Įkraunama...
Įkraunama...

Būk mano meile!

user posted image

user posted image


user posted image
Laidos vedėjai: Inga Norkutė, Vaiva Budraitytė ir Vytenis Pauliukaitis

user posted image

Papildyta:
Man pačiai labai patinka ši laida wub.gif Jei galiu žiūrėt, tai niekad nepraleidžiu, gal yra daugiau žiūrinčių?
Man patinka, kad ateina ir vyresnių žmonių, net tik visai jaunučių, patinka stebėt kaip gimsta arba ne poros, koks jų suderinamumas, patinka klausyt kaip "buria" ir ar dalyviai klauso ar patys išsirenka. Pozityviai mane nuteikia ši laida wub.gif
Papildyta:
O vakar dalyvavusiam vaikinukui, man rodos kitos galimybės nei išsirinkti paskutinę merginą, nė nebuvo biggrin.gif Nes jis gi aiškiai sakė, kad vyrai myli akimis, o jam veda vieną apvalainą, kitą biggrin.gif nors antroji ir lieknesnė buvo, bet jis jau atvirai pasakė, kad ne jo skonio. Tai kai išvydo trečiąją, man rodos jo net akys tryško, tokiu "pagaliau normalią davė" biggrin.gif Nes turbūt eidamas tikėjosi, kad atves jam tris lieknutes, gražutes mergytes, o čia... Na, tikiuosi bus gera pora 4u.gif
O gal kuri nugirdot kuo dirba ta panelė? Kad sakė daugiau už jį uždirba, o atrodo tokia paprastutė g.gif
Atsakyti
Žiūrim, žiūrim, labai linksma laida biggrin.gif
Gal tai tik iliuzija, bet kartais tikrai atrodo, kad jie kažkokias rimtesnes atrankas daro, kad žmogus sutiktų tokį žmogų, kokio ieškojo (pvz., kad antroji pusė gamintų valgyti, norėtų vaikų ir pan.).
Patinka, kad Inga neleidžia išsisukti nuo klausimų, nes kai kurie dalyviai linkę maivytis, išsisukinėti... rolleyes.gif Tuo ši laida skiriasi nuo atseit profesionalių mikelkevičiučių vedamų laidų, kur svarbiausia - tik užduoti klausimą, o atsakymo ištraukti nemoka... g.gif
Labai patinka laidos vedėjų išvaizda - apranga, šukuosenos, aksesuarai (labai gražūs Ingos ir Vaivos papuošaliukai), ir kas įdomiausia, man Vaiva dažnai atrodo daug geriau už Ingą. Bet visi trys vedėjai labai faini. Patinka Vytenio įžvalgos. Aišku, jie daro šou, bet tikiu, kad nuoširdžiai padeda išsirinkti.
Nesuprantu, kaip Vaiva iš žmogaus horoskopo išskaito visokias smulkmenas, pvz. kaip atrodys žmona, kokio išsilavinimo ji bus. Bet vis tiek įdomu paklausyti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2011 12 04, 00:05)
 
Nesuprantu, kaip Vaiva iš žmogaus horoskopo išskaito visokias smulkmenas, pvz. kaip atrodys žmona, kokio išsilavinimo ji bus. Bet vis tiek įdomu paklausyti.  ax.gif

Išgalvoja biggrin.gif Nes dažniausiai paklausia ko nors, o Vaiva pakartoja, ale iš žvaigždžių viską sužinojo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2011 12 04, 16:42)
Išgalvoja biggrin.gif Nes dažniausiai paklausia ko nors, o Vaiva pakartoja, ale iš žvaigždžių viską sužinojo biggrin.gif

Nemanau g.gif Galvočiau, kad prieš laidą turėtų padėliot kortas visiems g.gif
Atsakyti
Įtariu, jos Gaudentas tuos horoskopus sudarinėja, o ji tik perskaito. Bet ar atspėja žmogaus ateitį, juk niekas negali patikrinti, laidoj galima vėjus prišnekėt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2011 12 05, 10:57)
Nemanau g.gif Galvočiau, kad prieš laidą turėtų padėliot kortas visiems g.gif

Aš kai netikiu tokiais kortų padėliojimais, tai man kitaip atrodo irnesakyk.gif
Atsakyti
Pažiūriu ir aš tą laidą, kai laiko yra.
Man tai nieko visai, pirmiausia žiūriu dėl vedėjų, nes jie superiniai ax.gif o dalyviai.. hmm.. kaip kada ax.gif kartais jau kad ateina, tokie "ale" gražuoliai, mandruoliai, kad net nebesinori žiūrėti. Oi, aš geriausias, aš gražiausias, skaniausiai kvepiu, turiu daug pinigų, merginų dėmesio nnnn, bet kažkodėl eina į tv ieškoti meilės doh.gif lotuliukas.gif Va tokį iš karto nudusinčiau.
P.S. Netiesiogine prasme biggrin.gif
Atsakyti
Oi, man iš pradžių irgi keista buvo, o dabar jau net juokinga, kad ir vakar antroji mergina iš kažkokios ale grupės, sako, "gerbėjų tiek daug, kad net sunku", gal nepažodžiui, bet esmė tokia. Tai juokinga tiesiog, ateina tokie žmonės tik reklamą pasidaryt, padainuoja ir tiek.
Dar prisiminiau irgi buvo kažkokia mergina iš naujos grupės, gražutė ir neišsirinko nei vieno vaikinuko iš trijų, padainavo, pasireklamino ir laiminga...
Kaip ir kartais būna jau toookios fyfos, Norkutė dažnai tokių tiesiai šviesiai ir klausia, tai kaip tokia graži ir nerandi vaikino biggrin.gif
Papildyta:
Dar kažkuris vaikinukas atrodė mažų mažiausiai keistai, kai pasakė, kad mergina su ryškiu makiažu, jam patinka kuklesnės, tai mergina pasiteisino, kad į televiziją atėjo. O kad jis pats ir gražiai apsirengęs ir su šukuosena ir kaip kažkas iš vedėjų tarstelėjo, kad dar ir iš soliariumo išėjęs, tai išpūstom akim jau aiškina, kad į televiziją atėjo, tai tipo reik išsipuošt. Tai taip išeina jam reik, o merginai tai ne doh.gif
Atsakyti
Labai juokinga laida smile.gif kartais tokiu keistu zmoniu prirenka biggrin.gif
Atsakyti
Nu jau vakar tos barbės tai wacko.gif
Šaunuolis vaikinas, kad nė vienos iš tokių neišsirinko ir dar gerai padarė, kad tai paskutinei furijai atidavė atgal dovanėlę thumbup.gif pati mergaitė liko susivarčius visa lotuliukas.gif
Atsakyti
Na, nieks nežiūrit g.gif
Man vakar patiko ta pirma mergaitė, tokia įdomi, ir paprasta ir neeilinė rolleyes.gif
Šaunuolė, kad nevedžiojo vaikinuko už nosies ir iškart pasakė, kad gali likti tik draugais, pagarba hi.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulužė: 08 gruodžio 2011 - 11:11
kas tokia laida gali ziureti? baisu... ;]
Atsakyti