Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip patikrinti, ar vyras yra ištikimas?

QUOTE(vasarele85 @ 2013 07 31, 15:09)
tipo tokios jsi nepazysta bet jau puse metu kaip ta varda per sapnus saukia  doh.gif  unsure.gif  as tai tikrai tokiso nezinau

Kai per sapna šauks tai tu jo paklausk "Ką brangusisi" ir sužinosi lotuliukas.gif :-D
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2013 07 31, 15:09)
tipo tokios jsi nepazysta bet jau puse metu kaip ta varda per sapnus saukia  doh.gif  unsure.gif  as tai tikrai tokiso nezinau


ojjjjj unsure.gif tikrai negalvociau, kad cia is praeito gyvenimo atmintis naktimis grizta blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Aylin: 31 liepos 2013 - 22:41
QUOTE(~Aylin @ 2013 08 01, 00:39)
ojjjjj unsure.gif  tikrai negalvociau, kad cia is praeito gyvenimo atmintis naktimis grizta blink.gif

vat vat o man sako as tokios nepazystu nezinau nieko unsure.gif unsure.gif bet man panasaiu kad zino ir dar kaip rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2013 08 01, 12:14)
vat vat o man sako as tokios nepazystu nezinau nieko  unsure.gif  unsure.gif  bet man panasaiu kad zino ir dar kaip  rolleyes.gif


Jei jau kyla itarimas, tai manau, kad kazkas negerai. Siaip sau vyrai kitu moteru vardu naktim miegodami nesukauja...
Atsakyti
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2013 08 01, 14:33)
Jei jau kyla itarimas, tai manau, kad kazkas negerai. Siaip sau vyrai kitu moteru vardu naktim miegodami nesukauja...

as jam ta pati sakaiu kad netikiu jog jis jos nepazysta doh.gif tegul meluoja toliau bet as neesu naivi ir kad jos nepazysta ir kad nieko bendro tarp ju nebuvo netikiu rolleyes.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
tikrai nesvaigciau, kad jis paims ir prisipazins: zinai, mieloji, ji yra.....
bet pati susimastyciai stipriai-smarkiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2013 08 01, 18:55)
tikrai nesvaigciau, kad jis paims ir prisipazins: zinai, mieloji, ji yra.....
bet pati susimastyciai stipriai-smarkiai g.gif

o gal jau buvo ir db nebera jos tik prisiminimai kamuoja rolleyes.gif nu i tegul su lenciugu nepririsiiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2013 08 02, 10:58)
o gal jau buvo ir db nebera jos tik prisiminimai kamuoja  rolleyes.gif  nu i tegul su lenciugu nepririsiiu  ax.gif


cia tokiu variantu "o gal.." gali buti N+1, nieko cia nepribursi, jeigu nezinai faktu
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2013 08 01, 11:14)
vat vat o man sako as tokios nepazystu nezinau nieko  unsure.gif  unsure.gif  bet man panasaiu kad zino ir dar kaip  rolleyes.gif

Taip taip, nepažįstu doh.gif Pasakos bobutei...
Atsakyti
oi mamos pasiskaitau as cia jusu pasisakymus ir siutas ima ir verkt noris,kad visi vyrai kiaules.pritariu thumbup.gif
o seip net nzn ar noriu pasiguost ar issipasakot.viduj skauda nemoku nusakyt,kaip...skausmas toks aplink laksto du maziukai,bet siandien dziaugsmo neteikia. verysad.gif myliu juos ir dievinu,tiesiog siandien noretus,kad nematytu manes.gerklej gniuzulas toks,bet issiverkt negaliu.vaikai neturi matyt mamos verkiancios.ir taip maziukas uzklause mama nuo kada rukai?rukau,o kas belieka?ta sekunde lengviau.na nepaliko manes nei vyras,vaikai sveiki,bet...pasitikejimo nebera.atrodo gyvenam grazei laimingai,bet sast ir islindo kazkokia nesamone.zodziiu esme ,kad pagavau vyra meluojant.sakau kam taip?sako paskui daug klausyneji.skau,bet dabar dvigubai klausyneju gi,sako nereikejo landziot kur nereik.o esme,ta kad radau bilieta kad vaziavo i tarkim miesta a is miesto b nors tuo metu rase,kad ziuri tv valgo.aiskina,kad neturi kitos --jis vairuotojas po savaite.gal ir tarkim neturi,bet kam meluot?kaip bendraut toliau?na pasake cia gi ne i koki vilniu atvaziavau,norejos pasivaiksciot su kitais diedais.bilietas 5,40 pirktas po reiso turetu zmogus miegot.nu nesuvokiama,man ko trenktis i kita miesta,tokioj ankstybej,taip ir i bariuka alaus uzejo,bet ale tik tiek.sako neturiu pinigu dar kazkam statyt.na tarkim itikino,bet viduj tokia sumaistys svarbiausia as rodos vis dar ji myliu arba tik prisirisus per 10metu.kaip toliau bendraut.?pasitikejimo tikrai nebera.zynau,kad isvaziuojant net tel isjunksiu,nes nei viena sms nebetikesiu.
Atsakyti
QUOTE(erikuza @ 2013 08 03, 14:23)
oi mamos pasiskaitau as cia jusu pasisakymus ir siutas ima ir verkt noris,kad visi vyrai kiaules.pritariu thumbup.gif
o seip net nzn ar noriu pasiguost ar issipasakot.viduj skauda nemoku nusakyt,kaip...skausmas toks aplink laksto du maziukai,bet siandien dziaugsmo neteikia. verysad.gif  myliu juos ir dievinu,tiesiog siandien noretus,kad nematytu manes.gerklej gniuzulas toks,bet issiverkt negaliu.vaikai neturi matyt mamos verkiancios.ir taip maziukas uzklause mama nuo kada rukai?rukau,o kas belieka?ta sekunde lengviau.na nepaliko manes nei vyras,vaikai sveiki,bet...pasitikejimo nebera.atrodo gyvenam grazei laimingai,bet sast ir islindo kazkokia nesamone.zodziiu esme ,kad pagavau vyra meluojant.sakau kam taip?sako paskui daug klausyneji.skau,bet dabar dvigubai klausyneju gi,sako nereikejo landziot kur nereik.o esme,ta kad radau bilieta kad vaziavo i tarkim miesta a is miesto b nors tuo metu rase,kad ziuri tv valgo.aiskina,kad neturi kitos --jis vairuotojas po savaite.gal ir tarkim neturi,bet kam meluot?kaip bendraut toliau?na pasake cia gi ne i koki vilniu atvaziavau,norejos pasivaiksciot su kitais diedais.bilietas 5,40 pirktas po reiso turetu zmogus miegot.nu nesuvokiama,man ko trenktis i kita miesta,tokioj ankstybej,taip ir i bariuka alaus uzejo,bet ale tik tiek.sako neturiu pinigu dar kazkam statyt.na tarkim itikino,bet viduj tokia sumaistys svarbiausia as rodos vis dar ji myliu arba tik prisirisus per 10metu.kaip toliau bendraut.?pasitikejimo tikrai nebera.zynau,kad isvaziuojant net tel isjunksiu,nes nei viena sms nebetikesiu.

O kaip aš tave suprantu...tai išeina,kad "visi vyrai kiaulės"-tikra tiesa,būna jie riebesni,liesesni,dideli...bet visi "vienodi"...
Atsakyti
QUOTE(SICILIJOS MAMA @ 2013 08 08, 08:26)
O kaip aš tave suprantu...tai išeina,kad "visi vyrai kiaulės"-tikra tiesa,būna jie riebesni,liesesni,dideli...bet visi "vienodi"...

tarkim mamos ar jusu tarpe yra vyru nemokanciu pasakyti myliu.nemokanciu komplimentu sakyt?
Atsakyti