Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

Senoji tema

user posted image

Važiuojame toliau ...
Atsakyti
gal kas turit 2012 pastatoma kalendoriaus sablona? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2011 12 16, 09:01)
gal kas turit 2012 pastatoma kalendoriaus sablona?  ax.gif

paprasčiausias 2012 m. tinklelis (10 x 12 cm)
PSD failas
Atsakyti
O sakykit ar niekas nedarot, neturit kalėdinių atvirukų, kur būtų galima tik įsidėt savo nuotraukytę.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 12 16, 12:19)
paprasčiausias 2012 m. tinklelis (10 x 12 cm)
PSD failas



o sakykit kiokios cia reikia programeles kad man atidarytu, nes parsisiuntus man neatidaro failo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Agneškė @ 2011 12 19, 20:38)
o sakykit kiokios cia reikia programeles kad man atidarytu, nes parsisiuntus man neatidaro failo  blush2.gif

Photoshopo 4u.gif
Atsakyti
2012 Vintage kalendorius su Jusu foto

user posted image

PARSISIUSTI
Atsakyti
mestelkite kalendoriu ivairiu. norisi savo pasidaryt... kad kiekvienas menesis butu atskirame lape... gal kokia nuorodele zinote kur galeciau pasirinkti.? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2012 01 02, 15:13)
mestelkite kalendoriu ivairiu. norisi savo pasidaryt... kad kiekvienas menesis butu atskirame lape... gal kokia nuorodele zinote kur galeciau pasirinkti.? g.gif


Praeitoje temoje berods 3 psl atgal yra nuoroda i programele (dizain kalendarei), kur tikrai nesunkiai galite susimaketuoti kiekviena psl atskirame lape, iterpiant savas fotografijas, kur tikrai nemazai yra net foniniu paveiksleliu/remeliu/ornamentu ir pan. 4u.gif
Atsakyti
kiseniniu kalendoriuko reikia vaikisko , gal trit maketa?
Atsakyti
Sveikos merginos,
Pasidariau kiekvieno menesio atskira kalendoriu, gal kam kils kokiu minciu gaminant savo. Jei ko reiktu ar kas patiktu is mano kalendoriaus, parasykit i a.z. atsiusiu:)
Cia nuoroda , kur galima pasiziuret: http://public.fotki..../mano-darbeliai 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turi 2013 metu sablonu?!
Atsakyti