Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

QUOTE(Mupi @ 2012 01 08, 19:03)
Gal kas galetu pasidalinti kontaktais, kur butu galima uzsakyti masyvo stala i valgomaiji  ax.gif


UAB A. Jasevičiaus baldai gamina stalus is masyvo pagal individualius užsakymus. Turi ekspozinę kolekciją, iš kurios išsirinkus stalo modelį gali pagaminti reikiamos spalvos ir reikiamų išmatavimų. Teko pas juos užsisakinėti, būtent, valgomojo stalą. Kokybė super smile.gif

http://www.kedes.lt/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laPerlla: 08 sausio 2012 - 22:01
QUOTE(Dipsis @ 2012 01 07, 13:58)
tokio tipo spinta ne i tema vonioje visiskai ir su tuo auksu kazkaip perlenkta, nesiziuri man  g.gif



Kranas man labai grazus, kriaukle irgi super, bet ta moderni stikline spinta tai visiskai ne ne ne prie ko. doh.gif
Atsakyti
Lova graži wub.gif Tik vietoj to tinkliuko galėtų būti medinė dalis. Aš jau po truputį atsisakau minties daryt lovą su gobelenu, nes kaip ten gražu bebūtų užuolaidos su laiku pasens, norėsis jas pasikeist, o tada iškils klausimas su lovom - negi jas išmest? Keisti gobeleną vėl labai daug darbo...
Atsakyti
Klasikos gerbejos, gal pagelbetumete 4u.gif blush2.gif

Musu butas bus daugiau modern stiliaus, bet noreciau keliu klasikiniu baldu . Tik nezinau kur ju ieskoti blush2.gif

I prieskambari noreciau kazka panasaus, tik kitokios spalvos ir be israizymu, kad tiktu prie modrno, nezinau ar pavyks rasti kazka tokio g.gif Nezinau net ka ivesti i googla, kad surastu pavizdzius blush2.gif

user posted image

Ir i vonia noreciau tokio minkstasuolio, tik ne medinio, o gal metalinio g.gif bet irgi nerandu pavizdziu blush2.gif
user posted image


Atsakyti
O kam tu nori maisyti klasika su modernu?
Vesk klasikiniai baldai ir bus. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo __snowflake: 09 sausio 2012 - 10:58
QUOTE(__snowflake @ 2012 01 09, 10:57)
O kam tu nori maisyti klasika su modernu?
Vesk klasikiniai baldai ir bus. smile.gif

Maisyti nenoriu. Nenoriu, kad klasika stipriai issiskirtu is moderno, bet tiesiog pati baldu forma mums labai tinka. mirksiukas.gif
Gerai, einu ieskoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eljerny @ 2012 01 09, 12:31)

I prieskambari noreciau kazka panasaus, tik kitokios spalvos ir be israizymu, kad tiktu prie modrno, nezinau ar pavyks rasti kazka tokio  g.gif Nezinau net ka ivesti i googla, kad surastu pavizdzius  blush2.gif

user posted image




Ant tokio gyvai sėdėjau, žiauriai nepatogus, nes labai mažas, vos mano mažas užpakalis telpa blush2.gif
Noriu pasakyti tik tiek, kad baldus reikia apžiūrėti gyvai, neužtenka nuspręsti iš nuotraukos. Bent jau man taip.
Atsakyti
QUOTE(Juma81 @ 2012 01 09, 12:00)
Ant tokio gyvai sėdėjau, žiauriai nepatogus, nes labai mažas, vos mano mažas užpakalis telpa  blush2.gif
Noriu pasakyti tik tiek, kad baldus reikia apžiūrėti gyvai, neužtenka nuspręsti iš nuotraukos. Bent jau man taip.

drinks_cheers.gif neapziurejus, nepasedejus biggrin.gif nepirkciau, todel noriu rasti kur daugiau tokiu yra. Bet jis nera mums butinas, tik kaip vienas is variantu g.gif Na bus matyt, aciu uz nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mupi @ 2012 01 08, 19:03)
Gal kas galetu pasidalinti kontaktais, kur butu galima uzsakyti masyvo stala i valgomaiji  ax.gif

http://www.fornestas...ons/?tag=stalai
man čia patinka

pasiskambink kainas pasakys
Atsakyti
bet jie nei klasikiniai, nei provansiski smile.gif
Atsakyti
mamaSandra, man atrodo, kad panasus tapetai butu tinkami tavo mergaites kambariui

user posted image

Atsakyti
na kodel gi - yra stalas Viktoria ir Mango; tokie kiek pelenktom kojelem, manau visai tiktu; tik as tai, zinoma, dazyciu. Virsus kad ir paprastas, bet vistiek greiciausiai bus dengiama staltiese, tiksliau as dengciau, nes be staltieses man kazkaip visai ne tas.
Atsakyti