2012 - 13:39
merginos,o jus ir pardavinejate siuos grozius,ar tik viskas sau?
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 03 26, 14:38)

O as va pasirodau (savo braizu )  smile.gif su remeliu. Dedu i sita tema  tik todel, kad visgi uzsisakiau pasportu ir cia lapelis su juo... Norejau parodyti, kaip atrodo su parsportu.

Kad nesukelti diskusiju -  naudoti meskiuku nuotraukas leidimas gautas smile.gif


Geras thumbup.gif o ir data mano sunelio gimimo dienos lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image

Whatever... wub.gif
Atsakyti
Tikrai labai labai daug gražių ir profesionalių darbų čia yra thumbup.gif thumbup.gif
Aš pradėjau neseniai, bet pažadu viską nufotkinti ir čia parodyti, kad gaučiau jūsų kritikos, nes nelankiau jokių kursų, tai būtų įdomu, kad kažkas "parodytų kelią" rolleyes.gif unsure.gif

O dabar labai norėčiau paklausti Sobieskos - dėl vintage dėžutės, kuri labai labai nuostabi. Aš tokio tipo servetėlės ieškau jau nežinau, kiek laiko, nes noriu dekoruoti savo pašto dėžutę... bet niekur nerandu, net panašios verysad.gif gal galite išduoti paslaptį, kur tokią galima įsigyti?

Atsakyti
Štai pats pats pirmasis darbas... Sendinta su žvake. Klijuojant servetėlę ji šiek tiek susiraukšlėjo, bet man visia nieko, nes gavosi lyg medžiagini stoks... pas mane romanetės virtuvėje beveik tokios, todėl visą ir klijavau....

user posted image
Papildyta:
Stovas popieriniams rankšluosčiams
user posted image

Papildyta:
Dėžutė papuošalams... susidėjau kosmetikos priemones ax.gif

user posted image

user posted image
Papildyta:
Skirtukai knygoms...
user posted image

user posted image

Labai lauksiu jūsų kritikos. 4u.gif blush2.gif blush2.gif Man ji tikrai labai svarbi. Turiu ir daugiau darbų, kurie dar nenufotkinti ir kurie mano akimis žiūrint jau yra geresni, nes įgūdžių daugiau... ir labiau atsirenku, kas man pačiai labiau patinka... ką daryčiau kitaip ir t.t. g.gif
Atsakyti
QUOTE(DoviN @ 2012 03 27, 15:31)

O dabar labai norėčiau paklausti Sobieskos - dėl vintage dėžutės, kuri labai labai nuostabi. Aš tokio tipo servetėlės ieškau jau nežinau, kiek laiko, nes noriu dekoruoti savo pašto dėžutę... bet niekur nerandu, net panašios verysad.gif gal galite išduoti paslaptį, kur tokią galima įsigyti?


Dėkui 4u.gif

Mano Vintage dėžutė yra kaip Frankenšteinas smile.gif ...tai servetėlių, popierinių motyvų, dažų, antspaudų santrauka vienoj visumoj. Tai mano kurtas koliažas.

Truputėlis patarimų. Susidariusios raukšlytės pasidarys mažiau matomos, jei jas prieš lakuojant švelniai pašveisi švitriniu popieriumi. Papuošalų dėžutės servetėlės kraštus reikėjo patonuoti dėžutės pagrindine spalva t.y balta,o dabar tas nuplėštas kraštas per grubiai atrodo

Skirtukėliai gražūs 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2011 11 30, 18:41)
bigsmile.gif  L.M.A...lėkštės naujas rūbas-TOBULAS wub.gif

Kelios mano smulkmenėlės

user posted image

user posted image



labai puikus darbai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2012 03 27, 16:41)
Dėkui 4u.gif

Mano Vintage dėžutė yra kaip Frankenšteinas smile.gif ...tai servetėlių, popierinių motyvų, dažų, antspaudų santrauka vienoj visumoj. Tai mano kurtas koliažas.

Truputėlis patarimų. Susidariusios raukšlytės pasidarys mažiau matomos, jei jas prieš lakuojant švelniai pašveisi švitriniu popieriumi. Papuošalų dėžutės servetėlės kraštus reikėjo patonuoti dėžutės pagrindine spalva t.y balta,o dabar tas nuplėštas kraštas per grubiai atrodo

Skirtukėliai gražūs 4u.gif


Ačiū už patarimus thumbup.gif o tą koliažą reikia užpatentuoti ir sukurti servetėlę thumbup.gif visi tavo darbai tiesiog tobuli...paskutinė širdelė taip pat.. wub.gif

Jau užsisakiau mediumo, kad galėčiau patapyti, ir beico , nes štai dariau vieną pakabą, tik galvoju, kad būtų gražiau su beicu buvę... g.gif tik čia dar kabliukai nepritvirtinti
user posted image

user posted image

Dėžutė... kadangi užsakinėjau internetu, tai galiu pasakyti, kad kai gavau, nusivyliau, nes ji tokia labai "skysta "
user posted image
user posted image

Dar keletas skirtukų,
user posted image

Vienintelis daiktas, kurio dekupažinimu kolkas esu patenkinta ir jis man patinka
user posted image
user posted image

ir žvakė.... pabandžiau smile.gif radau žurnale... su karštu šaukštu paveiksliukas "įlydytas" g.gif
user posted image
Atsakyti
Kiek grožių smile.gif
Atsakyti
Beprotiškas grožis, pažiūrėjus Jūsų darbelius nagus jau niežti kaip norisi vėl ką nors iškepti nors jau pusę metų padėjusi dekupažą į šalį ir "persimetusi" į papuošalų gamybą. Bet man tokis "braižas" yra PATS PAČIAUSIAS thumbup.gif wub.gif thumbup.gif
QUOTE(Whatever? @ 2012 03 26, 14:38)
as dabar susidomejusi seku ir tortu dekoravimo tema, tai man Lacheses remelis  (dar nedazytas, kur rudas) primena cykriniu glaistu dekoruota meduoli kaledoms....  wub.gif bigsmile.gif
O as va pasirodau (savo braizu )  smile.gif su remeliu. Dedu i sita tema  tik todel, kad visgi uzsisakiau pasportu ir cia lapelis su juo... Norejau parodyti, kaip atrodo su parsportu.

Kad nesukelti diskusiju -  naudoti meskiuku nuotraukas leidimas gautas smile.gif

user posted image

Atsakyti