Įkraunama...
Įkraunama...

Grigiškiškių mamytės

QUOTE(Eleina @ 2014 02 13, 10:35)
pritariu. aš irgi nesiskundžiu. viskuo patenkinta, o gal tiksliau nelabai ir gilinuos biggrin.gif vaikas nesiskundžia, patenkintas, to man ir užtenka.
dar pagalvojau - turbūt pradinė mokykla grigiškėse apskritai viena, taip? Na lietuviška turiu omeny. g.gif

man atrodo dar viena yra kitame grigiskiu .....
kaip supratau is drauges ( o ji nepirma vaika jau i mokykla laeidzia) labai didelis skirtumas jaucias kaip mokytoja bendrauja, kaip pildo dienyna. nes yra vienos kur tiesiog formaliai atlieka savo pareigos, kitos siulo tevams kur padirbeti reikia.... pas juos net yra, kad tevai atskirai susimoka ir mokytoja juos prailgintoje pasilieka, padeda pamuokas ruost ir pan...

o i muzikos mokykla grigiskese gal kas nors vedat.
Atsakyti
QUOTE(Pupytukas @ 2014 02 14, 10:16)


o i muzikos mokykla grigiskese gal kas nors vedat.


Mano vaikas lanko piesimo pamokas. Be to savo laiku ir pati mokiausi ten. Muzikos mokyklos direktore nuostabus zmogus. smile.gif
Atsakyti
Tai ir peledziuke yra pailginta grupe kur vaikai atlieka namu darbus. As manau, kad pirmiausia tevams turi rupeti kaip ju vaikui sekasi mokytis ir jeigu kyla kokiu klausimu, tuomet klausti mokytojos ir ji patars kaip geriau ka daryti.
Atsakyti
QUOTE(BlueFlower @ 2014 02 14, 10:02)
siaip jau seniai nesidomejau kas kur grigiskese randas  blush2.gif  bet dar buvo viena mokykla netoli dabar esancios focus pica (ten ir darzelis kartu)

tai maniškė į tą ir eina smile.gif aš galvojau gal ten ir yra Pelėdžiukas g.gif nors ant sąsiuvinių rašo - Grigiškių pradinė mokykla smile.gif direktorė jos Matačiūnienė atrodo, jei teisingai prisimenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2014 02 15, 13:37)
tai maniškė į tą ir eina smile.gif aš galvojau gal ten ir yra Pelėdžiukas  g.gif nors ant sąsiuvinių rašo - Grigiškių pradinė mokykla smile.gif direktorė jos Matačiūnienė atrodo, jei teisingai prisimenu  blush2.gif

Peledziuko direktore yra Rita Preveliene smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BlueFlower @ 2014 02 15, 19:24)
Peledziuko direktore yra Rita Preveliene  smile.gif

aha, pagooglinau ir radau bigsmile.gif ten pasirodo darželis-mokykla, ir joje tik 5 pradinės klasės, tai ta kur netoli picerijos - didesnė 4u.gif
Atsakyti
na stai,pabaigoje ir issiaiskinom, kad kalbejom apie skirtingas mokyklas biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos..zinau,kad cia negalima to daryt,bet man skubiai reikia 1k buto nuomai..Pati cia gyvenu jau senai...bet atsitiko kaip atsitiko tenka kraustytis... verysad.gif Buto reikia butent Grigiskese kol pasibigs mokslo metai..tiktu ir kambarys bute...zodziu stogas virs galvos...
Atsakyti

Esu jauna mama auginanti du vaikučius. Trejų metukų sūnelį ir pusantrų metukų dukrytę, mielai priimtume į kompaniją dar vieną vaikutįsmile.gif Darbo patirties su vaikais turiu labai daug: esu baigusi lietuvių kalbos pedagogiką, dirbusi auklėtoja darželyje, taip pat prižiūrėjusi vaikučius ir namuose. Gyvename name, turime didelį kiemą.

Gyvename Grigišškėse.
Jūsų vaikutį galiu pažiūrėti ir vakarais ar savaitgaliais.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif


uzsukau foruma atsviezinti:D kaip gyvvvenat? kaip vaikuciai auga?

Mes meteme darzeli, jau senokai, dabar laukiam eileje i peledziuka. Kolkas namie vsi buname. Planuojame mazosios krikstynas. Gal kuri galite parekomenduoti grigiskese kirpeja ir visaziste? Musu namuka kuriame gyvenome pardave, tai vel kazkur migruosim... smile.gif Liksim grigiskese... vis tik patiko cia mums, apsipratome turbut smile.gif

Visos dirba, sportuoja turbut, nera laiko forumuose sedeti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2014 02 15, 20:00)
aha, pagooglinau ir radau  bigsmile.gif ten pasirodo darželis-mokykla, ir joje tik 5 pradinės klasės, tai ta kur netoli picerijos - didesnė 4u.gif

Peledziuke po 1 klase o pradinej po 3
Atsakyti
Sveikos,
gal kuri zinote ir galite pasidalinti kontaktais kas padoriai ir uz nekandama kaina daro ilgalaiki manikiura? Aciu:)
Atsakyti