Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

[quote=rugiagele26,2012 11 16, 12:47]
Na tesla kai paminkiau, tai gavosi normaliai paksui minkoma, bet patys keksai iskepe man keistai kieti... nors aisku neprapjoviau as ju dar.
[/quote
Jei sutepėt sviestu negailėdama ir storai pabarstėt cukraus pudra, tai pagulejęs iki Kalėdų suminkštės ir bus maloniai trapus. Kepiau pernai ( būtent pagal Jūsų nurodytą receptą), tai tikrai viršus atrodė geležinis, bet pabuvo ir viskas subrendo, tik aš vyniojau į kepimo popierių ir laikiau vėsiam sandėliuke.
Atsakyti

QUOTE(rugiagele26 @ 2012 11 16, 12:47)
Na tesla kai paminkiau, tai gavosi normaliai paksui minkoma, bet patys keksai iskepe man keistai kieti... nors aisku neprapjoviau as ju dar.
[/quote
Jei sutepėt sviestu negailėdama ir storai pabarstėt cukraus pudra, tai pagulejęs iki Kalėdų suminkštės ir bus maloniai trapus. Kepiau pernai ( būtent pagal Jūsų nurodytą receptą), tai tikrai viršus atrodė geležinis, bet pabuvo ir viskas subrendo, tik aš vyniojau į kepimo popierių ir laikiau vėsiam sandėliuke.


Aciu karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 11 16, 07:49)
Sakykit, kas kepet Dresdeno keksa.. nu man atrodo kazkas netaip... vakar minkiau tesla vos ne "po prakaitu", nes ji be galo sunkiai minkesi, nors recepte raso, maisyt...  blink.gif nu arba ten kazkas nedarasyta, arba as nugrybavau ryskiai... kol iminkiau vaisius... nu zodziu, siandien suvyniojau i maistine plevele, bet man atrodo tais keksais galima apglusint trinktelejus , nes kieti be galo  blink.gif

Ar gerai iškilo pyragas?
Atsakyti
QUOTE(vvjuka @ 2012 11 16, 14:41)
Ar gerai iškilo pyragas?


Iskilo, bet siek tiek pasidave i sonus...nu gavosi kaip du batonai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 11 16, 12:47)
Na tesla kai paminkiau, tai gavosi normaliai paksui minkoma, bet patys keksai iskepe man keistai kieti... nors aisku neprapjoviau as ju dar.

Todel nereik panikuoti anksciau laiko.
Kaip ir rasiau keksai gaunasi 2, taj vienam keksui apie 500 gr. miltu ir ko cia tas akis pusti?
Nuotraukose parodyta kokia teslos konsistencija nekepto.
Jei issiplete i ploti vyniojimo klaida padarete.

Keksas tikrai nera purus, jei tokio tikejotes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 11 16, 15:45)
Iskilo, bet siek tiek pasidave i sonus...nu gavosi kaip du batonai biggrin.gif

O kokius miltus dėjote. Iš tikrųjų iškilo toks klausimas, kokius miltus reikia dėti?
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2012 11 16, 14:56)
Todel nereik panikuoti anksciau laiko.
Kaip ir rasiau keksai gaunasi 2, taj vienam keksui apie 500 gr. miltu ir ko cia tas akis pusti?
Nuotraukose parodyta kokia teslos konsistencija nekepto.
Jei issiplete i ploti vyniojimo klaida padarete.

Keksas tikrai nera purus, jei tokio tikejotes smile.gif


As supratau, kad jis nebus purus, tik man panika sukele tas vaisiu iminkymas i tesla biggrin.gif as padalinau tesla i dvi dalis, iskociojau du staciakampius, perlenkiau perpus, paplojau, ir dar perpus, ir dar paplojau, ir tada nesupratau kaip det i skada, tai dejau siule i virsu, nu zodziu jauciu as neiskesiu, ir viena prapjausiu kada biggrin.gif i maistine plevele suvyniojau...
Atsakyti
QUOTE(vvjuka @ 2012 11 16, 15:57)
O kokius miltus dėjote. Iš tikrųjų iškilo toks klausimas, kokius miltus reikia dėti?


Man labai patinka Kauno grūdų Jubiliejiniai - raudonas pakelis. Visi kepiniai šauniai gaunasi, ypač mieliniai.
Atsakyti
Tiesa, neradau apelsinu ir citrinu cukatu, tai dejau toki pati kieki kitu vaisiu cukatu, manau skoniui nekenks.
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2012 11 16, 15:56)
Todel nereik panikuoti anksciau laiko.
Kaip ir rasiau keksai gaunasi 2, taj vienam keksui apie 500 gr. miltu ir ko cia tas akis pusti?
Nuotraukose parodyta kokia teslos konsistencija nekepto.
Jei issiplete i ploti vyniojimo klaida padarete.

Keksas tikrai nera purus, jei tokio tikejotes smile.gif

o tai ką turi sėdėt patenkinta, jei galvoja, kad nesigavo? g.gif

žmogus ir kreipėsi, kad jos manymu kažkas ne taip su jos keksu. gal kiekio klaida, gal jos kažkur nugrybauta klaida, bet nėra reikalo dėl to jos menkinti ir savęs aukštinti schmoll.gif ne jūs viena norite galinti pasakiškus kepinius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mayfly @ 2012 11 16, 12:42)
O pagal kokį kepėte? Nes irgi ruošiuosi jį kepti  ax.gif

pagal sita
http://fantazijosvir...en-stollen.html

nu nzn, iskepus, ir pries laistant sviestu jis nebuna kietas, palietus pluta ji tokia minskta, aisku veliau sukieteja
Atsakyti
sveikos.na vakar sukaupiau visa drasa ir vel ryzausi namelio statybai.uztrukau puse dienos,pavargau,issisemiau,bet kaip pirmam kartui,rezultatu esu patenkinta .vualia biggrin.gif dar su apacia kazka uzbaigsiu.tik gaila,zvakute l ilgai nedega,turbut isdegina visa deguoni vidui ir pradeda gesti verysad.gif imanoma kazka pakeisti,kad kitam namui taip nebutu?stiklu languose vis tik norisi biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti