Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos internetinės parduotuvės-2

QUOTE(Katherina @ 2012 01 06, 10:12)
Merginos, klausimas gal ir nevisai į temą, bet kaip jūs feelunique pasirenkat gamintoją kuriam taikyti nuolaidą papildomą 10 proc.? Nerandu niekur...

Einate į account, tuomet kairėje yra skiltis Preferences, spaudžiat ir patenkat į puslapį, kur leidžia rinktis gamintoją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2012 01 06, 11:21)
Einate į account, tuomet kairėje yra skiltis Preferences, spaudžiat ir patenkat į puslapį, kur leidžia rinktis gamintoją smile.gif

Višta, pražiopsojau tą eilutę biggrin.gif dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Ar yra kokie mokesčiai ažsisakant iš nordstrom internetinės svetainės?
Atsakyti
Belle du jour ar jau gavot savo siuntinuką iš feelunique.com? 4u.gif Niekaip savojo negaunu, o dar sumokėjau papildomas kapeikas, kad greičiau ateitų censored2.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2012 01 06, 20:57)
Belle du jour ar jau gavot savo siuntinuką iš feelunique.com? 4u.gif Niekaip savojo negaunu, o dar sumokėjau papildomas kapeikas, kad greičiau ateitų censored2.gif

negavau,jau parasiau feelunique ir siandien gavau kad issiunte antrakart,tik va vienos kaukes baisiai norejau o jos ner pardavime,tai grazino uz ja pinigus doh.gif jezau kaip gaila negaliu,geriau jau buciau gavus isuntinuka...su tais lietuvos pastais nusisaut galima,pastoviai loterija kazkokia ,gausi negausi..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Belle du jour: 06 sausio 2012 - 20:15
QUOTE(Belle du jour @ 2012 01 06, 20:14)

ohmy.gif

O jau praėjo 28 dienos nuo išsiuntimo, nes rašo, kad tik tada išsiunčia pakartotinai ar pinigėlius grąžina? unsure.gif Kaip neramu man... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2012 01 06, 21:27)
ohmy.gif

O jau praėjo 28 dienos nuo išsiuntimo, nes rašo, kad tik tada išsiunčia pakartotinai ar pinigėlius grąžina? unsure.gif Kaip neramu man... sad.gif

man isisunte gruodzio 12...iki siol negavau tai parasiau uzvakar jiems laiska,siandien gavau atsakyma ,kad issius vel.nervina mane tas leituvos pastas,sakau,loterija kazkokia..pries kazkur puse metu man jau buvo taip atsitike butent su feelunique,dabar vel,nzn kas darosi doh.gif is asos visad gaunu neregistruota siuntini per 7dienas,cia per sventes uztruko siek tiek ilgiau,o feelunique jau kelinta kart ilgai labai laukt reikia,o sikart ir negavau...
Atsakyti
Njo... Idomu kodel taip stringa is feelunique, issiuncia tai gan greit po uzsakymo. Laukiu labai Clarisonic'o, siek tiek virs savaites praejo, apsidziaugsiu jei kita savaite gauciau ir netektu laukt apie menesi. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Portishead @ 2012 01 07, 04:58)
Njo... Idomu kodel taip stringa is feelunique, issiuncia tai gan greit po uzsakymo. Laukiu labai Clarisonic'o, siek tiek virs savaites praejo, apsidziaugsiu jei kita savaite gauciau ir netektu laukt apie menesi.  blink.gif

as irgi clarissonica pries savaite uzsisakiau,tai dabar drebu kad tik jis ateitu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pudrinuke @ 2012 01 06, 19:29)
Ar yra kokie mokesčiai ažsisakant iš nordstrom internetinės svetainės?

siuntimas aišku, jei išvis siunčia į LT ir muitas, jei suma viršija 75 lt
Atsakyti
QUOTE(pudrinuke @ 2012 01 06, 21:29)
Ar yra kokie mokesčiai ažsisakant iš nordstrom internetinės svetainės?

is cia isvis neapsimoka pirkti, nes siuntimas ir taxai - brangiau nei pati preke doh.gif

Manau viskas gerai su feelunique, gal su pastais bedos cia, nes uzsisakiau dvi prekes gruodzio 7d, bet skirtingais adresais - viena i vilniu, kita i kauna. I vilniu atejo per savaite, o kaune - tik sia savaite - nors ant siuntinio kauno pasto spaudas gruodzio 17d. tai itariu kad sventiniu laikotarpiu pastas buvo uzsivertes rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Female: 07 sausio 2012 - 17:04
Šiuo metu labai susidomėjau clinique kosmetika,tačiau nežinau iš kokios svetainės galėčiau jos užsisakyti,nes Lietuvoj žiauriai brangu.aryra nors viena svetainė kurioje galima užsisakyti jos be tarpininkės blush2.gif Iš anksto dėkoju smile.gif
Atsakyti