Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl aptarimų temų reikalingumo

Apklausa: Ar reikalingos fotokonkursų aptarimų temos? (128 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Pasidalinkite savo pastebėjimais ir pasiųlymais apie Fotokonkursų aptarimų temas čia smile.gif

Iš karto perspėju, kad prasidėjus šioje temoje rietenoms, bus skirti įspėjimai.
Atsakyti
As balsavau uz antra atsakyma. Konkursu aptarinejimas netgi idomus, jei tik aptarinejama i tema, neprasideda izeidinejimai.
Atsakyti
o kas yra neutralus pasidalinimas nuomonėm? jei pasakau, kad nuotrauka man negraži, čia neutralus?

aš už aptarimų temą. įžeidinėjimai, be abejo, neturėtų būti toleruojami. bet jei tema tiesiog bus cenzūruojama, tai tada nei velnio jos nereikia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 11 gruodžio 2011 - 19:00
Nereikalingos, jos nesuteikia jokios prasmes... 4u.gif (jau galit pradet pult biggrin.gif ) bet as issakiau tik savo nuomone.
Atsakyti
nereikalingos smile.gif kai kuriu nuotrauku aukstinimas,o kitu menkinimas,daro itaka balsavimo rezultatams g.gif be to kiekvienas turintis kitokia nuomone buna grazioj formoj nuleidziamas ant zemes,taigi pasisakymai neturi prasmes.
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 12 11, 19:11)
jos nesuteikia jokios prasmes... 

kaip ir 99 proc. visų temų šitam forume. gal naikinam forumą apskritai g.gif arba ne. leiskim forume tik ružavai seiliotis ir wubsikus dėlioti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2011 12 11, 19:42)
kaip ir 99 proc. visų temų šitam forume. gal naikinam forumą apskritai  g.gif arba ne. leiskim forume tik ružavai seiliotis ir wubsikus dėlioti  lotuliukas.gif

yra skirtumas kai zmogus pats ateina pasiseilioti ar pasikolioti i kazkuria tema mirksiukas.gif o kai zmogus dalyvauja konkurse ir jo nuotrauka(kartais visai nepagrystai)tampoma,komentuojama skersai isilgai g.gif (be jokio atsiklausimo)
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2011 12 11, 16:54)
Pasidalinkite savo pastebėjimais ir pasiųlymais apie Fotokonkursų aptarimų temas čia smile.gif

Pastebėjimas - pasiŪlymais.
Man po teisybei vienodai. Juokingi man tie uždarinėjimai, bet jei nebus, - mano gyvenime nieko esminio nepritrūks. O va ar apskritai konkursų populiarumas, jų ėjimas (bent minimalus) link kokybės nenukentės kitas klausimas. Nuo to man asmeniškai irgi neskauda, tai tik pastebėjimais ir pasidalinau. Kas norės pasipliekt, pasidarys tokių progų ir kitose temose, tai irgi labai "nenukentės" :] jei tokios temos ir būtų uždarytos. Čia jums verta sverti - o kas iš to forumui. Nes nariai tai visi iki vieno išgyvens kaip išgyveno ir temos uždarymą. Patiks nepatiks - atskiras klausimas, bet nieko esminio tai nepakeis. Kas norės aptarinėt, aptarinės kad ir bendraminčių temose. ;] Gal jose net mano kirvukas tiks, nes formatas ten laisvesnis. lotuliukas.gif

QUOTE(lilget @ 2011 12 11, 19:11)
(jau galit pradet pult   biggrin.gif )

negalim, gi matai, kad iškart išbauduot už rietenas žada. ph34r.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 11 gruodžio 2011 - 20:17
QUOTE(areid@ @ 2011 12 11, 19:53)
yra skirtumas kai zmogus pats ateina pasiseilioti ar pasikolioti  i kazkuria tema mirksiukas.gif o kai zmogus dalyvauja konkurse ir jo nuotrauka(kartais visai nepagrystai)tampoma,komentuojama skersai isilgai g.gif (be jokio atsiklausimo)

na jei dar yra tokių ant šio svieto, kurios deda foto į viešą erdvę ir tikisi, kad kas nors, prieš komentuodamas, jos atsiklaus... tai belieka tik Blondiną pacituot lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
aš balsavau už pirmą punktą nes kitokia nei mano nuomonė jei tik argumentuota man visada priimtina.
QUOTE(areid@ @ 2011 12 11, 19:53)
yra skirtumas kai zmogus pats ateina pasiseilioti ar pasikolioti  i kazkuria tema mirksiukas.gif o kai zmogus dalyvauja konkurse ir jo nuotrauka(kartais visai nepagrystai)tampoma,komentuojama skersai isilgai g.gif (be jokio atsiklausimo)

skersai išilgai kiek pastebėjau komentuojamos tik nuotraukos dėtos bile dėt, t.y. neperskaičius žodyje fotokonkursas dalies 'konkursas'. t.y. nekokybiškos, nekokios kompozicjos ir pan. jų autorės dažnai skaito tarp eilučių ir joms ima rodytis įžeidimai, akių drąskymas, nepagrįsta kritika, keletai nežinančių kas yra bendravimo kultūra - lojimas, spjaudymasis bei kudakavimas. fotokonkursas visgi yra konkursas ir apart rėmėjų konkursų kurie yra orientuoti į kuo didesnį kiekį bet kokių nuotraukų kad būtų pastebėta prekė bent jau teoriškai turėtų būti orientuoti ir į nuotruokų kokybę, kompoziciją ir kitus dalykus kas daro fotografiją fotografija. ir priešingai negu įsikalusios neperskaitančios žodžio 'konkursas' tam superultraduper fotoaparato nereikia. o dalyvaudamas konkurse jis automatiškai (na jei naudoja galvą pagal paskirtį) supranta kad jo nuotrauka bus matoma. ir aptariama.
QUOTE(Monmorensi @ 2011 12 11, 19:42)
kaip ir 99 proc. visų temų šitam forume. gal naikinam forumą apskritai  g.gif arba ne. leiskim forume tik ružavai seiliotis ir wubsikus dėlioti  lotuliukas.gif

būtent. uždarius konkursų aptarimus lygiai taip galima uždaryti visas betiksles temas ir palikti tik seiliojimąsi ir rašymą tik mažybinėmis formomis (leliukas, daržiukas, pašalpytė, bankelis ir pan.)

o šiaip jei būtų patikrinta esu įsitikinusi kad 95% proc. už esančių 'prieš' kada nors dalyvavo su bet kokia nuotrauka tam kad ją parodytų nesuvokdamos kad tai konkursas. čia aišku tik prielaidą sekanti iš to kad patenkinusi savo smalsumą pamačiau kad dauguma nuomonę vadinančių 'koliojimusi' ir šio žodžio sinonimais labai daug praleidžia wub.gif temose (bendraminčiai/kaimynai/bendraamžiai) ir nemoka priimti ne wub.gif istinių nuomonių arba tiesiog yra dalyvavę nekokybiška nuotrauka ir tai buvo pastebėta. kitų argumentuota kritika nežeidžia ir jos neperskaito to kas neparašyta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l'eau: 11 gruodžio 2011 - 20:40
QUOTE(l'eau @ 2011 12 11, 20:39)

nu va,tu manai,akd tavo kritika pagrįsta,o man atrodo kitaip-kas tada? g.gif beje,mano fotkės tai niekam niekada neužkliuvo kaip netinkamos,bet aš prieš komentavimus. Yra ir man nepatinkančių nuotraukų,yra įkeltų tokių,kurių tikrai nekelčiau,nes o bet tačiau :0 nu bet jei kažkas kelia,dalinasi-lai dalinasi. Dar kai komentuoja,kad nuotrauka neryški,nekokybiška ir t.t,tai nu tarkim,bet kai pasako,kad nuotauka ne į temą,nes kažkokia ten forumietė kitaip tą temą įsivaizduoja,tai... turiu omeny konkretų konkursą apie laimingus vaikus...
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2011 12 11, 20:39)
aš balsavau už pirmą punktą nes kitokia nei mano nuomonė jei tik argumentuota man visada priimtina.

drinks_cheers.gif Pati kažkaip nekomentuoju, bet temą paskaitau, įdomi kitų narių nuomonė aišku, jeigu ji yra pagrįsta, argumentuota, o ne tik gražu/negražu.
Atsakyti