Įkraunama...
Įkraunama...

Svajoklių kampelis

Trečioji tema mėgstančioms romatiškas, saldžias, egzotiškas, aistringas knygas

user posted image
Skaitome ne tik vakarais, bet ir rytais, dienomis, naktimis autobusuose, troleibusuose, virdamos valgyt, plaudamos drabužius....

Pagrindinis knygų tiekėjas - Svajonių knygos

Mūsų senoji (2) tema

Svajonių romanų galima rasti čia

Visoms gero skaitymo ir smagių pasiplepėjimų

user posted image
Atsakyti
Maciau,kad isleista Maknot knyga"Vitne mylimoji".O cia jau paskutine Maknot knyga? Ar ju dar yra?Idomu isleis dar ar jau viskas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2011 12 12, 22:25)
Maciau,kad isleista Maknot knyga"Vitne mylimoji".O cia jau paskutine Maknot knyga? Ar ju dar yra?Idomu isleis dar ar jau viskas? g.gif


Nežinau ar paskutinė. Šią knygą buvo išleidus kita leidykla anksčiau
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2011 12 12, 23:25)
Maciau,kad isleista Maknot knyga"Vitne mylimoji".O cia jau paskutine Maknot knyga? Ar ju dar yra?Idomu isleis dar ar jau viskas? g.gif

Tai paskutinė "Svajonių knygos" J. McNaught išleista knyga. Kiek žinau leidykla dabar planuoja išleisti apie Roisą Vestmorlandą ir jo pagrobtą nuotaką Dženiferę.
O šiaip lietuviškai yra išleista knygų, tik kad įvairių leidyklų.
Atsakyti
Buvau Maximoj, pasinaudojau akcija ir nusipirkau "Karštos naktys kitoje pasaulio pusėje". Kiek skaičiau ištrauką, tai patiko. Dabar reiks laukt, kada aš ją galėsiu perskaityti.
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2011 12 16, 18:33)
Buvau Maximoj, pasinaudojau akcija ir nusipirkau "Karštos naktys kitoje pasaulio pusėje". Kiek skaičiau ištrauką, tai patiko. Dabar reiks laukt, kada aš ją galėsiu perskaityti.

Aš tai Maximoje dar nebuvau, tiesa sakant nežinau ką imsiu ir ar iš viso ką imsiu. Pasinaudojau Svajoniu knygos nemokamu atvežimu, tai antradienį jau atsiėmiau siuntinuką. Dar turiu knygų iš Knygų klubo. O jau ir šventės artėja... Vienas ankstyvas Senelis jau atnešė "Nuotakų kvarteto" antrą knygą "Rožių patalas" (čia Noros Roberts knyga).
Atsakyti
Aš taip pat nusipirkau abi "Nuotakų kvarteto" dalis ir dabar mėgaujuos. Seniai Roberts tokių gerų knygų nekaičiau. Patingėjau siųstis ir skaityti kompiuteryje, pusę malonumo prarandi ,skauda akis, o spausdintis neapsimoka. Tad su nekantrumu laukiu kitų dviejų knygų ir tikiuosi, kad jau greitai išleis. nežinot, koks tarpas buvo tarp pirmos ir antros knygos? Kažkodėl atrodo, kad nedidelis, gal koks mėnuo, bet tiksliai nepasakysiu, nes pirkau abi dalis kartu g.gif
Atsakyti
O as dar negavau savo siuntinuko schmoll.gif uzsisakiau 11d.Vienas siuntinys is anglijos su kvepalais jau dingo.Tikiuosi sitas bent ateis mastau.gif
Kol kas neskaitau nieko.Gal siandien sesiu prie Guvernantes keru rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2011 12 12, 22:25)
Maciau,kad isleista Maknot knyga"Vitne mylimoji".O cia jau paskutine Maknot knyga? Ar ju dar yra?Idomu isleis dar ar jau viskas? g.gif

Šiaip dar yra keletas neišleistų, gal sulauksim biggrin.gif

O aš gi per nuolaidą Maximkoj papirkau Svetimšalės 4 knygas, prisiklausius, kokios jos olialia. Nu ir kankinuosi dabar prie primosios doh.gif Gal dar paįdomės, bet nekabina totaliai, vertimas ir stilius lietuviško sudėliojimo be ryšio. Alma litera ryškiai neturi nei vertėjų, nei redaktorių cool.gif
Spėju, perskaitysiu, jei pavyks, ir pardavinėsiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Song: 18 gruodžio 2011 - 16:42
QUOTE(Song @ 2011 12 18, 16:41)
Šiaip dar yra keletas neišleistų, gal sulauksim biggrin.gif

O aš gi per nuolaidą Maximkoj papirkau Svetimšalės 4 knygas, prisiklausius, kokios jos olialia. Nu ir kankinuosi dabar prie primosios doh.gif Gal dar paįdomės, bet nekabina totaliai, vertimas ir stilius lietuviško sudėliojimo be ryšio. Alma litera ryškiai neturi nei vertėjų, nei redaktorių cool.gif
Spėju, perskaitysiu, jei pavyks, ir pardavinėsiu.

Kiek mokėjot? Mane tai kaina gąsdina, kad ir su nuolaida. Nedegu dideliu noru jas dabar perskaityti, gal kada vėliau
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2011 12 18, 17:09)
Kiek mokėjot? Mane tai kaina gąsdina, kad ir su nuolaida. Nedegu dideliu noru jas dabar perskaityti, gal kada vėliau

Nežinau, nes pirkau milijoną knygelių vaikams, dar Vitnę, pigiau, nei leidykloj su maximos nuolaida gavosi. Jei paskaičiuoti, viena Svetimšalės knyga kainuoja 38, minus 30 proc, bus 26 lt rolleyes.gif Už keturias apie 100 lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Song: 18 gruodžio 2011 - 17:45
QUOTE(Song @ 2011 12 18, 17:42)
Nežinau, nes pirkau milijoną knygelių vaikams, dar Vitnę, pigiau, nei leidykloj su maximos nuolaida gavosi. Jei paskaičiuoti, viena Svetimšalės knyga kainuoja 38, minus 30 proc, bus 26 lt rolleyes.gif Už keturias apie 100 lt.

Gerai skaitosi, įdomu? Aš irgi noriu Svetimšalių, pradžiai, jei pirkčiau, tai tik vieną, pačią pirmąją g.gif
Papildyta:
Ir kuri pirmoji (jau visai susimaišiau doh.gif ) Lemtingas susitikimas tikriausiai ax.gif
Atsakyti