Įkraunama...
Įkraunama...

Catrice kosmetika

QUOTE(zydrune0916 @ 2011 12 15, 21:16)
na siaip jau neturiu kazkokiu labai dideliu trukumu ant veido,taciau oda ne tobula ir maskuoti yra ka smile.gif tiesiog noreciau tokios kaip ir progines pudrytes,kuri tokia sunkesne butu ir ne kiiekvienai dienai smile.gif gal galite placiau apie infinite matt papasakoti? 4u.gif

praejusioj temoj buvo laaabai daug apie ja kalbeta. rolleyes.gif atsiliepimai buvo tik teigiami. berods. smile.gif
su paieska turetumet rast.
Atsakyti
man jau į pabaigą ta Infinite Matt, tai mąstau apie antrą tokią pačią. Labai patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tibė @ 2011 12 15, 21:29)
man jau į pabaigą ta Infinite Matt, tai mąstau apie antrą tokią pačią. Labai patiko wub.gif

Man irgi šita pudra labai patinka, maskuoja pakankamai gerai, tepasi lengvai, atrodo natūraliai, nepadaro kaukės efekto smile.gif Jau įpusėjau antrą buteliuką ax.gif
Atsakyti
Man irgi ši pudra Infinite Matt labai patiko, man geresnė už bourjois healthy mix ir maybelline superstay 24h
Atsakyti
QUOTE(Moliūgėlė @ 2011 12 16, 08:28)
Man irgi šita pudra labai patinka, maskuoja pakankamai gerai, tepasi lengvai, atrodo natūraliai, nepadaro kaukės efekto  smile.gif  Jau įpusėjau antrą buteliuką  ax.gif

O man padaro kauke unsure.gif Kadangi gerai maskuojanti tai matosi ant veiduko.. doh.gif
Atsakyti
aciu merginos,manau isbandysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 12 08, 18:19)
Likau labai sužavėta nagų laku, atspalviu Clay - ton my Hero



eik tu sau kokia spalvyte.. blink.gif wub.gif as uzsimaniau kreminio seselio.. turiu ruda essence, turiu Estee lauder toki sviesu, noriu Ctarice tamsaus.. g.gif kaip jie ten laiko.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 12 16, 20:44)
eik tu sau kokia spalvyte..  blink.gif  wub.gif as uzsimaniau kreminio seselio.. turiu ruda essence, turiu Estee lauder toki sviesu, noriu Ctarice tamsaus..  g.gif kaip jie ten laiko..  g.gif


Gerai jie laiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smaggiuke @ 2011 12 17, 12:19)
Gerai jie laiko  mirksiukas.gif



Tavo nuomone zinau, norejau is daugiau panu suzinot biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2011 12 16, 11:40)
O man padaro kauke unsure.gif Kadangi gerai maskuojanti tai matosi ant veiduko.. doh.gif


Man Infinite matt kaukės nepadaro, bet ir maskuoja ne per stipriausiai, tik daugiau mažiau odos spalvą sulygina. Mastau, gal kad per plonu sluoksniu tepu g.gif
Atsakyti
QUOTE(aurums @ 2011 12 17, 19:54)
Man Infinite matt kaukės nepadaro, bet ir maskuoja ne per stipriausiai, tik daugiau mažiau odos spalvą sulygina. Mastau, gal kad per plonu sluoksniu tepu  g.gif

Man tai tinka maskavimas, bet aš neturiu spuogų. Tik kažkaip uždėjus pudros, oda palieka pilka, tai būtinai po to reikia dėti bronzatą, skaistalus. Nusipirkau pačią šviesiausią spalvą, sakau gal reikėjo imti vienu tonu tamsesnę. unsure.gif
Atsakyti
Amber,tie kreminiai seseliai tikrai gerai laiko,drasiai bandyk smile.gif
Atsakyti