Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija, 19 tema

QUOTE(Mistanke @ 2012 03 02, 19:45)
issiunciau jum savo snobeliuka:(
db lauksiu slaptazodzio 4u.gif

Dėl slaptažodžio lauksiu merginų pritarimo, nes visos deda foto kur matosi visas veidas, todėl kol kas slaptažodžio neduosiu. O šiaip tai labai jau maža kuprelė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blogytė @ 2012 03 02, 19:55)
Dėl slaptažodžio lauksiu merginų pritarimo, nes visos deda foto kur matosi visas veidas, todėl kol kas slaptažodžio neduosiu. O šiaip tai labai jau maža kuprelė  smile.gif

nesinori viso veido siust blush2.gif tuoj atsiusiu is kito sono nuotraukyte
Atsakyti
Kiste,o kas dare pirma operacija? 4u.gif
Atsakyti
visai ne maza ta kupryte, o lb didele:( ir labai ilgas snobelis.
Atsakyti
QUOTE(Lutinaa @ 2012 03 02, 22:07)
Kiste,o kas dare pirma operacija? 4u.gif



Kadangi pirma op buvo visiskai neplanuota - po traumos praejus 1.5 savaites, tad net negalvojau apie kazkokia "special" op. Klinikose chirurgas tiesiog sutiko pakoreguot pertvara, kuri po avarijos buvo smarkiai nukrypus i sona, o nosies kuprele palygint ir patrumpint galiuka pasiule pats, nes juk vistiek ta pati pilna narkoze. As ir sutikau, sakyciau, net apsidziaugiau ax.gif
Bet, O, Taciau... gavosi kaip po op jis ir sake - teks daryti pakartotine pas Vitku ar kitur...Taip ir buvo.
Atsakyti
QUOTE(Mistanke @ 2012 03 02, 20:07)
visai ne maza ta kupryte, o lb didele:( ir labai ilgas snobelis.


sutinku, kad kuprele nemaza, man ji panasi i mano buvusia nosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistanke @ 2012 03 02, 20:07)
visai ne maza ta kupryte, o lb didele:( ir labai ilgas snobelis.

Panašus ir mano atvejis į tavąjį. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-DolceVita- @ 2012 03 03, 01:36)
sutinku, kad kuprele nemaza, man ji panasi i mano buvusia nosi smile.gif

gal galeciau pamatyti tavo dabartini ?smile.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu pagalbos. Esu 4ta diena po op, viskas pakenciama isskyrus miega. Gulejimas ant nugaros pribaiks mane :-) kazin negalima guleti ant sono, taip pat galva laikant auksciau?
Aciu uz pagalba :-)

Papildyta:
QUOTE(Erikute_ @ 2012 03 03, 23:15)
Sveikos,  noriu pagalbos. Esu 4ta diena po op, viskas pakenciama isskyrus miega. Gulejimas ant nugaros pribaiks mane :-) kazin negalima guleti ant sono, taip pat galva laikant auksciau?
Aciu uz pagalba :-)


Dar noriu paklausti merginu kurios po op, ar nosis zenkliai sumazeja po kurio laiko, lyginant su variantu kai ji dar gipse? Nes kolkas rzultati nedziugina, ZINAU kad reik laukt, kentet, bet LABAI BAISU kad nebut blogiau ar nelabai matytusi skirtumo :-/
Jei ji man atrodo vis dar per ilga, ar ji dar susitrauks, patrumpes kazkiek?
Atsakyti
QUOTE(Erikute_ @ 2012 03 03, 22:19)
Sveikos,  noriu pagalbos. Esu 4ta diena po op, viskas pakenciama isskyrus miega. Gulejimas ant nugaros pribaiks mane :-) kazin negalima guleti ant sono, taip pat galva laikant auksciau?
Aciu uz pagalba :-)

Papildyta:
Dar noriu paklausti merginu kurios po op, ar nosis zenkliai sumazeja po kurio laiko, lyginant su variantu kai ji dar gipse? Nes kolkas rzultati nedziugina, ZINAU kad reik laukt, kentet, bet LABAI BAISU kad nebut blogiau ar nelabai matytusi skirtumo :-/ 
Jei ji man atrodo vis dar per ilga, ar ji dar susitrauks, patrumpes kazkiek?

Rekomenduojama tik ant nugaros, žinau sunku, bet pagalvok ar norėtum, kad miegant ant šono kaip nors netaip pasikreipus, kad nosytei kas blogo nutiktų? Taip, kad pakentėk 4u.gif
Po 1-2 mėn sumažėja ženkliai, o paskui po labai labai mažai, tik tinimai slūgsta skirtingai. Gali ir iki 1 metų užsitęsti.
Rezultatai gali nedžiuginti ir iki 1,5 metų, taip kad kantrybės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blogytė: 04 kovo 2012 - 10:07
QUOTE(Mistanke @ 2012 03 03, 18:11)
gal galeciau pamatyti tavo dabartini ?smile.gif



parasyk e-pasta, atsiusiu pora foto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-DolceVita- @ 2012 03 04, 13:06)
parasyk e-pasta, atsiusiu pora foto smile.gif

mmistanke@gmail.com
aciu laukiu smile.gif 4u.gif
Atsakyti