Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl tarpininkės Agnetos temos



Esu sumokejusi i prieki uz HM seilo prekytes, bet dar nei vienos negavau. Uzsake spalio 13d. Ar kas nors gavot ka nors is panasaus laikotarpio HM uzsakymu? Dar tiketis prekyciu ar prasyti pinigeliu? Nesinori listi i akis, kai tokios nelaimes unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2011 12 10, 22:02)
Esu sumokejusi i prieki uz HM seilo prekytes, bet dar nei vienos negavau. Uzsake spalio 13d. Ar kas nors gavot ka nors is panasaus laikotarpio HM uzsakymu? Dar tiketis prekyciu ar prasyti pinigeliu? Nesinori listi i akis, kai tokios nelaimes unsure.gif


As uzsakiau spalio vidury ir gavau ka uzsakiau. smile.gif HM siuncia ir ilgiau. Gal dar gausit smile.gif
Atsakyti
O aš manau, kad yra tokių, kurios gavo prekes, o dar nesusimokėjo. Agneta šioj srity nebuvo itin griežta, nei kitos tarpininkės. O tie keli litai už siuntimą irgi šis tas, o jūsų daug - sudėkite litą prie lito ir gausis sumele nemaža, bus galima ne vienai grąžinti. Būkim ir mes, pirkėjos, sąžiningos ir susimokėkime, kad ir po kelis litus !!!
Atsakyti
QUOTE(barbarux @ 2011 12 10, 14:32)
O kaip tartis? Ar ji kam nors atsako? Į emailus neatrašo, telefonu neatsako... Dar po mėnesio laukimo man tų užsakytų ir gautų žieminių prekių nebereikės  doh.gif
Beje, už prekes sumokėjau spalio pabaigoje, tai per tą laiką nieko neparvežė?  doh.gif

Man i visus emailus atsako,zinau kad kazkiek prekiu gausiu.Siunta gauta,tik dar neisrusiuota del nelaimes,o gal ir isrusiuota tik nepranesta visoms del laiko stokos,del nelaimes..manau kad kita savaite jau bus aiskiau..Na as taip manau 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras

idedu zadeta gautu prekyciu sarasiuka, kada siusiu dar patikslinsiu rytoj vakare. Sekantis sarasiukas vel kito sekmadienio vakare
***Toma*** - Amazon
*Karolina* - H&M1
*Maja* - Boots
Agnieska - H&M
Angara - H&M1
Aurarte - H&M
Birma - H&M
Daiva111 - boots
Dajewu - Amazon
Deiva1212 - Amazon 1
Doelija - H&M
Eefje - H&M
Egasonka - ebay
Egijux - HM2
Emilsima - H&M
Eufrozina - HM3
Gania - Boots
Geluze - boots
Gintariukas0706 - Ebay
Gitana s - amazon 2
Gozyte - H&M3
Greta222 - Amazon
Hereja - H&M2
InggridG - H&M
Ingusetija - Boots
Jedute - H&M1
Jolita R. - Ebay
Karima - H&M
Laimutyte - amazon
Lara-Klara - boots
Mazhule - H&M
Migele - boots
Mildusia2 - H&M
Milija - Boots
Mingailiux - Ebay
Muti4 - Ebay1
Natalija - H&M1
NOIKA - Boots
Oksisp - H&M
Olimpiete - Amazon
Onele - HM2
Pamaiva - boots
Perlitap - boots + H&M1
P-e-r-l-i-u-k-e - Boots
Rakell - ebay
Renatiene - boots
Riuta - Amazon
Simbulis - H&M1
Skorpione - H&M1
Tiama - H&M 2 + Amazon
Tuticiukas - H&M
Tutifruti - boots
Twins090611 - ebay
Vilma M. - ebay
Atsakyti
Manes sarasiuke nera, bet mano prekiu yra, tad pradedu Kauno sarasa.

Kaunas - Stotis, Silainiai, Centras

1. Meskute5
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meskute5: 11 gruodžio 2011 - 18:46
QUOTE(Skorpione @ 2011 12 09, 19:10)


Merginos nespauskim siuo metu Agnetos, juk tevus laidoti didelis skausmas...Tikrai tikiu ja, kad visoms pinigelius grazins...Perku pas ja virs 4 m. ir tikrai visas sumas susitvarkem.  Netikiu, kad ji jus norejo apgauti ar nesaziningai pasipelnyti... schmoll.gif



drinks_cheers.gif

Agneta,uzuojauta 4u.gif
Atsakyti
Vilnius, stotis - atsiemimas stotyje

1. mazhule HM - paimsiu/isdalinsiu
Atsakyti

Manes sarasiuke nera, bet mano prekiu yra, tad pradedu Kauno sarasa.

Kaunas - Stotis, Silainiai, Centras

1. Meskute5
2. ligituka (du zaisliukai is albuma )
Atsakyti
Merginos, noriu visoms priminti, nes naujokes turbut ne visos atkreipiate demesi, o Agneta retai kada tai primena, kad kur ant maiselio buna suma, tai ja reikia sumoketi arba Agnetai arba tai SM, kuri apsiima isdalinti siuntas, tai suma uz svori is UK i LT. Bukim irgi saziningos mirksiukas.gif
Atsakyti

Manes sarasiuke nera, bet mano prekiu yra, tad pradedu Kauno sarasa.

Kaunas - Stotis, Silainiai, Centras

1. Meskute5
2. ligituka (du zaisliukai is albuma )
3. Eefje
Atsakyti

Vilnius, stotis - atsiemimas stotyje

1. mazhule HM - paimsiu/isdalinsiu
2. Skorpione (albumas+H&M1)
Atsakyti