Įkraunama...
Įkraunama...

KTU

Merginos, ar kuri turi iš modulio "Organizacijų vadyba" esė pvz. tema "Vadovo esmė organizacijoje" smile.gif ?
Atsakyti
Sveikos, gal kuriai is baigusiu, bakalauro vadove buvo R. Bliekiene. Butu idomu suzinoti atsiliepimus. Aciu
Atsakyti
sveiki,

gal galite suteikti informacijos,kada buna ekonomikos statistikos labaratoriniai uzsiemimai? Ar jau nors vienas buvo? Ir kada vyksta konsultacijos uzdaviniu sprendimo?
Atsakyti
Sveikos merginos,
liko keli mėnesiukai iki bakalauro baigimo. Žadu stoti į magistrantūrą taip pat KTU, tik dar nenusprendžiau į kokią specialybę, ar tęsti savo pradėtus mokslus, ar rinktis ekonomikos kryptį. Gal yra studijuojančių finansus arba apskaitą magistre? Mane domina, su kokiu konkursiniu balu galima įstoti į nemokamas dienines studijas? kokį balą jūs turėjot, kai stojot? ax.gif Ir ar apsimoka stoti į šias specialybes? 4u.gif
Atsakyti
Gal kam būvo paskaita Mikro-Makr​o ekonomika? Ir yra raše koki refereta bele kokia tema, gal kas galėtu su manim pasidalinti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Meege @ 2013 03 18, 22:44)
Gal kam būvo paskaita Mikro-Makr​o ekonomika? Ir yra raše koki refereta bele kokia tema, gal kas galėtu su manim pasidalinti? unsure.gif

Buvo MIKRO- MAKRO, tačiau darbas buvo tik MAKRO
Papildyta:
QUOTE(Piranija @ 2013 03 19, 11:19)
Buvo MIKRO- MAKRO, tačiau darbas buvo tik MAKRO. MIKRO uždavinių sprendimas

Atsakyti
Laba, gal kas turėjote reikalų su Ilona Antanina Rinkevičiene (anglų klb. dėstytoja) ar yra galimybių susitarti dėl penketo?, kaip vertina materialias priemones?
Atsakyti
Sveikutes merginos, gal iš jūsų čia kas turi info ar darbu referatu, apie Grafika, reklama, fotografija. Man reikia į baigema darba gal kas galėtu info pasidalinti.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Ar yra studijuojančių TEF fakultete ką nors?
Atsakyti
Sveikos, gal kas galit pagelbeti, rasau bakalaurini ir darau interviu su imones vadovu. kaip ta interviu aprasyti? gal kas turit koki pvz.?

Jeigu ka turesit permesk dovilyke@gmail.com
Atsakyti
Sveikutes, gal kas man galetu padėti del referato Mikro-Makr​o ekonomika? unsure.gif...
Atsakyti
QUOTE(Meege @ 2013 04 26, 17:54)
Sveikutes, gal kas man galetu padėti del referato Mikro-Makr​o ekonomika? unsure.gif...

kokia tema?
Atsakyti