Įkraunama...
Įkraunama...

Pasyvus namas - 11 tema

QUOTE(*** @ 2012 01 28, 16:32)
Jai galima isikisiu i pokalbi apie silumos nuostoli per polius savo zioplu klausimu. Ar poliaus buvimas sakykim 3m gyli ar daugiau kur sakykim yra kokie +4 siluma nekompensuoja kazkiek silumos nuostoliu i virsu? smile.gif

Pvz mano atveju poliai po 6m, gal tokie poliai net sildys pamata? smile.gif

Kiek poliai šildys pamatą jūs net nepajusite, namie norėsite turėti bent +20, o poliai stovi tik truputi teigiamoj temperatūroje. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 01 28, 15:44)
Kiek poliai šildys pamatą jūs net nepajusite, namie norėsite turėti bent +20, o poliai stovi tik truputi teigiamoj temperatūroje. 4u.gif


As ne apie pacio namo sildyma o apie iseinancia is pamatu siluma per neapsiltinta poliu.
Atsakyti
@Vilienei ,
ar pas jus pries plokstuminius pamatus yra padarytas ,,sijonas'' visu pamatu primetru?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korida: 28 sausio 2012 - 15:51
QUOTE(*** @ 2012 01 28, 16:47)
As ne apie pacio namo sildyma o apie iseinancia is pamatu siluma per neapsiltinta poliu.

Jei pamatą sugebėsite visiškai atskirti nuo šildomo tūrio - tegul jis šąla, nepergyvenkit - kosėti nepradės. Mus domina tik šilumos nuostoliai iš šildomo tūrio, kaip ten jaučiasi pamatas nėra svarbu. PP atveju mes idealiai atsitveriame nuo šalčio šiltinimu, poliniai pamatai turės šalčio tiltą per poliaus ir rostverko sujungimą. Netgi jei polius perduos tuos +6C į ostverką tai nepakankama, idealiu atveju rostverkas turėtų būti kambario temperturos.
Papildyta:
QUOTE(korida @ 2012 01 28, 16:51)
@Vilienei ,
ar pas jus pries plokstuminius pamatus yra padarytas ,,sijonas'' visu pamatu primetru?

Taip, be abejo, naudojau geoporą, jį uždengiant plėvele - nuvesti lietaus vandeniui.
Atsakyti
O tai realiai esat kas bandes siltint butent ta sudurima ir kiek zemiau jo?
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 01 28, 18:17)


Taip, be abejo, naudojau geoporą, jį uždengiant plėvele - nuvesti lietaus vandeniui.


Kokiu kampu nuo horizonto , kokiu ilgiu nuo plokstuminiu pamatu guldete geopora ir kokio storio?
Atsakyti
QUOTE(korida @ 2012 01 28, 19:54)
Kokiu kampu nuo horizonto , kokiu ilgiu nuo plokstuminiu pamatu guldete geopora ir kokio storio?

Kampas iš akies - nuolydis nuo pamato.
50cm plotis(lyg tai; nebeprisimenu - o gal 1m?)
5cm storis
Atsakyti
QUOTE(*** @ 2012 01 28, 18:26)
O tai realiai esat kas bandes siltint butent ta sudurima ir kiek zemiau jo?

Jus kalbate apie sita ... http://www.supermama...?...amp;&st=105 ten panasiai daryta galvenu suformavimas ...
Cia tik ne pas mane smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korida: 28 sausio 2012 - 20:06
QUOTE(DEU @ 2012 01 28, 12:29)
Pritaikius "butelio kakliuko" teoriją, skaičiuojant nuostoliu per polių "kakliuką" reikėtų įvertinti jo storį, kuris turėtų sutapti su rostverko šiltinimo storiu. Šilumos kelio  iš rostverko į polius siauriausia vieta bus  20 cm storio, iš visų pusių apšiltinta poliaus viršutinė dalis. Ji turėtų praleisti tris kartus daugiau šilumos, nei skaičiavimuose paimta 60 cm betono.
Tai bendrus Minto apskaičiuotus nuostolius per pamatą padidintų labai grubiai iki kokių 0.45 kWh prie vidutinės šildymo sezono temperatūros.


Iš pat pradžių nelabai supratau ką norėjai parašyti. Teisingai dar reikėtų imti 20 cm betono varžą, nes poliai 20 cm yra apšiltinti iš šonų, bet ta varža ant tiek maža (R=0,08), kad jos net neėmiau skaičiavimams. Ši varža turėtų tik sumažinti mano apskaičiuotus nuostolius per roostverką.

60 cm betono storį paėmiau todėl, kad šiluma polus pasieks tiktai praėjus 60 cm roostverko storį, negi manai nereikia skaičiuoti roostverko varžos? Jei skaičiuoti tiksliau, tai reikėtų primetinėti ir tą apšiltintą polių dalį (20cm), ir betono storį skaičiuoti ne 60 cm, bet 80 cm, ir atitinkamai mano paimtą betono varža R=0.24 padidinti dar R=0.08 dydžiu, ir skaičiuoti bendrą betono varžą R=0.32. Nematau, kad mano skaičiavimuose galėtų būti įsivėlusi klaida, kas leistų daryti prielaidą, jog nuostolius reikėtų didinti. Kaip tik mano apskaičiavimai yra padaryti su didelia atsarga (į skaičiavimus neįtrauktos kitos sąlygos, kurias esu paminėjęs (yra ir daugiau, pav. nepaminėta pačio grunto varža, kuri iš tikrųjų irgi darys šiokią tokią įtaką)), realiai nuostoliai bus tikrai mažesni.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 28 sausio 2012 - 20:15
QUOTE(Vilienė @ 2012 01 28, 21:56)
Kampas iš akies - nuolydis nuo pamato.
50cm plotis(lyg tai; nebeprisimenu - o gal 1m?)
5cm storis

Masatau pasidaryti tai ,tad galvoju koks protingiausiai butu kampas...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti