Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus 76 tema

Nezinau ar pastebejot, bet per youtube labai nemazai video, mokoma, kad minkant mases gabaliuka, vis pirstukus pasitept taukais, man pastoviai budavo kad mase trupa, susauseja ir panasiai, bet kai isbandziau taukus, tikrai man labai padejo, mase net pasidaro elastingesne... spalva pasiskirsto graziau lygiau ax.gif na cia mano pradinukes nuomone, ir patarimas, pameginkit taukus.. ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 11 30, 19:28)
Stebukliukas, aš kaip tai įsinorėjau to Tavo nuostabaus gabalėlio, toks jau valgomas visas atrodo, šaunuolė Tu 4u.gif

labai gražus temos antraštės tortas, toks mielas su daug pingviniukų, o aš šiemet nežinau kaip su pingviniukais bus, pasakykit, kodėl į pastilažą įdėjus juodų americolor dažų, moment masė pavirsta į smėlį verysad.gif  ką darau ne taip???


nu pavaišinčiau tikrai,ale kad nebėra jau lotuliukas.gif ačiū 4u.gif
tas mielas tortukas jei neklystu sm buvo įdėtas per pingvinomanija g.gif
Atsakyti
QUOTE(DuKatinai @ 2011 11 30, 19:36)
notworthy.gif dekinga labai. o kuri mase tinka tik dengimui, kuri tik figurelems ir kuri tinka ir tam ir tam? 4u.gif


As darau pagal si recepta: cia

Tik as dedu 4 saukstus vandens, ir 180 g krakmolo,o visa kita kaip parasyta. Eiga mano tokia: isbrinkinu zelatina, sudedu medu, rugstele ir uzkaitinu iki karstumo. Visa sita misini supilu i pudros krakmolo misini (bet ne viska suberus iskart), maisau saukstu, ipilu alieju, kvapu. Ir vis iberiu krakmolo ir pudros, kol minkant gaunasi elastinga mase.

Sia mase taip pat naudoju figurelems.

Atsakyti
jooo, pernai čia pingvinų era buvo per Kalėdas thumbup.gif

tai va, kad modeliavimo masė nieko nebijo, reikės nusipirkti vėl, su pastilažu aš ne taip draugauju figūrėlėms daryti kaip su modeliavimo pirktine mase...
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2011 11 30, 19:53)
Viršuje yra tema , be komentarų , sukurta Asseni ,  kurioje randasi receptai visų masių , ir ten parašyta , kokia masė , kam tinkama .

4u.gif aciu, paieskosiu. o ten bus parasyta kuo skiriasi beze, ganasas ir aisingas? nes kazkaip kolkas man atrodo kad tai irgi vienas ir tas pats blush2.gif nelabai skiriu kuris kam skirtas doh.gif
Atsakyti
O sita skirta butent lipdymui, as is sios mases lipdau geles, nes gaunasi labai balta mase cia . Tik vandens pilu 40 ml.

Dar yra MMG, bet sios nenaudoju. Viskas yra stai CIA
Atsakyti
QUOTE(DuKatinai @ 2011 11 30, 21:36)
notworthy.gif dekinga labai. o kuri mase tinka tik dengimui, kuri tik figurelems ir kuri tinka ir tam ir tam? 4u.gif

už ką tamsta esate dėkinga? biggrin.gif
kad parašė - vienas ir tas pats, BET yra skirtingi receptai lotuliukas.gif

Nebus masės, kuri tinka ir tam, ir anam. Teisingai, galima paimti statybininko špakliuotę ir lygint tortus.. špakliuotė kaip ir tinkama tam ir anam.. tik ar iš tikro tinkama? TAip ir su masėm. Nu paima žmogus dengimo masę ir lipdo. Figūrėlė smunka, leidžiasi.. tada pyksta forume, kad kažkas pakišo ne tokį receptą, sumelavo, apgavo biggrin.gif

Kai skaitot receptą, tai pavadinime parašyta - "masė dengimui". Arba "masė lipdymui". Ir skiriasi jos sudedamaisiais produktais. Norit dengti - reikia riebaliuko (glicerino, aliejaus), kad masė ilgiau nedžiūtų, būtų paslankesnė.
Norit lipdyt - reikia kietesnės masės, su tragakano guma. Gali būti net su kiaušinio baltymu.
Toliau vėlgi - kokį laiką ketinat laikyti gaminį. Trumpalaikiai gaminiai gali turėti aliejaus. Ilgalaikiai gaminiai prasmirs nuo aliejaus, todėl geriau jo nedėti į masę skirta figūrėlėms, gėlėms. Išdžiovinti cukraus gaminiai maisto poreikiams gali būti naudajami pusės metų laikotarpyje po pagaminimo.

Cukraus masė - tai tik bendrinis pavadinimas, kad maždaug nu ne druskos masė, pagrindinė sudedamoji yra cukraus pudra. O toliau jau pagal poreikius: lipdymui, dengimui, gėlėms daryt. Aš netgi išskirčiau dar vieną masės tipą - darbui su moldais.
aleliuja.. user posted image
Atsakyti
perskaitykite šią temą, kaip TĖVE MŪSŲ, tada su klausimais, jei dar tokių bus, ateikite čia 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2011 11 30, 20:01)
už ką tamsta esate dėkinga?  biggrin.gif
kad parašė - vienas ir tas pats, BET yra skirtingi receptai  lotuliukas.gif

Nebus masės, kuri tinka ir tam, ir anam. Teisingai, galima paimti statybininko špakliuotę ir lygint tortus.. špakliuotė kaip ir tinkama tam ir anam.. tik ar iš tikro  tinkama? TAip ir su masėm. Nu paima žmogus dengimo masę ir lipdo. Figūrėlė smunka, leidžiasi.. tada pyksta forume, kad kažkas pakišo ne tokį receptą, sumelavo, apgavo  biggrin.gif

Kai skaitot receptą, tai pavadinime parašyta - "masė dengimui". Arba "masė lipdymui". Ir skiriasi jos sudedamaisiais produktais. Norit dengti - reikia riebaliuko (glicerino, aliejaus), kad masė ilgiau nedžiūtų, būtų paslankesnė.
Norit lipdyt - reikia kietesnės masės, su tragakano guma. Gali būti net su kiaušinio baltymu.
Toliau vėlgi - kokį laiką ketinat laikyti gaminį. Trumpalaikiai gaminiai gali turėti aliejaus. Ilgalaikiai gaminiai prasmirs nuo aliejaus, todėl geriau jo nedėti į masę skirta figūrėlėms, gėlėms. Išdžiovinti cukraus gaminiai maisto poreikiams gali būti naudajami pusės metų laikotarpyje po pagaminimo.

Cukraus masė - tai tik bendrinis pavadinimas, kad maždaug nu ne druskos masė, pagrindinė sudedamoji yra cukraus pudra. O toliau jau pagal poreikius: lipdymui, dengimui, gėlėms daryt. Aš netgi išskirčiau dar vieną masės tipą - darbui su moldais.
aleliuja.. user posted image

dekinga, kad bent demesi atkreipe ir piktai nepavare. zinau, jms profems kvaili ir nusibode tie klausimai blush2.gif bet man zaliai, norisi nuo kazko pradeti. o jusu atsakymas labai issamus bigsmile.gif
jei gerai supratau, tai i ilgalaikius gaminius geriau nedeti isvi nei aliejaus nei glicerino? o tragakantas butinas? nes kazkaip nespejau uzmatyti ne vieno recepto su juo mastau.gif lens.gif ir tada su kuo geriau ar su kiausinio baltymu ar su tragakantu?
Papildyta:
QUOTE(Olesta @ 2011 11 30, 20:11)
perskaitykite šią temą, kaip TĖVE MŪSŲ, tada su klausimais, jei dar tokių bus, ateikite čia  4u.gif  4u.gif  4u.gif

aciu gerbiamoji ir jums uz ats 4u.gif skaiciau sita tema porakart, iskilo klausimu ir klausiu (nes ten tikrai neraso kuo skiriasi beze, ganasas ir aisingas, kuo skiriais cukrine mase nuo pastiliazo). o jei negalima, atsiprasau uz sutrukdyma hi.gif
Atsakyti
uzvede Olesta su savo aisingu ir ornamentais biggrin.gif O aisinga paprasta naudosi, Olesta? Ar koks stebuklingas receptukas yra? smile.gif
Atsakyti
su tragakanu masė daroma žiedlapiams, plonybėms ir t.t., žodžiu sudėtingiems dalykams, kaip va Adrijos puokštė kur įdėjo, kai reikia, kad būtų tvirtas, plonas daiktas ir tuo pačiu ne itin trapus...

dengimo masei tragakano nereikia, bus kaip liekninantys triusikai, tempi tempi ant lašinių, o jie vis traukiasi, traukiasi rolleyes.gif

žadu daryti karališkąją glazūrą, kur Eda.dita ar Erikiuxxx, buvo paminėjusios kažkuri, principas kaip ir plakamojo mūsų aisingo, tik ten pilasi citrinos sultys, o ne citrinos rūgštelė ir plakama ne mikseriu, o sukama ranka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 30 lapkričio 2011 - 20:31
QUOTE(DuKatinai @ 2011 11 30, 20:23)
aciu gerbiamoji ir jums uz ats 4u.gif skaiciau sita tema porakart, iskilo klausimu ir klausiu (nes ten tikrai neraso kuo skiriasi beze, ganasas ir aisingas, kuo skiriais cukrine mase nuo pastiliazo). o jei negalima, atsiprasau uz sutrukdyma  hi.gif


rašo rašo mirksiukas.gif geriau įsiskaitykit mirksiukas.gif juk produktai visai ne tie juose mirksiukas.gif va tuo ir skiriasi mirksiukas.gif o skonis tai jau vėl atskira tema,kiekvienas renkasi kas jam skaniau,su kuo mieliau dirbti mirksiukas.gif
Atsakyti