Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(Ingmanė @ 2012 11 21, 15:56)
Sveikos,

tik esu tokiuose dalykuose visai "žalia". Nemoku įkelt į tą šabloną savo foto blush2.gif gal kas gali paaiškint kaip tai padaryt? 4u.gif

Pamokėlė viena iš daugelio smile.gif Yra įvairiausių.
Aiškiau ir greičiau, nei parašyti eigą.
Atsakyti
Irmavi, labai ačiū už įkeltus tinklelius psd formatu user posted image . Ne aš buvau prašius, bet labai jau gerai užtikau. Šiandien jau kelias valandas skaitau šias temas ir mokaus. Ir kur aš anksčiau buvau?... blush2.gif
Atsakyti
mane domina kur juos spausdinates?
Atsakyti
Va toks kalendoriukas ŽIEMAI (trims mėn.)-

user posted image

PNG failas (A4) va ČIA .
Atsakyti
gal galite pasidalinti 2013 metų tinkleliu png formatu mirksiukas.gif

mačiau, kad galima jų parsisiųsti iš fotodovanos psl. bet man kožkodėl neleidžia - rašo, kad puslapis užblokuotas
Atsakyti
sveikos,

Gal kas matet kur parsiduoda va tokie kalendoriai? o gal imanoma pasigamint paciai? smile.gif
user posted image
Atsakyti
Gal kas turit 2014 metu tinkleli?smile.gif buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vile201 @ 2013 07 11, 21:42)
Gal kas turit 2014 metu tinkleli?smile.gif buciau dekinga 4u.gif

paspauskite kad pasididintų tada išsisaugokite
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zivkeee @ 2012 11 29, 22:31)
mane domina kur juos spausdinates?


Jau ne pirmi metai Baltijos kopijoje wink.gif
Atsakyti
Sveikos
gal kas netycia turi pastatomo kalendoriaus tinkleli, noriu kad kaireje puseje butu nuotrauka kuri nesikeicia, o desineje einamasis menuo, priestai buves menuo, ir sekantis menuo
zinau kad mandrai noriu bet kiek googlinau niekur neradau :/
Atsakyti
sveikos, gal kuri turite kalendoriaus maketavimo programa ir galetumete pasidalinti nuoroda 4u.gif zinau kad kazkada buvo tokia TKexe calendar programele....bet dabar neberandu unsure.gif
Atsakyti
Galite atsisiųsti nemokamą kalendoriaus šabloną iš čia: 2015 metų kalendorius (Word formatas) 4u.gif
Atsakyti