Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Kalėdiniai Namučiai

QUOTE(Sangria023 @ 2012 01 05, 18:07)
Sveikute manau cia sekmes jau reikalas, bet paskaicius sekmingas istorijas dauguma pastojo dar neovuliavus foliams, nors as esu tam priesinybe. Man pavyko pastoti su vienu foliu, kuris jau per IUI buvo ovuliaves. Ovitrelle susileidau buvo treciadienis 22.00 val. o IUI atliko penktadieni 10.00 val. Sekmes tau 4u.gif



Nuraminot, ačiū 4u.gif
Pas mane taip pat buvo tik vienas folikulas, nors praeitus mėnesius pavykdavo po du užauginti.

Lauksim tik pačių geriausių rezultatų nestuke.gif smile.gif Ir pirmoji skubu pasigauti skleidžiamą virusiuką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pusniuke @ 2012 01 05, 18:02)
Laba 4u.gif mergaitės, reikia jūsų pagalbos 4u.gif laukiam ir mes to mažojo stebuklėlio jau beveik 2m, ir šiandien, po ilgų stimuliacijų, atliko pirmąją IUI. Norėjau paklausti, kaip yra geriau: ar kai ovuliacija jau būna įvykus prieš darant IUI, ar pirmiau IUI ir paskui vykstanti O?  g.gif
Aš vakar ryte susileidau ovitrele, folikulas buvo 19mm. Šiandien 15val O dar nebuvo įvykusi.


Mano istorija tokia pati, kaip Sangrios - pastojau su vienu ovuliavusiu foliu. Nors visada gydytojas noredavo, kad iki IUI neovuliuociau, bet ta cikla viskas susisuko kitaip ir ovuliavau daug anksciau nei visada. Taip kad niekada nezinosi, kaip ir kam geriau ax.gif

Ramiu tau dvieju savaiteliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pusniuke @ 2012 01 05, 18:02)
Laba 4u.gif mergaitės, reikia jūsų pagalbos 4u.gif laukiam ir mes to mažojo stebuklėlio jau beveik 2m, ir šiandien, po ilgų stimuliacijų, atliko pirmąją IUI. Norėjau paklausti, kaip yra geriau: ar kai ovuliacija jau būna įvykus prieš darant IUI, ar pirmiau IUI ir paskui vykstanti O?  g.gif
Aš vakar ryte susileidau ovitrele, folikulas buvo 19mm. Šiandien 15val O dar nebuvo įvykusi.

na, idealiai yra kai folis ovuliuoja ir tau daro IUI. Arba vakare daro IUI, o nakti ovuliuoji. Zodziu, esme, kad kuo trumpesnis tarpas butu tarp proceduros ir O.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 05, 19:33)
na, idealiai yra kai folis ovuliuoja ir tau daro IUI. Arba vakare daro IUI, o nakti ovuliuoji. Zodziu, esme, kad kuo trumpesnis tarpas butu tarp proceduros ir O.


Jaučiu, kad pradeda jau dirginti man kairį šoną (toje pusėje užaugo folikulas). Aš labai tikiuosi, kad jis greitai ovuliuos smile.gif

Dar kartelį ačiū visoms atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
maika gali mane drasiai geltoninti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Irėnė @ 2012 01 05, 19:33)
maika gali mane drasiai geltoninti verysad.gif


Labas vakaras!
Mano 5 IUI nesekmingas. Asaros nudziuvo, nes planas- IVF sudarytas.
Kaip svarbu tureti vilti 4u.gif
Naujas ciklas ta mums ir suteikia. Ir Jus brangiosios, taip pat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irėnė @ 2012 01 05, 19:33)
maika gali mane drasiai geltoninti verysad.gif

verysad.gif verysad.gif console.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif


QUOTE(Deimė @ 2012 01 05, 19:50)
Labas vakaras!
Mano 5 IUI nesekmingas. Asaros nudziuvo, nes planas- IVF sudarytas.
Kaip svarbu tureti vilti  4u.gif
Naujas ciklas ta mums ir suteikia. Ir Jus brangiosios, taip pat  smile.gif

Ir tau mmm prasidėjo? verysad.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maika: 05 sausio 2012 - 19:53
QUOTE(Irėnė @ 2012 01 05, 19:33)
maika gali mane drasiai geltoninti verysad.gif


QUOTE(Deimė @ 2012 01 05, 19:50)
Mano 5 IUI nesekmingas


4u.gif 4u.gif kiekvienai, laikykites..
Atsakyti
QUOTE(maika @ 2012 01 05, 20:51)
verysad.gif  verysad.gif console.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


eina nana.... viskas verysad.gif
nebetikiu niekuo
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2012 01 05, 18:07)
Diana sekmes tau rytoj per IUI, kuri bus paskuine 4u.gif siunciu jums mergaites virusiukus 2.gif  2.gif  2.gif


aciukas 4u.gif , prisidusiou rytoj po IUI lotuliukas.gif , vakar 18val pregnyl suleido, tai jauciu rytoj jau bus 10val ovuleve g.gif , na ziuresim kas cia bus wub.gif
ir griebiu virusiuka thumbup.gif


Irėnė Deimė 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diana_j: 05 sausio 2012 - 20:08
QUOTE(maika @ 2012 01 05, 19:51)
verysad.gif  verysad.gif console.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Ir tau mmm prasidėjo?  verysad.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Dar ne, siandien 14-ta diena po IUI, dariausi hCG, tai maziau 0,5.
Nulekiau pas S, nes mmm gali bet kada pramusti, o per savaitgali neturesiu galimybiu pasirodyti pas gyd. Ziurejo ultragarsu, sake gleivine pradeda atsisluoksniuoti, kiausidese cistu nera. Kitas bandymas- IVF.
Seku, kaip cia jums sekasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimė @ 2012 01 05, 21:48)
Dar ne, siandien 14-ta diena po IUI, dariausi hCG, tai maziau 0,5.
Nulekiau pas S, nes mmm gali bet kada pramusti, o per savaitgali neturesiu galimybiu pasirodyti pas gyd. Ziurejo ultragarsu, sake gleivine pradeda atsisluoksniuoti, kiausidese cistu nera. Kitas bandymas- IVF.
Seku, kaip cia jums sekasi  ax.gif


Užuojauta dėl IUI, o IVF taip greitai. Be jokios pauzės. Tai ar taip geriau?

Ir išvis kaip geriau?Kad IUI viena paskui kitą eitų, ar nėra skirtumo, jei kokią pertrauką padarytumėm mėnesio ?
Atsakyti