Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukių grožis

QUOTE(lapis @ 2015 01 21, 15:28)
Matau, buvo klausta prieš porą metų, bet niekas neatsakė. Tai visgi, ar nekenkia gelinis lakavimas, ypač pradžioje?

O mane domina kaip su ilgalaikiu lakavimu pabaigoje? Taip noretusi ir manikiura ir pedikiura pasidaryt, kad po gimdymo raudoni nagai nuotaika praskaidrintu biggrin.gif
Atsakyti
o kuom galėtų pakenkt?
lakavaus dukart nėštumo metu ir net į galvą neatėjo, kad galėtų kenkt
Atsakyti
QUOTE(annushka @ 2015 01 21, 15:23)
O mane domina kaip su ilgalaikiu lakavimu pabaigoje? Taip noretusi ir manikiura ir pedikiura pasidaryt, kad po gimdymo raudoni nagai nuotaika praskaidrintu  biggrin.gif

Prieš pat gimdymą nerekomenduojama darytis ryškiaspalvių manikiūrų, nes tuomet yra paslepiama nago plokštelė. Jei komplikuojasi gimdymas, gimdyvei trūksta deguonies, nago plokštelė tai išduoda, nagas pamėlynuoja.
Pasitarkite su Jus prižiūrinčia gydytoja dėl viso pikto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2015 01 21, 16:33)
Prieš pat gimdymą nerekomenduojama darytis ryškiaspalvių manikiūrų, nes tuomet yra paslepiama nago plokštelė. Jei komplikuojasi gimdymas, gimdyvei trūksta deguonies, nago plokštelė tai išduoda, nagas pamėlynuoja.
Pasitarkite su Jus prižiūrinčia gydytoja dėl viso pikto 4u.gif


Nu va prasom, nezinojau... ax.gif
Man gimdymas geguze, tai raudoni butu pats tas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Vitulka @ 2015 01 21, 16:30)
o kuom galėtų pakenkt?
lakavaus dukart nėštumo metu ir net į galvą neatėjo, kad galėtų kenkt

Na o tos lempos, po kuriais dziovina lako sluoksnius, jos nekenkia?
Atsakyti
QUOTE(annushka @ 2015 01 21, 21:42)

Na o tos lempos, po kuriais dziovina lako sluoksnius, jos nekenkia?

Konkrečiai nėštumui, vaisiui, ne
Atsakyti
Manau, kas gali kenkti - tai priemonių kvapai (acetonos, lakų). Bet jei gelinis lakavimas, tai kartą per tris savaites, gal nieko tokio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2015 01 21, 15:30)
o kuom galėtų pakenkt?
lakavaus dukart nėštumo metu ir net į galvą neatėjo, kad galėtų kenkt

du kart per nestuma gal ir nekenks, bet kaip kitos dukart i menesi ir taip visa nestuma, tai gal ir nelabai gerai g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

tema aprimo, bet gal atsirast pataranciu, gal nestumo metu daretes kokias proceduras, masazus, ar galima? kaip saugote kuno savo oda? o kaip del veido proceduru?
Atsakyti
Masažus galima tik tam tikrus, prieš užsirašydama seansui informuokite masažuojatę, jog laukiatės 4u.gif Negalima masažuoti juosmens, dubens srities.

Dėl kūno priežiūros: aš kiekvieną dieną tepuosi kūno sviestu arba kokosų aliejumi, nes oda išsausėjusi ir tempiasi pilvui augant, o tai sukelia diskomfortą ax.gif Žinoma, tai taip pat truputį prisideda ir prie strijų prevencijos, nors dėl jų iš esmės įtakos daugiausia turi įgimtas odos elastingumas ir genetika apskritai smile.gif
Atsakyti
labai dekui uz atsakyma, bandziau uzsirasyti i masaza ( koju-sedmenu) bet registratore ( ne masaziste) taip kategoriskai pareiske,kad negalima, kad vos ne isstume mane is salono g.gif

o as masciau, kad masazas ( zinoma ne pilvo srities) kaip tik padetu odos eleastingumui

dar daktare minejo kazkokios sortukus bei liemeneles kuriuos reik nesioti, kad padetu isvengti striju
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magas: 22 sausio 2016 - 15:55