Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip patikrinti, ar vyras yra ištikimas?

QUOTE(cherree` @ 2011 12 09, 22:52)
na taip jus esat is dalies teisios, kad nereikia kapstytis ir geriau ramiai gyventi.
bet mane gyvenime yra apgave ir sunku po to tiketi.
visai neseniai cia tokia programa atradau. ieskojau internetu apie tai kaip galima patikrinti ir kai ka aptikau. viename puslapyje uzsiregistravau ir ten galima su tam tikra programa idiegta i mylimojo telefona skaityti jo sms zinutes ir matyti kam jis skambina jam nezinant. is pradziu galvojau kad nesamone, bet buvo idomu ismeginti kaip tai veikia. taigi pabandziau. nors saket geriau nelysti i situs reikalus, bet  patikrinau ir issitikinau, kad as tiesiog perdaug prisigalvodavau. kai pamaciau kad mano vyras kitoms moteris neraso ir neskambina man lyg akmuo nuo sirdies nuriedejo smile.gif

O kaip jaustumetes pati jei suzinotumet, kad vyras jus su sita programa tikrino? ar nebutu skaudu, pikta, ar nenoretumet is piktumo pateisinti lukesciu?
Tai cia normalus seimos santykiai? Nezinau, gal jus isprotejot ir is neturejimo ka veikti nesamonem uzsiimat. Kaip mano ATA mociute sakydavo... is dyko buvimo subine "raskazis" drasko.
Mylekit savo zmogu ir dziaukites vienas kitu, o ne nesamones darykit. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pita @ 2011 12 09, 00:21)
Tai ar ne paprasciau garbingai pasikalbet su vyru, jei jau kazka itariat ir jums neramu? Visokie patikrinimai man skamba kazkaip labai jau "neskaniai". Bent jau as isizeisciau, jei pajausciau, kad vyras mane tikrina.

100 proc. pritariu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(viride @ 2011 12 10, 01:50)
100 proc. pritariu  mirksiukas.gif

Net neįsivaizduoju kažkiokio tikrinimo.... sad.gif tai jei esi su žmogum tai ir kalbiesi su juo.... atvirai.... kas tau tinka... kas tau patinka.. kaip tu galvoji ? kaip tu manai ? ir tt..t.t... tai juk iš to ir susidaro visio bendri argumentai smile.gif ypatingai kai galvoji gyvent kartu smile.gif
Atsakyti
P.s. man uztat ramu smile.gif zinau su kuo Ji susirasineja, kam skambina, tokia paranoja gal is dideles meiles? bet man ramiau, ramiai miegu smile.gif))
Atsakyti
Man toks tikrinimas asociuojasi su tikrintojo kompleksais kazkokiais g.gif Jei atsirastu rimtu itarimu, kad vyras man neistikimas, meginciau issiaiskinti ar tai tiesa, bet siaip knaisiotis, tai jau ne schmoll.gif As ramiai miegu tiesiog guledama salia mylimo zmogaus, o ne pajungusi sekimo aparatura jam thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomasas100 @ 2011 12 10, 01:43)
P.s. man uztat ramu smile.gif zinau su kuo Ji susirasineja, kam skambina, tokia paranoja gal is dideles meiles? bet man ramiau, ramiai miegu smile.gif))


ar suvokiat kad cia priklausomybe visam gyvenimui dabar? bigsmile.gif nebus to laiko kad nenoretumet pasitikrinti,paziureti kur ji,su kuo,ka sneka? na savaitele kokia iskesit ir vel pulsit diegti programeles ir seklius biggrin.gif

jus ikalintas pats savo ieskojimuose ir ramybes nebus,nes mintys nepaleis niekada,kad ir nieko nerasit,su laiku prades ieskojimai progresuot i tai,kad aha,as nerandu nieko,keista g.gif itartina,reiskia gerai slepia lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Tomasas100 @ 2011 12 10, 02:43)
P.s. man uztat ramu smile.gif zinau su kuo Ji susirasineja, kam skambina, tokia paranoja gal is dideles meiles? bet man ramiau, ramiai miegu smile.gif))

nesveikas
Atsakyti
QUOTE(Tomasas100 @ 2011 12 10, 02:43)
P.s. man uztat ramu smile.gif zinau su kuo Ji susirasineja, kam skambina, tokia paranoja gal is dideles meiles? bet man ramiau, ramiai miegu smile.gif))

Ramu kol kas. Kiekvienas NE TOKS tau pasirodęs žodis gali virst į uraganą, vedantį link skyrybų.
Juokai, lengvas flirtas yra kiekvieno eilinio žmogaus gyvenime, o va tokie sekliai pasiunta, kai randa "įrodymų", apie kurios antra pusė nepasako. wink.gif
O ką darysi, jeigu aptiksi ką nors?

QUOTE(Kasniuke @ 2011 12 10, 12:17)
Man toks tikrinimas asociuojasi su tikrintojo kompleksais kazkokiais  g.gif

Normalus žmogus taip nedarytų. doh.gif
Atsakyti
O čia kur prasmė tame slaptame ieškojime? Kad ramiau miegoti? Blyn, kaip tik.. Neduok Dieve vieną dieną nepatikrinsi, tai neužmigsi, kad gal kaip tik tą dieną jis rašė kokiai... doh.gif doh.gif doh.gif
Nuu jau ne. Nereikia tokių nesamonių...
Atsakyti
Tikrinti antra puse-musu pasirinkimas. Vieni gyvena atsipute, kiti-su nerimo prieskoniu... Mes ne vienas nenorime buti isduoti, o gal tiklsiau nenorime buti iskaudinti ir sutrypti...

Nematau nieko blogo "tikrinime", neramu-patikrinai ir gali atsipusti arba ne...Vidu grauziantis abejoniu kirminas viena diena sugraus ir grazu rytoju...

Na o kaip patikrinti cia jau priklauso nuo aplinkybiu...tik is patirties patariu, neapsigaukite, kartais "ant akiu" padetas telefonas gali labai daug ka isduoti smile.gif
Atsakyti
Patikrinti vyra/zmona viena karta nusispjauti. Klausimas tik tame, ka jus su tuo zinojimu darysite? Zinojimas vercia priimti sprendimus.

Kita vertus, ar pacios norite buti tikrinamos?

Nezinau kaip kitom, man meile siejasi su pasitikejimu. Jei aptikciau "tikrinima" issiskiriciau su vyru, nes toks veiksmas zeidzia mano kaip zmogaus oruma, nes mano artimas zmogus i mane ziuri kaip i potencialia "nusiklatele". Slykstu.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2011 12 19, 11:29)
Patikrinti vyra/zmona viena karta nusispjauti. Klausimas tik tame, ka jus su tuo zinojimu darysite? Zinojimas vercia priimti sprendimus.

Kita vertus, ar pacios norite buti tikrinamos?

Nezinau kaip kitom, man meile siejasi su pasitikejimu. Jei aptikciau "tikrinima" issiskiriciau su vyru, nes toks veiksmas zeidzia mano kaip zmogaus oruma, nes mano artimas zmogus i mane ziuri kaip i potencialia "nusiklatele". Slykstu.



Va va, kas dažniausiai ir būna. mes pačios labai greitai norim pulti tikrinti, juk vyrai tie "svoločiai", kur nori pas kitas eiti, tai mes ale turim pilną teisę juos ir tikrinti ir išbandyti. Tik deja, jei jau mus patikrintų.. Ooo brolyti. Įtariu, kad kiekviena iš mūsų pakeltų skandalą doh.gif
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
mane galetu tikrinti, man dzin lotuliukas.gif siaip idomiai kas per programa ten blush2.gif
Atsakyti