Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl aptarimų temų reikalingumo

Apklausa: Ar reikalingos fotokonkursų aptarimų temos? (128 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(l'eau @ 2011 12 11, 20:39)
aš balsavau už pirmą punktą nes kitokia nei mano nuomonė jei tik argumentuota man visada priimtina.

skersai išilgai kiek pastebėjau komentuojamos tik nuotraukos dėtos bile dėt, t.y. neperskaičius žodyje fotokonkursas dalies 'konkursas'. t.y. nekokybiškos, nekokios kompozicjos ir pan. jų autorės dažnai skaito tarp eilučių ir joms ima rodytis įžeidimai, akių drąskymas, nepagrįsta kritika, keletai nežinančių kas yra bendravimo kultūra - lojimas, spjaudymasis bei kudakavimas. fotokonkursas visgi yra konkursas ir apart rėmėjų konkursų kurie yra orientuoti į kuo didesnį kiekį bet kokių nuotraukų kad būtų pastebėta prekė bent jau teoriškai turėtų būti orientuoti ir į nuotruokų kokybę, kompoziciją ir kitus dalykus kas daro fotografiją fotografija. ir priešingai negu įsikalusios neperskaitančios žodžio 'konkursas' tam superultraduper fotoaparato nereikia. o dalyvaudamas konkurse jis automatiškai (na jei naudoja galvą pagal paskirtį) supranta kad jo nuotrauka bus matoma. ir aptariama.

būtent. uždarius konkursų aptarimus lygiai taip galima uždaryti visas betiksles temas ir palikti tik seiliojimąsi ir rašymą tik mažybinėmis formomis (leliukas, daržiukas, pašalpytė, bankelis ir pan.)

o šiaip jei būtų patikrinta esu įsitikinusi kad 95% proc. už esančių 'prieš' kada nors dalyvavo su bet kokia nuotrauka tam kad ją parodytų nesuvokdamos kad tai konkursas. čia aišku tik prielaidą sekanti iš to kad patenkinusi savo smalsumą pamačiau kad dauguma nuomonę vadinančių 'koliojimusi' ir šio žodžio sinonimais labai daug praleidžia  wub.gif temose (bendraminčiai/kaimynai/bendraamžiai) ir nemoka priimti ne  wub.gif istinių nuomonių arba tiesiog yra dalyvavę nekokybiška nuotrauka ir tai buvo pastebėta. kitų argumentuota kritika nežeidžia ir jos neperskaito to kas neparašyta.

Argumentuota teisinga kritika tikrai nezeidzia 4u.gif drinks_cheers.gif Pati del to nusprendziau nebedalyvauti konkursuose biggrin.gif Nes nei fotografuot moku, nei aparata tam tinkama turiu, nei fona parinkt moku doh.gif Vienintelis kas, tai tik modelius grazius turiu, bet neisgelbeja biggrin.gif Nu gal... kada nors vel susigundysiu biggrin.gif
Deja kartais kritika buna ziauri, neapmastyta, neargumentuota ir t.t. Kad net nedalyvaujant sirdi suspaudzia kai kurie komentarai, uz tas kurios buvo iskritikuotos doh.gif
Kad visos reikstu tik protingus patarimus, padedancius sekanciam kartui atidziau pasirinkt nuotrauka, nebutu tyciniu, kandziu repliku, nebutu cia dabar ir diskusiju, verta aptarimu tema ar ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2011 12 11, 21:30)

štai kaip būna kai skaitoma ne kas parašyta, o ką norimą perskaityti smile.gif
niekur nerašiau kad mano kritika pagrįsta ir apskritai apie save, ši tema ne apie tai. ir šiaip mano pastebėjimas nebuvo apie jus, neprisitaikyt asmeniškai. pagrįstumas nebus tada kai kažkam 'atrodys' kad jis yra. jis tiesiog bus arba jo nebus. beje tema nėra 'įsivaizduojama'. tam yra aprašymai. jie gali būti perskaitomi arba skaitomas tik pavadinimas ir dedamos nuotraukos kad tik dėti. kuo skiriasi rėmėjų konkursas nuo fotokonkurso jau parašiau (skirtumas yra ir gan nemažas, bet jis visiškai suprantamas). nuomonė tuo ir įstabi kad mokantys priimti kitokią jos nekomentuoja ir nebando jos keisti/kritikuoti/teigti kad ji neteisinga rolleyes.gif jūs prieš (kažkodėl), aš už (parašiau) kodėl ir tiek. man tikrai netrukdo kad yra 'prieš' kaip ir netrukdytų jei būtų uždarytos visos betikslės temos.
aš visgi manau kad temos gal naudingos toms kurios moka kritika pasinaudoti, o ne įvardinti tai kaip 'koliojimąsi' ir baisingai įsižeisti arba skaityti kas parašyta užuot skaičius kas parašyta.
QUOTE(Delija @ 2011 12 11, 21:40)
Kad visos reikstu tik protingus patarimus, padedancius sekanciam kartui atidziau pasirinkt nuotrauka, nebutu tyciniu, kandziu repliku, nebutu cia dabar ir diskusiju, verta aptarimu tema ar ne 4u.gif

aš šimtu procentų įsitikinusi kad ši tema yra ne dėl nemokėjimo reikšti kritiką, o dėl nesugebėjimo ją priimti bei skaityti kas parašyta užuot ne wubuose mačius tik įžeidimus, pykčius ir pan. nes tikrai keista būna kai skaitai temą, kurioje kuo normaliausi patarimai/kritika ar aptarinėjama kas kokioje nuotraukoje galėtų būti geriau, staiga įlenda kokia wubinė, pareiškia kad visos piktos, įžeidinėja ir tema nereikalinga. paprastai belieka pasižiūrėti į mėnulio fazę. nes yra painiojančių nuotrauką su savimi/objektu (dažniausiai vaiku) nuotraukoje. kažką čia keisti tikrai būtina jei prieita iki dabartinės situacijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2011 12 11, 21:30)
nu va,tu manai,akd tavo kritika pagrįsta,o man atrodo kitaip-kas tada?

Tai ką čia aplamai veiki? Čia gi forumas, kiekvienoje temoje rasi kritikos, juoko, nusivylimų ir pan. Visur rasi priešingos nuomonės, kitokius gyvenimus nei tavo. Kuo šitos temos apie fotokonkursus kitokios? Čia tas pats, kas aš parašysiu: man to ir to darželio auklėtoja gera, o kita parašys - o man durna, mano vaiką nuskriaudė. Kalbėsime mes apie auklėtoją, kuri galbūt irgi dalyvauja forume, negalim gi žinoti.
Tai iš viso jautrauliai palikite forumus, išsiregistruokite arba naikinkime šitą forumą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2011 12 11, 21:55)
aš šimtu procentų įsitikinusi kad ši tema yra ne dėl nemokėjimo reikšti kritiką, o dėl nesugebėjimo ją priimti

irnesakyk.gif
pff, ši tema yra todėl, kad moderatoriai narius labai myli wub.gif ir nori, kam mum nebūtų liūdna.

QUOTE(Rustė @ 2011 12 11, 16:51)
kad nebūtų liūdna laukti verdikto, atidariau temą su apklausa, kad galėtumėte pabalsuoti ir parašyti savo nuomonę atskiroje temoje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 11 gruodžio 2011 - 22:05
Kaip drasu sakyti uz kitas, kad reikia uzdaryti foruma blink.gif
Man receptu skiltis, dietu skiltis, prekyba internetu ir zinoma dar nnn temu , kuriu neatradau yra net labai naudingos, o jei kazkam viskas, kas yra super mamose yra niekalas, tai kam isvis lankytis cia ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilget: 11 gruodžio 2011 - 22:17
QUOTE(lilget @ 2011 12 11, 22:17)
Kaip drasu sakyti uz kitas, kad reikia uzdaryti foruma  blink.gif

nu ko jūs čia panikuojat, žmonės ne už kitas, o savo nuomonę sako. Nieks čia niekam įgaliojimų už visas kalbėt nesuteikė. Aš beje irgi pritarčiau sm uždarymo minčiai. hihihi.gif Mokslinis smalsumas - sudalyvauti istoriniame įvykyje. :]]
Bet nesijaudinkit, administracija tam tikrai nepritars. :]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 11 gruodžio 2011 - 22:30
QUOTE(lilget @ 2011 12 11, 22:17)
Kaip drasu sakyti uz kitas, kad reikia uzdaryti foruma  blink.gif
jei kazkam viskas, kas yra super mamose yra niekalas, tai kam isvis lankytis cia ax.gif

bet sakyti už kitas kad reikia uždaryti temą nedrąsu? juolab kad galite prisitaikyti savo pasakymą aptarimų temai rolleyes.gif sugebėjimas priimti kitokią nuomonę dar niekam nepakenkė mirksiukas.gif

smile.gif+2011 12 11, 22:22-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2011 12 11, 22:22)
nu ko jūs čia panikuojat, žmonės ne už kitas, o savo nuomonę sako. Nieks čia niekam įgaliojimų už visas kalbėt nesuteikė.

biggrin.gif taiklu.
Atsakyti
[CODE]
QUOTE(Monmorensi @ 2011 12 11, 20:23)
na jei dar yra tokių ant šio svieto, kurios deda foto į viešą erdvę ir tikisi, kad kas nors, prieš komentuodamas, jos atsiklaus... tai belieka tik Blondiną pacituot  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

komentaras komentarui nelygus :)sveika kritika niekam nepakenke..tos foto kur su ismetytom kaldrom ar siaip bardakuose ir man uzkiuna,bet kai pakomentuoja vaika esanti foto,tai cia jau kulturingumo stygius g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo areid@: 11 gruodžio 2011 - 23:04
QUOTE(areid@ @ 2011 12 11, 22:55)
[CODE]
komentaras komentarui nelygus :)sveika kritika niekam nepakenke..tos foto kur su ismetytom kaldrom ar siaip bardakuose ir man uzkiuna,bet kai pakomentuoja vaika esanti foto,tai cia jau kulturingumo stygius g.gif

Tai kokios problemos? Duodam įspėjimą 3 dienom tai narei, kad apgalvotų ką padarė ir kitos bijotų apšmeižti vaiką ir baigtas kriukis. Ar pirmas kieno nors įžeidimas forume? Dieve, dar ne to čia buvo. Čia tiek tų skalbinių išskalbta, kiek nepajėgtų pusę pasaulio skalbyklų biggrin.gif Tai apie ką mes čia? g.gif Kuo tas vaikas išskirtinis? Jis tik vienas iš -n -n -n -n čia ar kokiame kitame forume įžeistų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 12 12, 00:17)
Man receptu skiltis, dietu skiltis, prekyba internetu ir zinoma dar nnn temu

nesilankykit receptu skiltyje nereikes ir dietu skilties, o paskui ir visu kitu biggrin.gif juokauju aisku...
Atsakyti
man tokios aptarinėjimų temos nereikalingos. sugebu atskirti, kur (ne)simpatiškas vaikas ar (ne)tvarkinga aplinka, bet vertinu fotografiją, jei jau fotokonkursas. bet jei kam yra noras kalbėti ir išsikalbėti ta tema - tebūnie mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sraige @ 2011 12 12, 01:30)
nesilankykit receptu skiltyje nereikes ir dietu skilties, o paskui ir visu kitu biggrin.gif juokauju aisku...


nebebutu kas veikt , uztat reikia ir ta ir ta aplankyt tongue.gif biggrin.gif

QUOTE(Elina @ 2011 12 12, 07:28)
man tokios aptarinėjimų temos nereikalingos. sugebu atskirti, kur (ne)simpatiškas vaikas ar (ne)tvarkinga aplinka, bet vertinu fotografiją, jei jau fotokonkursas. bet jei kam yra noras kalbėti ir išsikalbėti ta tema - tebūnie  mirksiukas.gif


teisingai pasakyta drinks_cheers.gif
Atsakyti