Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

nekantrioji:) geru svenciu tau!

Kur musu Jurgitux? Laukiam nekantrai wub.gif

Damos, jei sarasiuke matot netikslumus - tai rpasom, prasom!
Ir dar taip keistas sausis visai tuscias! Ege-ge-ge-geeeee
Atsakyti
QUOTE(Krempudra @ 2011 12 23, 13:52)
dekui, mergaites  4u.gif labai labai!

siunciu visoms po maziuka ir dar labai nedrasu kaledini virusiuka user posted image

gaudau virusiuka 4u.gif

QUOTE(Afrodite @ 2011 12 23, 13:58)
Atiloja,aciu mergyt-jezus kad tavo palinkejimai issipildytu ir tos vezines lasteles nesutrukdytu mano embrionams implanuotis,nes kaip suprantu dabar mano gynybine organizmo funkcija sustiprejus g.gif Sakau gal prasyt Treiso kad skirtu Prednezolona leistis?gal tai padetu isitvirnit maziui/iams g.gif
va matot kokia sumaistis pas mane....

as noriu tave barti..., bet nebarsiu, nes tikiu ir tikiuosi, kad tavo priimtas sprendimas bus pats teisingiausias oro_buckis.gif


QUOTE(Kamelija2 @ 2011 12 23, 14:16)
Noriu palinketi visoms graziu ir jaukiu artejanciu svenciu 4u.gif Tegul jos atnesa i Jusu namus tikejima, ramybe, meile, o svarbiausia pacios didziausios svajones issipildymo nestuke.gif
Rytoj uz visas sukalbesiu maldele, o dabar siunciu virusiuka 2.gif  2.gif  2.gif  2.gif 

gaudau virusiuka wub.gif
Ir butinai prisidesiu prie rytdienos maldeles 4u.gif

QUOTE(mimoza:) @ 2011 12 23, 15:15)
Laba diena mergaites 4u.gif
labai labai dekoju visoms uz palikyma ir sugniauztus kumstukus, nes kumstukai padeda musu skaiciukams augti wub.gif  siandien ju turime 77.28 ax.gif

wub.gif
Atsakyti
4u.gif Warwara,
Aciu,tau ir tavo seimai taip pat geru svenciu santa2.gif
Atsakyti
QUOTE(Krempudra @ 2011 12 23, 12:24)
turiu naujus skaiciukus
uzvakar (9dpi) hcg buvo 118
siandien (11dpi) - 259, prg - 127

wub.gif  wub.gif

nu va , matai , kad neviskas taip blogai kaip atrode thumbup.gif ..
Atsakyti
Kalėdinių stebuklų temai smile.gif
Vakar buvau VK. Prieš mane buvo mergina, kuri Rygoje planavo daryti IVF pagal ilgo protokolo schemą. Suprantu, kad jai buvo suleisti blokuojantys, tačiau mm taip ir nepramušė, pasirodė VK ir ką manot? Natūralus nėštumas: 7 savaitė, širdutė plaka, ir blokuojantys, panašu, kad kliackiukui nieko blogo nepadarė wub.gif
Ta proga, visoms linkiu nuostabių stebuklų, ypač Afroditei!
Atsakyti
QUOTE(Iride @ 2011 12 23, 16:29)
Kalėdinių stebuklų temai smile.gif
Vakar buvau VK. Prieš mane buvo mergina, kuri Rygoje planavo daryti IVF pagal ilgo protokolo schemą. Suprantu, kad jai buvo suleisti blokuojantys, tačiau mm taip ir nepramušė, pasirodė VK ir ką manot? Natūralus nėštumas: 7 savaitė, širdutė plaka, ir blokuojantys, panašu, kad kliackiukui nieko blogo nepadarė  wub.gif
Ta proga, visoms linkiu nuostabių stebuklų, ypač Afroditei!

thumbup.gif
Atsakyti
na ką, brangiosios mano skaičiukai dar mažesni dariausi kitoj laboratorijoje ir jie tokie 1,13 verysad.gif . na ką čia padarysi yra kaip yra, bet ašaru buvo nemažai. ačiū visoms jums už palaikymą, už kumštukus, už maldeles.
Afrodite o tu nusprendei jau pas ką lankysiesi LT
kaip manot merginos nuo ko dabar reikėtu pradėti, kokius dar tyrimus pasidaryti ir tt, nors su vyriškiu dar nekalbėjau bet manau kad dar bandysim
Papildyta:
QUOTE(mimoza:) @ 2011 12 23, 15:15)
Laba diena mergaites 4u.gif
labai labai dekoju visoms uz palikyma ir sugniauztus kumstukus, nes kumstukai padeda musu skaiciukams augti wub.gif  siandien ju turime 77.28 ax.gif
kai kalbesit maldele uz musu skyrelio mergaites, nepamirskit ir uz mano kruopyte, nes viskai taaaip trapu unsure.gif
vakarop parasysiu placiau savo istorija  doh.gif

tikrai nepamiršiu ir už visas pasimelsiu
Papildyta:
QUOTE(Iride @ 2011 12 23, 16:29)
Kalėdinių stebuklų temai smile.gif
Vakar buvau VK. Prieš mane buvo mergina, kuri Rygoje planavo daryti IVF pagal ilgo protokolo schemą. Suprantu, kad jai buvo suleisti blokuojantys, tačiau mm taip ir nepramušė, pasirodė VK ir ką manot? Natūralus nėštumas: 7 savaitė, širdutė plaka, ir blokuojantys, panašu, kad kliackiukui nieko blogo nepadarė  wub.gif
Ta proga, visoms linkiu nuostabių stebuklų, ypač Afroditei!

thumbup.gif stebuklu būna
Atsakyti
4u.gif
as del isskyru,nempamenu kuri cia mergaite buvo uzsiminus apie jas g.gif ,bet pas mane tai ir kazkokios keistos g.gif labai slidzios,kartais pasirodo kaip jogurtas, ir gausios,na ta prasme nevarva ten lotuliukas.gif bet nu yra yra...
Kam nors taip buvo?yra?
Atsakyti
Arba man vaidenasi, arba NT kažką matau. Ta linija yra labai plona ir rausva, o gal tai pradžiūvusio testo vaizdas? Mano telefas kažkaip nelabai gerai nufotkino g.gif
Iš viso sumišimas galvoje kažkoks unsure.gif
http://imageshack.us...0111223202.jpg/
Papildyta:
QUOTE(nekantrioji:) @ 2011 12 23, 17:04)
4u.gif
as del isskyru,nempamenu kuri cia mergaite buvo uzsiminus apie jas g.gif ,bet pas mane tai ir kazkokios keistos g.gif labai slidzios,kartais pasirodo kaip jogurtas, ir gausios,na ta prasme nevarva ten lotuliukas.gif  bet nu yra yra...
Kam nors taip buvo?yra?



Man taip yra. Gydytoja šiandien sakė, kad taip ir turi būti - viskas čia tvarkoj 4u.gif
Atsakyti
Beila, gražiai vaidenasi thumbup.gif Aš puikiai matau smile.gif Po kiek laiko vaiduokliukas pasirodė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iride: 23 gruodžio 2011 - 17:18
QUOTE(Iride @ 2011 12 23, 17:18)
Beila, gražiai vaidenasi  thumbup.gif Aš puikiai matau smile.gif Po kiek laiko vaiduokliukas pasirodė?


7 dpi g.gif
Atsakyti
4u.gif beila,super vaiduokliukas,pamenu kai patapau nescia su dukrele,lygiai taippaciai vaidenosi mirksiukas.gif
Nuraminai mane del isskyru drinks_cheers.gif
Atsakyti