Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralus gydymas arba

Gerklyte raudona?? Ant migdoliniu-pulinuku nesimato?? Kosti? sausai, slapiai?
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2012 11 19, 11:36)
Gerklyte raudona?? Ant migdoliniu-pulinuku nesimato?? Kosti? sausai, slapiai?


neziurejau gerklytes, nes nemoku ivertinti
kosti nedaug sausai
jauciasi lengvas uzkimimas
nosis snopuoja (pusiau kvepuoja)
nakti daugiau burnyte kvepavo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sūpynės: 19 lapkričio 2012 - 11:57
Ar vaikiukas mokintas plauti nosiuka, skalauti gerklyte, ingaliuoti? Kokia temperatura?Paziurekite, sauksteliu paspaudusi liezuveli, kokia gerklyte(glandai,gerkles sonai) ar rozines spalvos ar raudona.
Atsakyti
QUOTE(Sūpynės @ 2012 11 19, 12:57)
neziurejau gerklytes, nes nemoku ivertinti
kosti nedaug sausai
jauciasi lengvas uzkimimas
nosis snopuoja (pusiau kvepuoja)
nakti daugiau burnyte kvepavo

Pagal aprasyma, tai panasu i laringita.
Vienok, pas gydytoja nebuvot?
Atsakyti
Issifruokit man kas cia per KN? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2012 11 19, 12:01)
Ar vaikiukas mokintas plauti nosiuka, skalauti gerklyte, ingaliuoti? Kokia temperatura?Paziurekite, sauksteliu paspaudusi liezuveli, kokia gerklyte(glandai,gerkles sonai) ar rozines spalvos ar raudona.


nieko nemoka sad.gif
temperaturos nera, bet kunelis siltas, kakta vesi

QUOTE(sena pažįstama @ 2012 11 19, 12:16)
Pagal aprasyma, tai panasu i laringita.
Vienok, pas gydytoja nebuvot?


nemanau, kad laringitas
manau bus adenoidai (kurie ir siaip yra), o kadangi nosis tuoj neprakvepuos, gerkle bus raudona (prisikvepuos salto oro + darzelio vaikai)

nuo adenoidu liaudisku vaistu nera, geriausiai gydo namu rezimas sad.gif
be abejo nosi plaunam, inhaliuojam
Papildyta:
QUOTE(Neringiux @ 2012 11 19, 13:01)
Issifruokit man kas cia per KN? blush2.gif



Kvapų namai http://aromata.lt/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sūpynės: 19 lapkričio 2012 - 13:05
QUOTE(Sūpynės @ 2012 11 19, 13:04)


nuo adenoidu liaudisku vaistu nera, geriausiai gydo namu rezimas sad.gif
be abejo nosi plaunam, inhaliuojam


mums kas liečia raudonas gerkles - tai labiausiai padeda Tonsilgon N. jau ne kartą išbandytas reikalas thumbup.gif
Atsakyti
Sūpynės, aciu uz paaiskinima 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
vakar vaikui dariau inhaliacijas su soda, kaitinau kojytes, nosi gerai isvaliau, daviau sauksteli alyvuogiu aliejaus isgerti (reiks turbut KN nusipirkti saltalankiu)
situacija siek tiek pagerejo


dabar kitas klausimas - mamai pradejo kilti votys
imunitetas jos silpnas, kamuoja skydliaukes sutrikimai, geria hormonines tabletes, silpna sirdis, karts nuo karto pasikartoja inkstu uzdegimas

ka cia pavartojus, kad bent votys nekiltų? ar eiti pas gyd.?

dėkui
Atsakyti
gal neduokit vaikiukui gerti saltalankiu aliejaus. Jis veikia skrandzio rugstinguma. Juk jus vaikui nosi ir gerklyte gydite,kam jam i skrandi alieju pilti?? Geriau i nosele gausiau ilasinkite sezamo aliejaus-bus daugiau naudos,nes suteps ir nosiuka, ir iki gerklu nutekes,suteps. Jei vaikas geria alieju, geriau girdykite po sauksciuka kanapiu seklualiejaus, jis zymiai pranasesnis omega rugstimis uz zuvu taukus,kuriuos taip megsta mamos duoti vaikams,o be reikalo...
Jei galite sau leisti, nupirkite vaikiukui Oscilococinum(viena induka per diena duokit kol kas) ir Citrosept Organic, imunal (nepamenu,ar maziams galima). garinkit arbatmedziu,levandu,eukaliptu eterinius apiejukus, patepkite padukus ir krutine kokiu eukaliptu tepaliuku (nakciai) Ingaliuojant ie kaitinant kojytes,dekite ir druskos su soda.
O mama kaip nors stiprina imuniteta? Biciu motineliu pienelis, ziedadulkes, biciu duonele(jeigu toleruoja)kaip tik spetu suvartoti rudenini kursa. Aleijus geria? Putino uogos ir kiti dalykai?
Votys,tai mieliu ir vitamino B trukumas, nusilpes imunitetas. Pameginkite alaus daryklose gauti tikru alaus mieliu (skystame pavidale.Kazkaip ten kitaip vadina jie-alaus salyklas ) Reikia mamai eiti pas gydytoja krauja issitirti,kad surasti priezasti ir pritaikyti vaistus. Gali buti koks odos auksinis stafilakokas kaltas del pastoviu vociu kilimo. Ji gydo tik tam tikri antibiotikai, cia jau ne iki liaudisku priemoniu:(
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 20 lapkričio 2012 - 14:15
QUOTE(Nidulia @ 2012 11 20, 15:14)
gal neduokit vaikiukui gerti saltalankiu aliejaus. Jis veikia skrandzio rugstinguma.

Votys,tai mieliu ir vitamino B trukumas, nusilpes imunitetas. Pameginkite  alaus daryklose gauti tikru alaus mieliu (skystame pavidale.Kazkaip ten kitaip vadina jie-alaus salyklas ) Reikia mamai eiti pas gydytoja  krauja issitirti,kad surasti priezasti ir pritaikyti vaistus. Gali buti koks odos auksinis stafilakokas kaltas del pastoviu vociu kilimo. Ji gydo tik tam tikri antibiotikai, cia jau ne iki liaudisku priemoniu:(

Na man LOR tai rekomendavo butent saltalankiu alieju. Ir ne del skrandzio rugstingumo, o gydyti sudirgusia gerkle. Vaistinese esantis saltalankiu aliejus mane visai tenkina, kodel taip visi nusistate pries vaistines? g.gif

Pries Oscilococinum esu grieztai nusistaciusi. Tai biznis is zmoniu ligu. Tiek pat veikia, kiek ir svestas vanduo. Geriau jau vaistazoliu arbatomis gydytis.

Jei butu tik vitamino B trukumas, kiltu tik votys, nesikartotu inkstu uzdegimas. Dabar reikalingi antibiotikai, nes cia aisku, kad organizme tuno stafilokokas.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2012 11 20, 15:24)
Na man LOR tai rekomendavo butent saltalankiu alieju. Ir ne del skrandzio rugstingumo, o gydyti sudirgusia gerkle. Vaistinese esantis saltalankiu aliejus mane visai tenkina, kodel taip visi nusistate pries vaistines? g.gif


Ar žiūrėjote šią laidą? 4u.gif
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 11 19, 12:19)
Nekokis vaistinėse šaltalankų aliejus. Tikro įsigyti problema. Aš tik iš KN tikiuosi kad tikrai nusiperku tai, kas ant etiketės parašyta... Apia šaltalankių al. vaistinėse nuo antros filmuko minutės:
http://www.youtube.c...h?v=ctETuY0rXUA
Atsakyti