Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės..., 20 tema

Kojinės labai fainuoliškos thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės, jau seni bebuvau užsukus į forumą. Matyt nebemoku planuot laiko, visą laiko jo mažai, o čia dar šventės ant nosies. 4u.gif Su artėjančiom šventėm, Ramybės, kantrybės, o svarbiausia visoms geros sveikatos. 4u.gif 4u.gif 4u.gif

gražūs Jūsų darbeliai, langus aš irgi puošiau įvairaus dydžio baltais rutuliukais ir karpyta - lankstyta klijuota snaige, vaizdelis tikrai neblogas, kai galėsiu įmesiu pažiūrėt, galėsit įvertint smile.gif smile.gif smile.gif

Labai atsiprašau, pražiopsojau daug gimtadienių.
Bet kaip sako, geriau vėliau negu niekad, tai


Mielosios, sveikinu visas, kurios nesenai šventėt savo gimtadienius 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo staben: 09 gruodžio 2011 - 21:52
Labukas, seniai, buvau, pasiilgau, nukeliavau į seną temą, ten ramu kaip niekad, o jūs čia jau naujuose namučiuose, labai ačiū peliukui, labai pakėlė nuotaiką.
Sveikinimai Vilsonytei su gimtadieniu nors ir pavėluoti.
Labai gražūs langai, o jau kojinių smagumas, būtinai padarysiu.
Kažkaip užsivertus darbais, visiškai nėra laiko.
Vaikai klasėje dar neserga, šiandien tik vieno nebuvo, bet nuosaviems tai visą savaitę vakarais procedūras darau, temperatūros nėr, bet kosuliai ir varvančios nosys, ir man šįvakar jaučiu jau reikia antigripino, gero savaitgalio.
Atsakyti
O gal kur nors yra tų linksmų kojinių trafaretai?
Atsakyti
QUOTE(pirmokiukė @ 2011 12 09, 22:05)
kaip tylu forume.... tikriausiai visos ruošiasi prieškalėdiniam maratonui   santa2.gif

Tikriausiai nokautavo darbo savaitė lotuliukas.gif Mane tai diriko požiūris... Maža gun_bandana.gif

staben tai tikrai pasiilgau schmoll.gif
vilsonyte su gimke 4u.gif 4u.gif 4u.gif viliuosi audringai pašventei? Dar daug tokių linkiu mirksiukas.gif
peliuk ,ačiū už rūpestį thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agė-melagė: 09 gruodžio 2011 - 22:41
Į paštą siunčiu idėją - kalėdinę vaiko dovaną šeimai. Gal pravers kuriai
Atsakyti
QUOTE(elimak7 @ 2011 12 09, 13:31)
Siandien saviskiam isdalinui dovaneles , kurias gavom , perskaiciau visa laiskeli nuo organizatoriu . Tai mokiniai vos i kelnes nepasisiojo is laimes  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Butu smagu, kad dalyvaujant konkursuose, nors ir nelaimetojai, bet vistiek skirtu nors smulkmeniskas dovaneles. Mokiniai tokie laimingi lotuliukas.gif

tikrai vaikams svarbu nors paprastą niekniekį gauti už triūsą, o dažniausia tai nieks net ačiū nepasako verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(simba3 @ 2011 12 09, 14:28)
Mergaites, gal galit pagelbet. Diskusijoje su darzeliu aukletojomis reikai skaityt pranesima artima diskusijos temai "Musu bendras tikslas - kiekvieno vaiko sekmingas mokyklinis startas". Gal kas galit man pagelbet?[/b]

atleisk, bet dabar galva tuščia kaip puodynė blush2.gif Ar pašte nieko neradai? Čia, kaip suprantu, turi kalbėt apie mokytojo ir auklėtojo bendradarbiavimą?
Atsakyti
QUOTE(pirmokiukė @ 2011 12 09, 21:05)
kaip tylu forume.... tikriausiai visos ruošiasi prieškalėdiniam maratonui  santa2.gif

Aha. Jau prasidėjusiam...

QUOTE(staben @ 2011 12 09, 21:44)
Matyt nebemoku planuot laiko, visą laiko jo mažai, o čia dar šventės ant nosies.  4u.gif 

O aš maniau, kad tik aš tokia neorganizuota... nemoku planuot laiko ir darbų...

Pirmadienį bandysiu su vaikais varpelius kalėdinius daryt. Jei pavyks (varliai tie mano vaikai, nors ir antrokai)- nufotografuosiu.
Atsakyti
QUOTE(viga @ 2011 12 09, 23:05)
Vaikai klasėje dar neserga, šiandien tik vieno nebuvo, bet nuosaviems tai visą savaitę vakarais procedūras darau, temperatūros nėr, bet kosuliai ir varvančios nosys, ir man šįvakar jaučiu jau reikia antigripino, gero savaitgalio.

stiprybės tau, greičiau pasveikit 4u.gif
Inusia, kai nėra sniego, Jūsų langai atrodo labai žaismingai biggrin.gif O aš su saviškiais bandau baltus karpinius klijuot ant langų, gal taip sniegą prisišauksim? mirksiukas.gif
Ateinančią savaitę bus atvirų durų dienos, tai pirmadienį turim visos pradinukės savo koridorių papuošt, mano klasė dar irgi nepapuošta doh.gif Dabar sėdžiu ir renkuosi idėjas smile.gif
Atsakyti
g.gif
QUOTE(vaiduuse @ 2011 12 10, 09:41)
stiprybės tau, greičiau pasveikit  4u.gif
Inusia, kai nėra sniego, Jūsų langai atrodo labai žaismingai  biggrin.gif  O aš su saviškiais bandau baltus karpinius klijuot ant langų, gal taip sniegą prisišauksim?  mirksiukas.gif
Ateinančią savaitę bus atvirų durų dienos, tai pirmadienį turim visos pradinukės savo koridorių papuošt, mano klasė dar irgi nepapuošta  doh.gif  Dabar sėdžiu ir renkuosi idėjas  smile.gif


Labai ačiū visoms, kurioms patiko mūsų kojinaitės ir langai. mirksiukas.gif
Vaiduuse, o pas mus Žemaitijoje sniego yra, todėl langus ir puošėme spalvotais
burbuliukais bigsmile.gif
O dėl trafaretų kojinaičių-pašte jų nėra, nes penktadienį per petrauką pati
pasidariau "iš rankos". Jei reikia, galiu pirmadienį vakare nuskenuoti ir įmesti.
Ir apvyti pradėjau kiekvienam vaikui storu vilnoniu siūlu nuo priekio, nes pabaigoje užkulnyje padarėme kilpą pakabinimui. Mano vaikai ketvirtokai, tai
ir jiems nebuvo lengva skylamušiu apvaliai išmušinėti skylutes. Jų turiu 24 galvas, o pradžią, manau, reikia beveik kiekvienam pradėti. Tai vos galo negavau blink.gif Užtrukome dvi pamokas viskam. Tai kažin ar su pirmakleckiais
ryžčiausi daryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inusia @ 2011 12 10, 11:00)
g.gif

Labai ačiū visoms, kurioms patiko mūsų kojinaitės ir langai.  mirksiukas.gif
vos galo negavau  blink.gif Užtrukome dvi pamokas viskam. Tai kažin ar su pirmakleckiais
ryžčiausi daryti  g.gif



kaip gerai, kad pasidalinai kojinaitės gamybos sunkumais rolleyes.gif matyt, ieškosiu kitos , lengvesnės idėjos, lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2011 12 09, 13:28)
Sveikutes 4u.gif O, jau nauja temuke thumbup.gif Aciu 22peliukui22 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Mergaites, gal galit pagelbet. Diskusijoje su darzeliu aukletojomis reikai skaityt pranesima artima diskusijos temai "Musu bendras tikslas - kiekvieno vaiko sekmingas mokyklinis startas". Gal kas galit man pagelbet?

Niekas nieko neturi pasiulyt? Juk tema plati rolleyes.gif
Atsakyti