Įkraunama...
Įkraunama...

Skausmingi giluminiai spuogai

Man irgi buvo tokia problema dar pries metus ph34r.gif Ziaurus puliniai kildavo kasdien, ypac skruostu srityje, todel buvo ypac skausmingi. Kaip votys kokie.. Valydavau veida pas kosemtologes, keisdavau jas, nes niekas nepadedavo.. Manau, labai daug itakos turi subalansuota mityba, sportas ir kosmetikos priemones, kurias naudojate. Gal oda yra jautri? Gal alergiska? O gal reiktu nubegti pas ginekologa? Man, pvz, nustate, kad yra hormonu sutrikimu. Greiciausiai, kad tokie giluminiai spuogai nera odos pavirsiaus problema, greiciausiai yra vidaus organu veiklos sutrikimu (antinksciai ir pan.).
Atsakyti
Sveikutes, man viena gydytoja siule pabandyti 5 % sieros tepala, tiesiog patepti pulingus spuogus, bet kiek zinau tai sieros tepalu niezus gydo. Tai vis dar kazkaip nesiryztu bandyti.
Atsakyti
man atrodo, kazkada juo tepiau - toki gelsva pedsaka palieka, bet nelabai padejo. Pabandyk, jei siulo, mazu pagelbes 4u.gif
Atsakyti
Šiandien ryte pastebėjau iššokusi raudoną ir didelį spuogą. Bandžiau patepti su Oriflame pieštuku nuo spuogų,kuris gydo ir užmaskuoja,nu ir po kokios valandėlės pamažėjo. 4u.gif Bet nepranyko,tai nežinau kaip jį iki galo išnaikinti,nes jis man kaip koks mutantas atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Man jau 35 metai bet spuogai neduoda ramybes, vienas isnyksta kitas atsiranda. Labai prasau padekit. Spuogai tik ant veido kyla. Gal kas zynot kokios priemones yra?
Atsakyti
laba diena, 4u.gif
patarciau bion kosmetika, ja parduoda kosmedijoje ax.gif
QUOTE(aiwa01 @ 2007 12 26, 20:05)
Man jau 35 metai bet spuogai neduoda ramybes, vienas isnyksta kitas atsiranda. Labai prasau padekit. Spuogai tik ant veido kyla. Gal kas zynot kokios priemones yra?

Atsakyti
QUOTE(aiwa01 @ 2007 12 26, 21:05)
Man jau 35 metai bet spuogai neduoda ramybes, vienas isnyksta kitas atsiranda. Labai prasau padekit. Spuogai tik ant veido kyla. Gal kas zynot kokios priemones yra?


pirmiausiai reiktų atrasti priežastį, kada pradėjo berti, kas pasikeitė ir pan. pradžiai apsilankyti pas dermatologą manyčiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwa01 @ 2007 12 26, 19:05)
Man jau 35 metai bet spuogai neduoda ramybes, vienas isnyksta kitas atsiranda. Labai prasau padekit. Spuogai tik ant veido kyla. Gal kas zynot kokios priemones yra?


virskinimas, nervai, gin.problemos?
Atsakyti
O gal ka patartumete man? Veido oda sausa taciau kaktos virsuje (prie plauku augimo linijos) visada atsiranda spuogu... nespeja vieni uzgyt kitu priauga doh.gif visos iki siol bandytytos priemones tik dar labiau sausina oda verysad.gif gal galetumete parekomendioti kokia veiksimga, bet nesausinancia odos priemone? blush2.gif
Atsakyti
Nu tikrai tie spuogai depresija gali ivaryt biggrin.gif nusipirkau acme bp 5 tai atrodo kad geras ir oda skaistesne smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(xlr @ 2006 03 28, 20:44)
Zinau labai gera tepaliuka butent pulingiems ar skausmingiems spuogams. Reikia kompresus nakciai daryt, ir ryte spuogas daug mazesnis smile.gif
man gydytojas chirurgas rekomendavo smile.gif
pavadinimas "Ilon
Abszess- Salbe"
toks zalias
Papildyta:
user posted image
Stai toks



Ant kojos užpakalinės pusės man buvo iÅ”dygęs toks didelis spuogas, kad skaudėdavo prisėdus. Nusipirkau aÅ” to Ilon tepalo, užsidėjau kompresiuką nakčiai. Ryte atsikėliau, nusiėmiau, ir ką matau? Spuogelio aukÅ”tis sumažėjo, bet skersmuo tapo tris kartus didesnis! Spuogo aÅ” nebuvau bandžius spausti - jis nebuvo pradurtas. Mano manymu, man iÅ” to spuogiuko iÅ”sivaikŔčiojo pÅ«liai ÄÆ aplinkinius audinius. unsure.gif Juk tai baisu! Gerai, kad veido pasitepti nesimąsčiau biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
siulyciau isbandyti diferin, kas dar nebandete. man super padejo issigydyti nuo giluminiu dideliu spuogu pastoviai dygstanciu ant skruostu. bet zinoma ne is karto, po menseio tepimo kasdien pries miega pamaciau, kad spuogu jau mazeja, o po pusmecio visdai neliko, bet ir dabar dar kartais profilaktiskai panaudoju
Atsakyti