Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Kalėdiniai Namučiai

QUOTE(Shira @ 2011 12 08, 13:22)
Ai, ne, žinok. Man nėr kankynė. Man kaip tik - ramybė. Kažką darau, nestoviu vietoj. Labai nesureikšminu nei tų vizitų pas gyd., nei vaistų gėrimo. Tiesiog turiu labai daug veiklos ir be to. Tik matai, manau, kad labai daug įtakos turi prasta sperma - aš tiesiog beveik neturėjau vilties, gal todėl taip lengva. Va jei būtų viskas gerai, kai tau, pvz, ir vistiek rezultatas 0, tada parinčiaus juodai. Arba jei tai būtų IVF, tai babkių būtų labai gaila  doh.gif
Supratau, kad reik daryt vaikus natūraliai dabar . O spermos tyrimas 100 lt dabar, brangesnio Jolsanoj dar nedarėm. Bet aišku, veltui pinigų nemėtysim. Nors po 2 mėn mums pasitikrint Žilaitienė liepė.

Man kankyne buvo, nes kazkaip tikejausi, kad pavyks. Ir kai poeiliui vieni fiasko, tai norom-nenorom palieki visa ideja. Sudariau visas salygas, kad pavyktu - sperma, histero, GN, krauja praskystinau, folius graziausius is abeju pusiu uzsiauginau idealu viskas buvo - bet rezultatas nulis. Reiskia, nelemta. Auksciau bambos nepasoksi. dar suprasciau, jeigu ten nesuderinami butumeme ar dar koks tais velnias, bet kad 2 kartus kibo ir neprikibo jau reikia sau klausimus uzduoti.

O tai jus darete trumpa spermos tyrima, nes pilnas kainuoja 170 visur. Mes kazkada grynai del kiekio, pries gerus metus, darem trumpa, tai VK 90 lt sumokejome. O pilnas 170..
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 12 08, 14:48)
Man kankyne buvo, nes kazkaip tikejausi, kad pavyks. Ir kai poeiliui vieni fiasko, tai norom-nenorom palieki visa ideja. Sudariau visas salygas, kad pavyktu - sperma, histero, GN, krauja praskystinau, folius graziausius is abeju pusiu uzsiauginau idealu viskas buvo - bet rezultatas nulis. Reiskia, nelemta. Auksciau bambos nepasoksi. dar suprasciau, jeigu ten nesuderinami butumeme ar dar koks tais velnias, bet kad 2 kartus kibo ir neprikibo jau reikia sau klausimus uzduoti.

O tai jus darete trumpa spermos tyrima, nes pilnas kainuoja 170 visur. Mes kazkada grynai del kiekio, pries gerus metus, darem trumpa, tai VK 90 lt sumokejome. O pilnas 170..

Taip, suprantu - tau abidna žiauriai doh.gif . O dėl spermos tyrimo - nieks net nesakė, kad reik pilną daryt unsure.gif
Planuojam toliau, tegu Dievas juokiasi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2011 12 08, 12:59)
Planuojam toliau, tegu Dievas juokiasi  lotuliukas.gif


bent kažkam gerai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 12 08, 10:19)
labas rytas mirksiukas.gif

ką ten šnekėjot apie dešinę kiaušidę? atsibudau naktį ir jaučiu, kad jaučiu g.gif sakau, gal rytoj ryte kokį NT pagadint mastau.gif bet taip nesinori ir vėl to I.

O tu po IUI? Nerandu sąraše

Man vakar visą dieną skaudėjo dešinį šoną. Pasiknisau inete, suradau vienos moters pasisakymą, kad gali būti, kad viena kiaušidė jautresnė, tai tik toj ir jaučia skausmą, kai gaminasi geltonkūnis. Paskui pradėjau galvot, kad tikrai, aš tą skausmą jaučiu, kai pradėjau stimuliuotis ir gert duphaston. Stimuliuojuos, reiškia kiekvieną mėn ir dešinėj pusėj geltonkūnis gaminasi, nes folikulas ten būna, o duphastonas padeda geltonkūniui gamintis, dėl to gal jaučiu. Šiaip progesteronas pas mane labai žemas natūraliai.
Kažkada čia skaičiau, kad tik skausmas kairėj pusėj reiškia, kad gaminasi geltonkūnis. bet kodėl? Wikipedioj parašyta:
Geltonkūnis (lot. corpus luteum) – tai laikinoji vidaus sekrecijos liauka, kuri susidaro pas moterį kiaušidėje po ovuliacijos vietoje suplyšusio folikulo. Ji gamina hormoną progesteroną.

Tai reiškia jis gaminasi toj pusėj, kurioj yra folikulas.

Nežinau, kadangi visada dabar prieš mm jaučiu tą skausmą dešinėj pusėj, tai jau ir šį ciklą vakar nurašiau dėl to skausmo. Šiandien vėl neskauda. Nežinau... Šiandien 12 DPO, tai va ir nervuojuos jau... Testą gadinsiu tik 14 DPO, tiesiog mano nervai nelaiko. Pasidarau anksčiau, neigiamas, išgyvenu, paskui įtikinu, kad gal vėliau pasirodys. tai jau geriau nereikia balamutint savęs... Rankos tik dreba darant. Nedarysiu anksčiau tikrai sad.gif O dažniausiai būna, kad taip ir nepadarau, nes mm atlėkia anksčiau sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nenusivylusi: 08 gruodžio 2011 - 14:27
QUOTE(nenusivylusi @ 2011 12 08, 14:25)
O tu po IUI? Nerandu sąraše

Testą gadinsiu tik 14 DPO, tiesiog mano nervai nelaiko


nea, aš po hormonų sutvarkymo ir ND. IUI ruošiuosi ruošiuosi ir vis kas nors sutrukdo laugh.gif

teisingai drinks_cheers.gif laikykis, mmm neateis ir testas parodys II - daugiau pozytivių minčių.
aš va kosėju iki galvos skausmo, tai nori nenori, niekas neprikibs.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 12 08, 09:19)
labas rytas mirksiukas.gif

ką ten šnekėjot apie dešinę kiaušidę? atsibudau naktį ir jaučiu, kad jaučiu g.gif sakau, gal rytoj ryte kokį NT pagadint mastau.gif bet taip nesinori ir vėl to I.


Man po sio iui ir kaire ir desine kiausides dure: ir turiu II

QUOTE(Shira @ 2011 12 08, 10:26)
Labas rytas. Man šiandien 10 DPI, testas rodo lygiai I  tongue.gif . Antra IUI nesėkminga. Ir iš kur ji bus sėkminga. Ai, dabar vyras vaistus gers. Buvom pas Žilaitienę, išrašė tamoksifena.
Maidenana, po kiek laiko šio vaisto vartojimo taviškio turtas pagerėjo. Ir gal pameni koks buvo prieš ? Jis hormoninius tyrimus darėsi, ar ne ? Kiek testosteronas buvo ? Gal ir neprisiminsi, bet o vdrug..


Man 9 dpi irgi buvo reibus I, o 13 dpi jau vaiduokliukas - ir tai neryskus.
Taip kad kol kas tikrai nereikia dar vertinti.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 12 08, 16:37)
nea, aš po hormonų sutvarkymo ir ND. IUI ruošiuosi ruošiuosi ir vis kas nors sutrukdo laugh.gif

teisingai drinks_cheers.gif laikykis, mmm neateis ir testas parodys II - daugiau pozytivių minčių.
aš va kosėju iki galvos skausmo, tai nori nenori, niekas neprikibs.


o kelinta tau DPO?
Atsakyti
QUOTE(nenusivylusi @ 2011 12 08, 14:58)
o kelinta tau DPO?


tiksliai nežinau, turiu tik išvedžiojimus mastau.gif penktadienį OT rodė ryškius II, todėl laukiau O, kuri pagal mane įvyko sekmadienį, 23 CD, nes lyg ir jaučiau tada stipresnius kairio šono maudenimus. taigi šian 4DPO (27CD) bet vakar OT rodė tuos pačius ryškius II, todėl nieko nesuprantu.
čiupinėju papus - nieko, manęs dufas neveikia dry.gif

o NT galvoju pagadint, nes Maidenana sako, kad nestuke.gif OT teigiamas būna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 08 gruodžio 2011 - 15:12
QUOTE(zuzla @ 2011 12 08, 16:10)
tiksliai nežinau, turiu tik išvedžiojimus mastau.gif penktadienį OT rodė ryškius II, todėl laukiau O, kuri pagal mane įvyko sekmadienį, 23 CD, nes lyg ir jaučiau tada stipresnius kairio šono maudenimus. taigi šian 4DPO (27CD) bet vakar OT rodė tuos pačius ryškius II, todėl nieko nesuprantu.
čiupinėju papus - nieko, manęs dufas neveikia dry.gif

o NT galvoju pagadint, nes Maidenana sako, kad nestuke.gif OT teigiamas būna.



O tavo ciklas daug maz reguliarus ar ne? nes turbut lengviausia pagal tai skaiciuoti ne pagla OT testa...kaip pas ka cia.. Manau atmest nestuma gali tik mm arba kraujo tyrimas nuo 10 dpo.. Be to otimizmas manau tikrai padetu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meskos @ 2011 12 08, 15:27)
O tavo ciklas daug maz reguliarus ar ne?

Be to otimizmas manau tikrai padetu  4u.gif


būtent kad ne sad.gif todėl ir žaidžiu su tais OT. užpraeitas ciklas buvo 35 dienos, kas, sakyčiau šiame cikle, normalu, bet praeitas buvo 29.

4u.gif bet gyvenime nebuvau optimistė. realistė aš, tik kartais prisisvaigstu optimisčių paskatinta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 08 gruodžio 2011 - 15:40
Sveikos,

Matau, iau ir namai nauji ir priplepėta daug...

Aš šiandien jau po IUI. Kažkaip keistai jaučiuosi. Antrą kartą per IUI skaudėjo, šįkart net labiau nei praeitą. Jaučiau kaip eina kateteris. Pirmus 3 iš vis nieko nejaučiau, tarsi nieko ir nedarė. Dabar abu foliai jau buvo ovuliavę. Gydytoja net dufo neskyrė. Aš pasimetusi. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Samira @ 2011 12 08, 15:58)
Gydytoja net dufo neskyrė.    Aš pasimetusi.  doh.gif


o koks tavo prg?
Atsakyti