Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus 76 tema


user posted image
75 tema
74 tema
73 tema
72 tema
71 tema
70 tema
69 tema
68 tema
67 tema
66 tema
65 tema
64 tema
63 tema
62 tema
61 tema
60 tema
59 tema
58 tema
57 tema
56 tema
55 tema
54 tema
53 tema
52 tema
51 tema
50 tema
49 tema
48 tema
36-47 temos
1-35 temos
Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti - papuoštus, manau ,paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.

Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą, iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kiekvienam naujokui, ir ne tik, būtų aišku ir suprantama.
Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tūkstantinis beze/grietinėle puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.

Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašome pasilikti sau.


Taip pat norėčiau priminti, kad labai daug informacijos ir receptų galite surasti viršuje esančiose temose, tiek saldumynų receptus, tiek papuošimo būdus

TORTŲ PUOŠIMAS BE KOMENTARŲ ČIA
Taigi, puošiam tortus ir nepamirštam pasirodyti su savo kūriniais

Atsakyti
Ačiū už temutę 4u.gif .

Ir su klausymu ...ar nerandu , ar nuėjo į patį galą ? , ieškau temos , " KALĖDINIAI MEDUOLIUKAI " unsure.gif
Atsakyti
nors nei meno nei visiškai nieko ypatingo,bet tortas ne nuogas lotuliukas.gif
snikeris 2,0kg šlapia bezė,šokolado "šukės"
user posted image
Papildyta:
QUOTE(@adrij@ @ 2011 11 30, 19:04)
Ačiū už temutę  4u.gif .

Ir su klausymu ...ar nerandu , ar nuėjo į patį galą  ? , ieškau temos , " KALĖDINIAI MEDUOLIUKAI "  unsure.gif


man atrodo čia bendra tema kartu su meduoliais g.gif kalėdiniai kepiniai
Atsakyti
kokiu antgaliu daryt sniego pusnis?

Adrija-kallėdiniai kepiniai g.gif
Atsakyti
Aaaa , sory , maniau bus tik mažiem meduoliukam , šitą tai radau , ačiū mergytės 4u.gif

Nereik pusniai antgalio , gali aptepti norimu kremu ir kelti su šaukštu ( šiaušti ) , o jei nori tipo rutulių ( dar debesys darosi ) , tai su apvaliu , nekarpytu , kuo didesnis skersmuo , tuo didesnis bumbulas gausis , kad neliktų dzibo , panaikink jį šlapiu teptuku , paplekšnojus per jį 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @adrij@: 30 lapkričio 2011 - 19:16
QUOTE(keno @ 2011 11 17, 19:41)
galima ir su beze,tik man sunkiai su ja pavyksta ax.gif nevietoje nutruksta ir pan doh.gif kam del uzraso makaluoti ta aisinga,nebent jau ji turite susiplakusi 4u.gif
dabar galvoju,ar cukrine mase irgi galima deti mikrobangen svirkste ir rasyti su islydytu,ar tik pastilazui cia taip? g.gif (as cia kitu merginu klausiu mirksiukas.gif )

labas, esu naujoke sioje srityje, gal paaiskinst patyrusios, kuo skiriaisi cukrine mase nuo pastiliazo? kazkaip isivaizdavau, kad cia vinas ir tas pats, tik kas kaip nori tas taip vadina blush2.gif

o tortai jusu visu nerealus wub.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(DuKatinai @ 2011 11 30, 19:23)
labas, esu naujoke sioje srityje, gal paaiskinst patyrusios, kuo skiriaisi cukrine mase nuo pastiliazo? kazkaip isivaizdavau, kad cia vinas ir tas pats, tik kas kaip nori tas taip vadina blush2.gif

o tortai jusu visu nerealus wub.gif  verysad.gif


Tai ir yra vienas ir tas pats.. tik yra keletas receptu jos: Meian mase su gliukoze (MMG),pastilazas, cipciuko cukrine mase tortams dengti. Arba dar naudojama masyte is Minordijos.
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2011 11 30, 17:16)
Aaaa , sory , maniau bus tik mažiem meduoliukam , šitą tai radau , ačiū mergytės  4u.gif

Nereik pusniai antgalio , gali aptepti norimu kremu ir kelti su šaukštu ( šiaušti ) , o jei nori tipo rutulių ( dar debesys darosi ) , tai su apvaliu , nekarpytu , kuo didesnis skersmuo , tuo didesnis bumbulas gausis , kad neliktų dzibo , panaikink jį šlapiu teptuku , paplekšnojus per jį  4u.gif .

ačiū 4u.gif taip, debesuotų pusnų noriu biggrin.gif
Atsakyti
jeigu paskaitytumėt receptus, tai ir suprastumėt kuom skiriasi, abeji receptai yra viršutinėje papuošimų temoje be komentarų 4u.gif

Stebukliukas, aš kaip tai įsinorėjau to Tavo nuostabaus gabalėlio, toks jau valgomas visas atrodo, šaunuolė Tu 4u.gif

labai gražus temos antraštės tortas, toks mielas su daug pingviniukų, o aš šiemet nežinau kaip su pingviniukais bus, pasakykit, kodėl į pastilažą įdėjus juodų americolor dažų, moment masė pavirsta į smėlį verysad.gif ką darau ne taip???
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 11 30, 19:27)
ačiū 4u.gif  taip, debesuotų pusnų noriu  biggrin.gif



Aš jas darau su 1.5 - 2 cm. skersmens antgaliu , galima ir didesniu ...bet aš jo neturiu tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Olesta @ 2011 11 30, 19:28)


labai gražus temos antraštės tortas, toks mielas su daug pingviniukų, o aš šiemet nežinau kaip su pingviniukais bus, pasakykit, kodėl į pastilažą įdėjus juodų americolor dažų, moment masė pavirsta į smėlį verysad.gif  ką darau ne taip???


Mieloji , turbūt daug dedi , dažai keičia masės konsistenciją , nori gauti juodą spalvą ? .... vargu ar pavyks visai juoda , lieka tik dažyti figūrėles teptuku , arba užsisakyti juodos modeliavimo masės 4u.gif .

Nors g.gif .... įberk truputi tragakano , o gal pagelbės ....
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 11 30, 19:26)
Tai ir yra vienas ir tas pats..  tik yra keletas receptu jos: Meian mase su gliukoze (MMG),pastilazas, cipciuko cukrine mase tortams dengti. Arba dar naudojama masyte is Minordijos.

notworthy.gif dekinga labai. o kuri mase tinka tik dengimui, kuri tik figurelems ir kuri tinka ir tam ir tam? 4u.gif
Atsakyti
Viršuje yra tema , be komentarų , sukurta Asseni , kurioje randasi receptai visų masių , ir ten parašyta , kokia masė , kam tinkama .
Atsakyti