Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralus gydymas arba

Yra ir pavienių atvejų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(raganieška @ 2012 10 29, 21:11)
Tai tą lymphomyosot mums skyrė gydytojas  mirksiukas.gif



Tikiu, tiku, ne cia viena kazkuri mamyte klause ka naudojam is homeopatiniu del adenoidu, uztat ir rasiau, kad turbut nelabai patiem imtis savigydos smile.gif O kokie jums buvo simtomai?
Atsakyti
QUOTE(Spalvota diena @ 2012 10 29, 23:27)
g.gif nežinau, nežinau, trūksta 100- procentinių argumentų abiem teorijom.... Kaip sakė, berods, Stendalis : žmogus nuo gyvūno skiriasi tuo, kad gali šypsotis... taigi, jis visgi skiriasi? mirksiukas.gif
Apie kazeino virškinimo fermento nebuvimą pas suaugusį žmogų, taip pat jau paneigtas mitas, nes šio fermento buvimas priklauso nuo žmogaus kitų sistemų veiklos, todėl jis gali būti, ir gali nebūti.
Dėl slogos nežinau, bet brochitą galiu išgydyti per 2 dienas virdama piene pušų pumpurus ir girdydama 3k. dienoje. Todėl ir mąstau, klausinėju, labai įdomu, kaip čia su tuo pienu...
Papildyta:



Jusu teise rinktis:)
Bet laktozes netoleruoja daugybe zmoniu. Kodel gi taip? Alergizuoja pienui-ne ka maziau. Piene virti pumurai-vaistas, o pastoviai vartojamas pienas??
http://agiesha.bloga...-zala-sveikatai
Daugybe atveju, kuomet zmones valgo riebiai ,daug , saldziai ir t.t., bet net gilioje senatveje esti sveiki kaip ridikai. Cia jau dievo dovana:) Jusu mamai labai pasiseke:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 29 spalio 2012 - 23:19
QUOTE(Nidulia @ 2012 10 30, 00:11)
Jusu teise rinktis:)
Bet laktozes netoleruoja daugybe  zmoniu. Kodel gi taip? Alergizuoja pienui-ne ka maziau. Piene virti pumurai-vaistas, o pastoviai vartojamas pienas??
http://agiesha.bloga...-zala-sveikatai
Daugybe atveju, kuomet zmones valgo riebiai ,daug , saldziai ir t.t., bet net gilioje senatveje esti sveiki kaip ridikai. Cia jau dievo dovana:) Jusu mamai labai pasiseke:)

Štai mane ir kabina tas faktas, kad daugybė, tai ne visi. Ir net ne didžioji dauguma. Kame reikalas g.gif ?
Ačiū, Nidulia, už diskusiją friends.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2012 10 29, 23:11)
Yra manoma, kad sąnarių negalavimai susiję su mėsos vartojimu, neretai jos praeina nustojus vartoti mėsą. Galiu tik papildyti, kad ne tik mėsos, o ir kitų gyvulinės kilmės baltymų vartojimas (pienas, sūris, varškė) duoda tą patį rezultatą, tos ligos nuo gyvulinės kilmės baltymų. Ir geriausias man žinomas antioksidantas yra krienas, jį reikėtų valgyti vos ne su kiekvienu baltymu.


Hmm diomu, istikro turiu problemu su sanariais, ziema butent, pardeda skaudet nuo salcio ir keleiantis laiptais. Gydytoja pakomentavo kad cia nieko nepadarysi-dyla sanariai ir kai salta skystis klampeja, reik laikyt kojas siltai ir tiek.. o vat as nezinau, noris vistik kakoki buda surasti, perspektyvos nedziogina, bet keliai man "traska" kai prisedu nuo vaikystes... Mesos stengiames valgyt nedaug -t.y. 1-2 kart i savaite, pieno produktais irgi stengiuos nepinktanudziaut, kuri laika buvom isvis atisake bet neradau sau geresniu pakaitalu deje..

Del pieno sutinku, kad karves pienas zmogui tas pats kas zirafos pienas, na nepritaikytas visishkai-labai gerai aprasyta K.Vitkausko knygoje apie zindyma. Gyvunai taip pat netoleruoja laktozes, o katem kisamas pienas gert, istikro pienas pagal prigimti manau skirtas gerti vaikysteje t.y. kol vaikas zindomas...
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2012 10 29, 22:11)
Yra manoma, kad sąnarių negalavimai susiję su mėsos vartojimu, neretai jos praeina nustojus vartoti mėsą. Galiu tik papildyti, kad ne tik mėsos, o ir kitų gyvulinės kilmės baltymų vartojimas (pienas, sūris, varškė) duoda tą patį rezultatą, tos ligos nuo gyvulinės kilmės baltymų. Ir geriausias man žinomas antioksidantas yra krienas, jį reikėtų valgyti vos ne su kiekvienu baltymu.


Aš turėjau problemų su sąnarių skausmais nuo vaikystės. Smulkūs kauliukai, silpni sąnariai. Ypač skausmai pasijausdavo keičiantis orams. Bet kai apmažinau mėsos ir pieno produktus, o į mitybą įtraukiau daugiau žalio maisto, man sąnarių nebeskauda, dėl orų pasikeitimų. thumbup.gif Skauda nebent dėl fizinės perkrovos.
Atsakyti

QUOTE(raganieška @ 2012 10 29, 17:20)
Aš daviau lymphomyosot lašus. Gerėm 3 mėn tai tikrai. Naudojom dar cinką ir visokius naminius marmaliukus : spanguoles su medumi ir raudonu vynu, imbierą su citrina ir medum, svarainio ir šaltalankio sirupą gėrėm vietoj visokių sulčių  ax.gif

Ar kažką padėjo? Nes mums irgi juos išrašė, o gert sakė ne mažiau 10 sav.
Atsakyti
Geras straipsnis, dag tiesos:

http://www.geragyven...ntys-teiginiai/
Atsakyti
QUOTE(Spalvota diena @ 2012 10 30, 08:04)
Štai mane ir kabina tas faktas, kad daugybė, tai ne visi. Ir net ne didžioji dauguma. Kame reikalas  g.gif ?
Ačiū, Nidulia, už diskusiją  friends.gif  4u.gif

ieškojau ir aš atsakymo į šį klausimą. Radau Vedose, apie kurias seminarus veda Torsunovas. Visi žmonės skirstomi į tam tikras gunas, tai žemesnių gunų (neišmanymo ir aistros) atstovai karvės pieno netoleruoja. O karvė yra dieviškas padaras, pati yra satvos gunoje, tai ir žmonės, gyvenantys satvoje arba palaimoje, karvės pieną toleruoja. Nors tai nereiškia, kad pienas yra suvirškinamas, jis maitina žmogaus energetinį lauką ir geriamas nakčiai, saulei nusileidus, palaiko ryšį su mėnuliu esant horizontalioje padėtyje per saulės rezginį.
smile.gif gal ir nusišnekėjau, bet taip skaičiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2012 10 30, 11:09)
ieškojau ir aš atsakymo į šį klausimą. Radau Vedose, apie kurias seminarus veda Torsunovas. Visi žmonės skirstomi į tam tikras gunas, tai žemesnių gunų (neišmanymo ir aistros) atstovai karvės pieno netoleruoja. O karvė yra dieviškas padaras, pati yra satvos gunoje, tai ir žmonės, gyvenantys satvoje arba palaimoje, karvės pieną toleruoja. Nors tai nereiškia, kad pienas yra suvirškinamas, jis maitina žmogaus energetinį lauką ir geriamas nakčiai, saulei nusileidus, palaiko ryšį su mėnuliu esant horizontalioje padėtyje per saulės rezginį.
smile.gif gal ir nusišnekėjau, bet taip skaičiau smile.gif


ne ne nenusisnekejot, as jus palaikau, del Vedu paciu, nors ten irgi daug ko yra ka snd jau sunku pritaikyti, bet...
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2012 10 30, 11:09)
ieškojau ir aš atsakymo į šį klausimą. Radau Vedose, apie kurias seminarus veda Torsunovas. Visi žmonės skirstomi į tam tikras gunas, tai žemesnių gunų (neišmanymo ir aistros) atstovai karvės pieno netoleruoja. O karvė yra dieviškas padaras, pati yra satvos gunoje, tai ir žmonės, gyvenantys satvoje arba palaimoje, karvės pieną toleruoja. Nors tai nereiškia, kad pienas yra suvirškinamas, jis maitina žmogaus energetinį lauką ir geriamas nakčiai, saulei nusileidus, palaiko ryšį su mėnuliu esant horizontalioje padėtyje per saulės rezginį.
smile.gif gal ir nusišnekėjau, bet taip skaičiau smile.gif

Staigai 4u.gif
biggrin.gif lotuliukas.gif Gerai. Vadinasi, bent jau žemesnėm gunom nepriklausau.
O jei rimtai, tai, jei pienas maitina žmogaus energetinį lauką, tai kaip jis gali būti netinkamas kūnui rolleyes.gif ? Kažkas čia nesiderina. Jogai pieną laiko dievišku maistu, nes jis atiduodamas mums su meile. O kai kuriems jis stringa skrandyje... Kodėl?
Aplamai, kai žmogus suserga, jis išskiria didesnį kiekį gleivių, nes būtent jos šalina iš organizmo ligą. Iš to seka, kad stabdyti gleivių išsiskyrimo negalima, idant organizmas išsivalytų nuo negalios... Pienas tame sudalyvauja... Ai, nežinau, čia daug ko dasimąstyti galima irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spalvota diena: 30 spalio 2012 - 11:27
QUOTE(Spalvota diena @ 2012 10 30, 11:02)

Aplamai, kai žmogus suserga, jis išskiria didesnį kiekį gleivių, nes būtent jos šalina iš organizmo ligą. Iš to seka, kad stabdyti gleivių išsiskyrimo negalima, idant organizmas išsivalytų nuo negalios... Pienas tame sudalyvauja... Ai, nežinau, čia daug ko dasimąstyti galima  irnesakyk.gif

Puiku 4u.gif Šalina kai atsiranda ką šalinti. Mikrobai įsikuria būtent gleivėsi ir dauginasi, sukelia uždegiminį procesą, tuomet ir suaktyvėja gleivių išsiskyrimas, siekiant juos pašalinti. Ir ne tik išoriniai mikrobai, yra ir endogeninė infekcija, cirkuliuojanti mumyse ir skatinanti gleivių skyrimasi peršalus ar perkaitus.
Papildyta:
Šiaip man abejonių nekelia skirtingas kūno ir dvasios, ar energetinio lauko maitinimas, tarkim dūšeliai lašinių tikrai nereikia manau biggrin.gif
Atsakyti