Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip patikrinti, ar vyras yra ištikimas?

QUOTE(menesienanakties @ 2012 11 04, 14:35)
o man idomu kaip galima tokia tteorija isvis pasitiketi  gal as ir tupaja bet negirdejau jokiu moksliniu irodimu tokiom hipotezem biggrin.gif

su humoro jausmu, ziuriu, ne kas lotuliukas.gif
Atsakyti
Noriu išgirsti kitų nešališkų žmonių nuomonę...o viskas buvo taip:

12 metų esam kartu,buvo ir krizių, ir pykčių, viską ištvėrėm, bet niekada gyvenime jokių įtarimų neturėjau dėl vyro, nebuvo nė menkiausio preteksto.šią vasarą buvau tris savaites išvykusi, grįžusi nepasakosiu kaip, bet sužinojau, kad vieną vakarą maniškis užbaliavojo su draugais ir laaaaabai intymiai fliurtavo su viena moterim, sexo 99 procentais įsitikinus, kad nebuvo, bet mane informavo, kad jie laikėsi už rankų, visą vakarą kartu klube praleido. man žemė slydo iš po kojų, nesitikėjau tokio smūgio, vyras prisiekinėjo, kad tikrai nieko nebuvo, buvo labai girtas, jokių bučinių, nieko nieko nebuvo, sakė tai didžiausia pasaulio klaida, labai gailėjosi, kad jo flirtas mane taip įskaudono. sunkiai, bet stengiausi apie tai negalvoti, atleidau, bet šį savaitgalį buvome kartu baliuje, kur jis vėl stipriai išgėrė, kadangi aš buvau visiškai blaivi, tai stengiausi jį stebėti, kaip jis elgiasi ir savo nelaimei pamačiau, kad kai jau buvo labai apsvaigęs, vėl bendravo su moterimis, rodė joms dėmesį, šokdino...manęs lyg nebūtų tam baliui. net nežinau nei ką galvot, nei ką daryt, vaikštau kaip per miglą, nieko nebesuprantu....kalbėjomės, jis sako nieko neatsimena, buvo pergirtas ir kad aš perdedu, kad esu nesveikai pavydi, kad nieko jis blogo nedaro...ar aš tikrai nesveikai pavydi, ar vistik nenormaliai jis elgiasi?? pasidalinkit prašau savo nuomone, gal man jau po bškuti daiktus rinktis doh.gif , nes niekada nesitaikstysiu su neištikimybe
Atsakyti
QUOTE(murka22 @ 2012 11 28, 17:51)
Noriu išgirsti kitų nešališkų žmonių nuomonę...o viskas buvo taip:

12 metų esam kartu,buvo ir krizių, ir pykčių, viską ištvėrėm, bet niekada gyvenime jokių įtarimų neturėjau dėl vyro, nebuvo nė menkiausio preteksto.šią vasarą buvau tris savaites išvykusi, grįžusi nepasakosiu kaip, bet sužinojau, kad vieną vakarą maniškis užbaliavojo su draugais ir laaaaabai  intymiai fliurtavo su viena moterim, sexo 99 procentais įsitikinus, kad nebuvo, bet mane informavo, kad jie laikėsi už rankų, visą vakarą kartu klube praleido. man žemė slydo iš po kojų, nesitikėjau tokio smūgio, vyras prisiekinėjo, kad tikrai nieko nebuvo, buvo labai girtas, jokių bučinių, nieko nieko nebuvo, sakė tai didžiausia pasaulio klaida, labai gailėjosi, kad jo flirtas mane taip įskaudono. sunkiai, bet stengiausi apie tai negalvoti, atleidau, bet šį savaitgalį buvome kartu baliuje, kur jis vėl stipriai išgėrė, kadangi aš buvau visiškai blaivi, tai stengiausi jį stebėti, kaip jis elgiasi ir savo nelaimei pamačiau, kad kai jau buvo labai apsvaigęs, vėl bendravo su moterimis, rodė joms dėmesį, šokdino...manęs lyg nebūtų tam baliui. net nežinau nei ką galvot, nei ką daryt, vaikštau kaip per miglą, nieko nebesuprantu....kalbėjomės, jis sako nieko neatsimena, buvo pergirtas ir kad aš perdedu, kad esu nesveikai pavydi, kad nieko jis blogo nedaro...ar aš tikrai nesveikai pavydi, ar vistik nenormaliai jis elgiasi?? pasidalinkit prašau savo nuomone, gal man jau po bškuti daiktus rinktis  doh.gif , nes niekada nesitaikstysiu su neištikimybe

Čia ne su neištikimybe reikia taikytis, o nustoti draugauti su alkoholiu, nes visos problemos kaip matote pati tik per jį.
Atsakyti
QUOTE(Partena! @ 2012 11 28, 18:13)
Čia ne su neištikimybe reikia taikytis, o nustoti draugauti su alkoholiu, nes visos problemos kaip matote pati tik per jį.

Butent drinks_cheers.gif jei isgeres nekontroliuoja savo veiksmu, tegul isvis negeria thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(murka22 @ 2012 11 28, 15:51)
Noriu išgirsti kitų nešališkų žmonių nuomonę...o viskas buvo taip:

12 metų esam kartu,buvo ir krizių, ir pykčių, viską ištvėrėm, bet niekada gyvenime jokių įtarimų neturėjau dėl vyro, nebuvo nė menkiausio preteksto.šią vasarą buvau tris savaites išvykusi, grįžusi nepasakosiu kaip, bet sužinojau, kad vieną vakarą maniškis užbaliavojo su draugais ir laaaaabai  intymiai fliurtavo su viena moterim, sexo 99 procentais įsitikinus, kad nebuvo, bet mane informavo, kad jie laikėsi už rankų, visą vakarą kartu klube praleido. man žemė slydo iš po kojų, nesitikėjau tokio smūgio, vyras prisiekinėjo, kad tikrai nieko nebuvo, buvo labai girtas, jokių bučinių, nieko nieko nebuvo, sakė tai didžiausia pasaulio klaida, labai gailėjosi, kad jo flirtas mane taip įskaudono. sunkiai, bet stengiausi apie tai negalvoti, atleidau, bet šį savaitgalį buvome kartu baliuje, kur jis vėl stipriai išgėrė, kadangi aš buvau visiškai blaivi, tai stengiausi jį stebėti, kaip jis elgiasi ir savo nelaimei pamačiau, kad kai jau buvo labai apsvaigęs, vėl bendravo su moterimis, rodė joms dėmesį, šokdino...manęs lyg nebūtų tam baliui. net nežinau nei ką galvot, nei ką daryt, vaikštau kaip per miglą, nieko nebesuprantu....kalbėjomės, jis sako nieko neatsimena, buvo pergirtas ir kad aš perdedu, kad esu nesveikai pavydi, kad nieko jis blogo nedaro...ar aš tikrai nesveikai pavydi, ar vistik nenormaliai jis elgiasi?? pasidalinkit prašau savo nuomone, gal man jau po bškuti daiktus rinktis  doh.gif , nes niekada nesitaikstysiu su neištikimybe

Kas blaiviam galvoje, girtam .......
Rimtas pokalbis, arba alkoholis, arba skaistybės diržas jam lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pauliusas @ 2012 11 28, 18:37)
Kas blaiviam galvoje, girtam .......
Rimtas pokalbis, arba alkoholis, arba skaistybės diržas jam  lotuliukas.gif

Aha arba visi tris vienu metu biggrin.gif
Atsakyti


O šiaip girdėjau gerą būdą: kai grįš vyras tariamai iš meilužės, pasodink į karštą vandenį, jeigu kiaušai išplauks, reiškia, buvo neištikimas. blink.gif
[/quote]

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Papildyta:
Pareina vyras namo su rože, (nu ne paslaptis kad vyrai dovanoja gėles tada kai prisidirba, tai kad patikrint ar tikrai) jūs imat tą rožę ir su ja per snukį, per snukį - jei raudonuoja - kaltas bigsmile.gif
[/quote]

Cia irgi geras lotuliukas.gif
Atsakyti
kai itarinejau neistikimybe ir ryte issakiau savo itarinejimus, vakare grizo su roze. teisybe, kad prisidirbe geles dovanoja. Neistikimybes tikrai buta
Atsakyti
QUOTE(Sparnuota @ 2012 12 23, 01:55)
kai itarinejau neistikimybe ir ryte issakiau savo itarinejimus, vakare grizo su roze. teisybe, kad prisidirbe geles dovanoja. Neistikimybes tikrai buta

Na neprisidirbę taip pat, paprasčiausiai kartais sunku jums įrodyti kad esi nekaltas, o gėlė tai susitaikymo ženklas ir ženklas kad jus jam brangi. smile.gif
Atsakyti
Patikrinimas labai paprastas,jei jau įtari,tai ir gaudyk,tikrink,sek bigsmile.gif Sako,nežinai ir širdies neskauda 4u.gif O jei rimtai,tai protingi vyrai ir moterys,kurie eina į šoną,savo žygius planuoja taip,kad ir vilkas sotus ir avis sveika bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglė @ 2012 12 24, 14:51)
Patikrinimas labai paprastas,jei jau įtari,tai ir gaudyk,tikrink,sek bigsmile.gif

jezau, jus rimtai? blink.gif blink.gif kaip isvis gyvent po to, kai jau sekta tikrinta? ar atsakymas butu teigiamas, ar neigiamas.
jei jau prasideda seklys-morka procesai, tuomet iskart turi buti planuojamos skyrybos....kitaip as nesuprantu. man pvz slykstu butu vien ant saves jei tarkim, as sekiau, tikrinau, o pasirodo, nieko nera ir nebuvo...
o kaip pacios pasijustumet jei jums snipineja, tikrina? jei pasirausta i jusu telefona, jei privaziuoja prie darbo jusu, tikrina, kaip jus iseinate, jei prie sporto klubo laukia.... superinis jausmelis, ar ne? g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 30 gruodžio 2012 - 13:48
QUOTE(given444 @ 2012 12 30, 14:47)

o kaip pacios pasijustumet jei jums snipineja, tikrina? jei pasirausta i jusu telefona, jei privaziuoja prie darbo jusu, tikrina, kaip jus iseinate, jei prie sporto klubo laukia.... superinis jausmelis, ar ne?  g.gif  rolleyes.gif

Jau geriau taip patikrintu viena savaite ir ramu moteriai paskui butu(arba ne). Nei save griauzti kas kart, va dabar su kita..va dabar uztruko..nepasitikejimas baisus dalykas. Reikia pagalvoti,kadjei rasit neistikimybes, iskapstysit kazkur paslepta, su ja reikes kazka daryti..neveltui posakis"nezinai ir neskauda".
Atsakyti