Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja lojalumo kortelė Lyoness

QUOTE(wilioke @ 2012 01 18, 06:29)
Tai kad platintojai sako, kad Lyoness veiks Maximoje, Senukuose ar Statoile yra lyginamasis pavyzdys, o ne faktas. mano ziniomis, Maxima tikrai nesijungs prie si projekto, tad jos pavadinimas be reikalo eskaluojamas


maxima jau yra 4u.gif pasiskaityti galit cia kokie partneriai yra lietuvoje:
http://www.lyoness.n...lerSearch/Index


Papildyta:
http://www.lyoness.n...37300402-MAXIMA


http://www.lyoness.n...anguageID=lt-LT
Atsakyti
QUOTE(roza_moza @ 2012 01 18, 14:26)
maxima jau yra 4u.gif

Bet kortele joje negalioja. g.gif

Isvis nieko nesupratau. Tai ten bendra kortele ar kiekvienai parduotuvei sava? doh.gif "Lyoness pirkimų bendruomenės nariai per Lyoness biurą gali užsisakyti KINTAMO nominalo, PAPILDOMŲ Maxima dovanų kortelių."

Beje, kaip gauti ta Cashback nemokama kortele ir kokiu asmens duomenu tam reikia (jei jau jos bus dalinamos gatveje)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilgynė: 21 sausio 2012 - 19:56
QUOTE(Dilgynė @ 2012 01 21, 19:28)
Bet kortele joje negalioja.  g.gif

Isvis nieko nesupratau. Tai ten bendra kortele ar kiekvienai parduotuvei sava? doh.gif "Lyoness pirkimų bendruomenės nariai per Lyoness biurą gali užsisakyti KINTAMO nominalo, PAPILDOMŲ Maxima dovanų kortelių."

Beje, kaip gauti ta Cashback nemokama kortele ir kokiu asmens duomenu tam reikia (jei jau jos bus dalinamos gatveje)?


Tos korteles dar gatvese nedalinamos, kiek zinau. Bet lojalumo partneriai jau gali dalinti nemokamai tas korteles savo klientams :-). Tokiu budu tampate Lyoness sistemos dalimi ir galite naudotis Lyoness nauda, t.y. nuolaidas Lyoness partneriu parduotuvese.

Lyoness kortele - yra vienas is 4 budu naudotis Lyoness teikiamom naudom.
Kitas variantas yra Lyoness partneriu dovanu cekiai ar korteles. Siuo metu didieji partneriai - Maxima, Senukai, Kristiana, Cili - taiko butent toki buda.
Viskas labai paprasta: Maxima ar bet kuri kita dovanu kortele perkate Lyoness internetineje svetaineje ( jums is karto paskaiciuoja, kiek gaunate naudos grynais pinigais, kiek lieka lojalumo saskaitoje) ir atsiskaitote Maximoje Maximos dovanu kortele ( kuria galima papildyti vel gi Lyoness sistemoje).

jei kam idomu, rasykite i az, paaiskinsiu thumbup.gif
Atsakyti
vien zo: per daug painu, ka būtų masinė, o jei ne masinė - piramidė pasmerkta žlugti, nes neatsipirks "investicijos".

eilinis niekas.
Atsakyti
Aš esu Lyoness narys ir galiu pasakyti tiek, kad oficialios prezentacijos netinka mūsų žmonėms, nes ten eskaluojamos didelės sumos ir daug ką atbaido. Vakarų Europiečiui 50 eurų nėra ant tiek daug kaip mums 175 Lt. Toliau iškarto akcentuojama apie didžiausią įsojimo kainą ir maksimales galimybes, todėl daug kas iškarto supranta kaip pinigų išvyliojimo būdą. Bet dabar vykstant antram plėtros etapui galima tapti šios organizacijos nariu visiškai be jokios rizikos. Jau nepaslapis, kad šioje lojalumo programoje dalyvauja Maxima, Senukai, Čili restoranų tinklas, Kosmada ir kitos žinomos įmonės, jums tereikia iš vienos ar keliu nurodytų partneriu www.lyoness.lt nusipirkti išankstinio apmokėjimo čekių ir visus pinigus išleisti savo reikmėms. Aišku tai tik padės tapti Lyoness bendruomenės nariu ir naudotis suteiktomis nuolaidomis tai 2% iškarto į jūsų sąskaitą grynais, likusi nuolaidų suma į kaupiamąją sąskaitą. Ir kur čia afera? (pastaba tai adaryti galėsite tik rekomenduotoją).Ir beto čia kalbama apie galimybę užsidirbti ir kaip tai padaryti galiu pakonsultuoti kiekviena norintį individualiai. Rašykite man į el. paštą xero@bamba.lt

Ačiū už skirtą dėmesį mano komentarui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(roza_moza @ 2012 01 18, 15:26)


Lyoness ju partneriu taps tik tada, kai Maxima, Senukai ir kitos dideles kompanijos PACIOS paskelbs SAVO tinklapiuose, kad Lyoness yra ju partneris.

As savo tinklapyje galiu irgi paskelbt, kad su manim bendradarbiauja Apple, Audi yra mano partneris, o nuskridus i JAV kaskart pietauju su H.Clinton

Pabandziau paieskoti informacijos butent tu kompaniju (Maxima, Senukai, Orlen) tinklapiuose. Prasau - rezultatai:

Your search - lyoness site:maxima.lt - did not match any documents.
Your search - lyoness site:iki.lt - did not match any documents.
Your search - lyoness site:senukai.lt - did not match any documents.

Beje, tai nera jokia naujove, kad uz lojaluma grizta tikri pinigai. I IKI Premija kortele, kuri kartu yra ir Nordea banko mokejimo kortele, irgi grizta tikri pinigai, kuriuos gali tiesiog nusiimti bankomate.
Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2012 01 25, 23:51)
Lyoness ju partneriu taps tik tada, kai Maxima, Senukai ir kitos dideles kompanijos PACIOS paskelbs SAVO tinklapiuose, kad Lyoness yra ju partneris.

As savo tinklapyje galiu irgi paskelbt, kad su manim bendradarbiauja Apple, Audi yra mano partneris, o nuskridus i JAV kaskart pietauju su H.Clinton

Pabandziau paieskoti informacijos butent tu kompaniju (Maxima, Senukai, Orlen) tinklapiuose. Prasau - rezultatai:

Your search - lyoness site:maxima.lt - did not match any documents.
Your search - lyoness site:iki.lt - did not match any documents.
Your search - lyoness site:senukai.lt - did not match any documents.

Beje, tai nera jokia naujove, kad uz lojaluma grizta tikri pinigai. I IKI Premija kortele, kuri kartu yra ir Nordea banko mokejimo kortele, irgi grizta tikri pinigai, kuriuos gali tiesiog nusiimti bankomate.


Dar vyksta plėtra ir didžiuosiuose prekybos tinkluose sistema veikia tik su išankstinio apmokėjimo čekiais. Nes po metų prekybininkas gali keistis pvz IKI tinklą priklausys kas pasiūlys geresnes sąlygas. Šita sistema daugiau orentuota į smulkų verslą. Jei jau taip kas abejote informacija pateikta www.lyoness.lt paskambinkite į bet kurę smulkaus verslo atstovų įmonę ir paklauskite ar veikia pas juos šita sistema.

Sekmės
Atsakyti
QUOTE(xero1980 @ 2012 01 26, 10:22)
Dar vyksta plėtra ir didžiuosiuose prekybos tinkluose sistema veikia tik su išankstinio apmokėjimo čekiais. Nes po metų prekybininkas gali keistis pvz IKI tinklą priklausys kas pasiūlys geresnes sąlygas. Šita sistema daugiau orentuota į smulkų verslą. Jei jau taip kas abejote informacija pateikta www.lyoness.lt paskambinkite į bet kurę smulkaus verslo atstovų įmonę ir paklauskite ar veikia pas juos šita sistema.

Sekmės


Tai, kad Jūs kažkam perparduote originalius čekius, dar nereiškia, kad esate partneris. Mes irgi, būna, klientams dovanojame kokius akropolo čekius, bet juk nuo to netampame partneriais su Akropoliu smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2012 01 26, 11:55)
Tai, kad Jūs kažkam perparduote originalius čekius, dar nereiškia, kad esate partneris. Mes irgi, būna, klientams dovanojame kokius akropolo čekius, bet juk nuo to netampame partneriais su Akropoliu smile.gif.



Visada galima išvedžioti, bet aš nenoriu įrodinėti kažko. Ne visi mes galime tapti Prezidentais, tai ir čia nevisiems suprantama ir prieinama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2012 01 22, 09:34)
vien zo: per daug painu, ka būtų masinė, o jei ne masinė - piramidė pasmerkta žlugti, nes neatsipirks "investicijos".

eilinis niekas.



QUOTE(xero1980 @ 2012 01 26, 21:03)
Visada galima išvedžioti, bet aš nenoriu įrodinėti kažko. Ne visi mes galime tapti Prezidentais, tai ir čia nevisiems suprantama ir prieinama smile.gif


Zodziu, sitie du postai labai puikiai vienas kita papildo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2012 01 26, 12:55)
Tai, kad Jūs kažkam perparduote originalius čekius, dar nereiškia, kad esate partneris. Mes irgi, būna, klientams dovanojame kokius akropolo čekius, bet juk nuo to netampame partneriais su Akropoliu smile.gif.

thumbup.gif
Lyoness tartum urmo klientas kuris perka ne prekes o kuponus ir už tai gauna nuolaidą. Jei būtų partneriai tai manau kad būtų galima tų čekių nusipirkt tiesiogiai maximoj ar senukuose ar tiesiog atsiskaityti lyoness kortele.
Teisingai pasakė kad perki Iki ir pinigai tau grišta taip pat, ir dar gaunu visą man priklausančią sumą, o su Lyoness reikia nuolaidą dalintis - nematau reikalo, kodel kažkas turi gauti už tai kad aš perku g.gif
Atsakyti
neverta zmogui aiskint to, pries ka jis kategoriskai nusistates... schmoll.gif rezultatu bus nulis, o ateitis viska sustatys i savo vietas ax.gif
Atsakyti