Įkraunama...
Įkraunama...

Daktaras gerai atlikęs cezario pjūvį

Gal galit patart jums gerai atlikusi cezario operacija daktara?Kuriam esat tikrai dekingos ir patenkintos atliktos operacijos kokybe? Atsakymu lakiu apie Vilniaus daktarus...
Atsakyti
Man cezario pjuvi dare gimdymo namuos Tyzenhauzo g. gyd.Razumas.Randas vos matosi. Liux thumbup.gif
Atsakyti
pirma cezari dare Antakalnyje, tai net nenoriu prisiminti.
va antra dare VGN, skirtumas kaip diena nuo nakties. Padaryta daug geriau, atsigavau daug greiciau, pilvo uztirpimo buta tik pora menesiu. Dare antra cezari gydytoja Karaciene thumbup.gif Labai ja buvau patenkinta. Jokiu pasekmiu nei po pirmo nei po antro cezario nebuvo, vaikai vystosi normaliai.
Atsakyti
Pupa, o ta gyd. Ramasauskaite Antakalnyje dirba? Idomu, pries kiek laiko reikia su ja tartis, norint pas ja gimdyti/ cezari daryti?
Atsakyti
QUOTE(Muse @ 2006 03 31, 09:02)
Pupa, o ta gyd. Ramasauskaite Antakalnyje dirba? Idomu, pries kiek laiko reikia su ja tartis, norint pas ja gimdyti/ cezari daryti?



Taip, ji dirba Atakalnyje. Aš pas ją buvau sekmadienį. Kadangi laukiesi dvynių, tai nepakenktų jos priežiūra iki pat gimdymo. PAbandyk pasiskambinti jai tiesiai, arba sužinok, kada budėjimas ir atvaryk. Aš tai pirma atvariau, pakalbėjau akis į akį, o tada likus 5 savaitėm pasiskambinau.
Atsakyti
QUOTE(Muse @ 2006 04 01, 10:48)
Aciu, mergytes, reiks eiti pas abi. Kazin, jei pradesiu vaiksciot likus porai men. iki gimdymo, ar uzteks?

Nes moketi ir ten, ir ten tai kazkaip, hm... Ar gyd. Ramasauzkaite priima klinikose? Jei taip, kiek tada vizitas kainuoja? Ar moketi tik po gimdymo? g.gif


Pas Ramašauskaitę užteks ir poros mėnesių. Svarbiausia, kad ji spėtų susipažinti su tavo būkle, tyrimais, pati apžiūrėtų. O mokėti tai nereikia. Dažniausiai paskutinius mėnesius ji priima Antakalnyje. Aš mokėsiu po visko. Nors su pirmu, tai ji visai atsisakė imti pinigus. Nors prižiūrėjo nemokamai visą nėštumą.
Atsakyti
man Antakalny cezari dare gyd. Dauderiene.. man labai super.. ir pjuvis geras ir siaip labai profesionali gydytoja.. tikrai rekoemnduociau.
o del to, kad cezario vaikai buna a la kazkuo prastesni, manau tai visiska nesamone.. tipo, jei man problemos su sveikata ar vaiko padetis ne tokia ir man daro cezari, tai mano vaikas gims kazkuo nepilnavertis? manau tai labai subjektyvi nuomone ir niekuo nepagrista.. lygiai taip pat galeciau pasakyti, kad cezario vaikai patiria mazesni stresa ir pan.. bet tai irgi tik speliones.. niekuo nepagristos.
Atsakyti
QUOTE(viltele @ 2006 04 03, 15:13)

p.s. mane papjove Razumas is VGN'o, viskas ciki  thumbup.gif



Ar tu ir dabar zadi VGN gimdyti?

As kazkaip renkuosi Antaklani del neisnesiotuku skyriaus, kazkaip nesinori but "transportuotai" is kitur, jei ka.

reiks kokiam geguzy paskambint tai gyd. Ramasauskaitei, nes daugiau kandidatu kaip ir neturiu g.gif . Tik kazin kada jinai atostogaus?
Atsakyti
QUOTE(Muse @ 2006 04 04, 09:22)
As kazkaip renkuosi Antaklani del neisnesiotuku skyriaus, kazkaip nesinori but "transportuotai" is kitur, jei ka.

reiks kokiam geguzy paskambint tai gyd. Ramasauskaitei, nes daugiau kandidatu kaip ir neturiu g.gif . Tik kazin kada jinai atostogaus?


Muse, o nenori pabendrauti su Arlauskiene? As pas ja gimdziau, man visai thumbup.gif
Jei nori smulkiau, rasyk i az biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DAIVA23 @ 2006 03 27, 16:21)
Gal galit patart jums gerai atlikusi cezario operacija daktara?Kuriam esat tikrai dekingos ir patenkintos atliktos operacijos kokybe? Atsakymu lakiu apie Vilniaus daktarus...



RK- Raguckienė 4u.gif Likau patenkinta mirksiukas.gif
Atsakyti
Man atliko gyd. Perepelica VGN , 2 kart darė cezario pjūvį, esu labai patenkinta.
Atsakyti
Sveikos, man Antakalnio klinikose buvo atliktas cezario pjūvis. Tą puikiai padarė gyd. Ramašauskaitė. Jei dar kada reikėtų gimdyti, tai kreipčiausi tik į ją. Be galo maloni ir puiki gydytoja. thumbup.gif
Atsakyti