Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių miesto darželiai

QUOTE(Raganaa999 @ 2011 12 13, 14:56)
Pas mus taip pat leidziami uzkandziai per gimtadienius. Bet yra darzeliu kuriuose grieztai draudziama viskas. Tai nematau nieko blogo, darzelis nori apsidrausti ir tiek. Ne jus gal, kazkuri kita klause, kodel taip grieztai, neleidzia net saldainiu valgyt darzelyje.

aš klausiau, kodėl kalėdų seneliui dalinti saldainius leidžia,o suvalgyti jau neleidžia, mano vaikui tai širdelę skaudėtų, nors vėl gi,galima traktuoti,kaip valios ugdymą lotuliukas.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Evuška @ 2011 12 13, 13:20)
visuose manau tos pačios normos galioja, bet pas mus tai atlaidžiau pažiūri,ir saldainius suvalgyt tikrai leidžia, nu ir pyragėlius atnešti savo keptus leidžia,tik pirktinių neleidžia ax.gif

O kodėl taip griežtai,net saldainių suvalgyt neleidžia?  g.gif


saldainius galima.
negalima jokiu kitokiu vaisiu. ir jokiu uzstaliu per gimtadienius. vaikai mokomi gimtadienius svesti kitaip.

o saldainiu neleidzia as manau gal del to, kad yra alergisku vaiku. ir kad niekam skriaudos nebutu - nevalgo niekas. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 13 gruodžio 2011 - 15:05
QUOTE(Raganaa999 @ 2011 12 13, 15:56)
Ne jus gal, kazkuri kita klause, kodel taip grieztai, neleidzia net saldainiu valgyt darzelyje.

bet tuos saldainius taig ipats darželis ir perka, aš nors ir neklausiau bet irgi nelabai suprantu kodėl neleidžia jo suvalgyti jei pats dovanoja smile.gif jetus, prisimenant mūsų visų vaikystę, tai gavę tų saldainių per karnavalus darželiuose skubėdavome kuo greičiau paragauti, vargu ar kas neatidarytą dovaną parnešdavo iki namų..čia normalu, vaikas gavęs saldainį, ypač jei dar lopšelinukas tikrai nesedės, nežiūrės į tuos saldainius ir nelauks kol kas namo parves kad galėtų suvalgyti smile.gif pas mus per g-dienius leidžiama atnešti pavaišinti saldainiu, vaisių ir kepinį kokį nors naminį, jei iš parduotuvės tai tik šakotį leidžia..na bent kol kas nieko blogo nenutiko, nesklandumų nebuvo..tikėkimes taip ir toliau bus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(janna @ 2011 12 13, 16:01)
saldainius galima.
negalima jokiu kitokiu vaisiu. ir jokiu uzstaliu per gimtadienius. vaikai mokomi gimtadienius svesti kitaip.

kaip? bigsmile.gif nes pas mus taip kaip rašote kad pas jus negalima, tai idomu kaip pas jus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(˜“ª¤Julija¤ª“I @ 2011 12 13, 15:05)
bet tuos saldainius taig ipats darželis ir perka, aš nors ir neklausiau bet irgi nelabai suprantu kodėl neleidžia jo suvalgyti jei pats dovanoja smile.gif

valios ugdymas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2011 12 13, 16:01)
o saldainiu neleidzia as manau gal del to, kad yra alergisku vaiku. ir kad niekam skriaudos nebutu - nevalgo niekas. g.gif

jei grupėje yra alergiškų tada taip, lygybė turi būti, bet jei nėra tokių tai nematau bėdos..išvis kelis kartus atėjus pasiimti dukros kita mama rūbinėje rengdama savo vaiką duodavo jam saldainį ir maniškei besisukiojančiai aplink irgi..nesidžiaugiu tuo vaišinimu, bet ir išeities nematau..iš burnos neištrauksi, mamai kitai moralą skaityti kažkaip nesmagu..žodžiu jau nebesureikšminu tų visų "nukrypimų"..kitaip nervai neišlaikytų įtampos biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Evuška @ 2011 12 13, 16:11)
valios ugdymas  biggrin.gif

VA VA lotuliukas.gif nebent traktuoti taip thumbup.gif nors kas čia žino, gal tikrai taktika tokia bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ˜“ª¤Julija¤ª“˜: 13 gruodžio 2011 - 15:15
o pas jus saldainius darzelis dalina? bigsmile.gif Mes tai tevai patys dovaneles galvojam ka pirksim smile.gif Ir jei neleistu darzely valgyt tai ir saldainiu nebutu prie dovanu smile.gif bet pas mus leidzia mirksiukas.gif

QUOTE(˜“ª¤Julija¤ª“I @ 2011 12 13, 16:05)
bet tuos saldainius taig ipats darželis ir perka, aš nors ir neklausiau bet irgi nelabai suprantu kodėl neleidžia jo suvalgyti jei pats dovanoja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 13 gruodžio 2011 - 15:19
QUOTE(˜“ª¤Julija¤ª“I @ 2011 12 13, 15:14)
jei grupėje yra alergiškų tada taip, lygybė turi būti, bet jei nėra tokių tai nematau bėdos..išvis kelis kartus atėjus pasiimti dukros kita mama rūbinėje rengdama savo vaiką duodavo jam saldainį ir maniškei besisukiojančiai aplink irgi..

pas mus tai blogiau būna kai mama duoda TIK savo vaikui,ir dar ne tik kad saldainį,bet atneša ir kokį tai niekutį,žaisliuką ar dar ką nors, duoda prie kitų ir pabrėžia,jog už tai,kad geras vaikas darželyje buvo doh.gif Mano vaikas traktuoja tai kaip,kad vaikas buvo blogas, todėl aš nieko neatnešiau verysad.gif Tada eina ilgi pasiaiškinimai,kad taip nėra... Ir aiškinu garsiai prie tų tėvelių,kad negalima vaiko papirkinėti už buvimą darželyje,ir tėveliai kurie taip daro,elgiasi labai blogai. Ir dar pabrėžiu,kad jeigu gauna vienas,turi gauti visi smile.gif Kitą kartą mano vaikas irgi gavo saldainį,ir žaisliukų nebeneša taip akivaizdžiai,atiduoda išėjus iš grupės ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
taip wub.gif buvome visi draugiškai maloniai nustebę kai pasakė, kad darželis vaikučius sveikins pats, tam taupe pinigiukus wub.gif nei lito nerinkome šventei apart dovanėlėms personalui tik savo noru 4u.gif
pas mus kažkaip daug kas daroma daržiuko iniciatyva, atsidžiaugti negaliu bent kol kas..rašo projektus kokius tik geba..gauna vaikučiai nemokamų pieno produktų bei vaisių, šventėms va lėšų randa..rengia spektakliukus kurie nekainuoja wub.gif pvz mūsų grupėje šiais metais ir tėveliai aktyvūs, bus grupėje grojantis gitara "nuosavas" SŠ (tėtukas pasisiūlė), "nuosava" snieguolė (močiutė pasisiūlė) kuri pagros pianinu, praves sakė renginuką, žaidimukų, dainelių, auklytės visą filmuos, fotografuos, pasui padalins įrašus..žodžiu kai darželis ištiesia abi rankas vaikui ir tėveliai noriai dalyvaujame ugdyme ir nieko negaila wub.gif
QUOTE(Raganaa999 @ 2011 12 13, 16:19)
o pas jus saldainius darzelis dalina?  bigsmile.gif  Mes tai tevai patys dovaneles galvojam ka pirksim smile.gif Ir jei neleistu darzely valgyt tai ir saldainiu nebutu prie dovanu smile.gif bet pas mus leidzia  mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ˜“ª¤Julija¤ª“˜: 13 gruodžio 2011 - 15:33
pienuko ir vaisių projektus manau visi darželiai parašė,ir gauna wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Evuška @ 2011 12 13, 16:29)
pas mus tai blogiau būna kai mama duoda TIK savo vaikui,ir dar ne tik kad saldainį,bet atneša ir kokį tai niekutį,žaisliuką ar dar ką nors, duoda prie kitų ir pabrėžia,jog už tai,kad geras vaikas darželyje buvo Mano vaikas traktuoja tai kaip,kad vaikas buvo blogas, todėl aš nieko neatnešiau

na čia jau visai netinkamas elgesys tokių tėvelių schmoll.gif gerai kad pasakai garsiai ir problema sprendžiasi, ir širdelės vaikui nedrasko 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Evuška @ 2011 12 13, 16:34)
pienuko ir vaisių projektus manau visi darželiai parašė,ir gauna  wub.gif  wub.gif

žinok dauguma, bet dėja ne visi pasirodo..yra kur nenorėjo personalas apsiimti nemokamai tuos maistukus plaut-pjaustyti-dalinti, užsiminė per susirinkima auklytė su skaudančia širdimi apie kolegų patirtį, kalbėjom kaip tik kad ne viskas perkama-parduodama 4u.gif
Atsakyti
Na mes irgi gaunam vaisiu ir pieno produktu.. Vaises per kaledas ruosia darzelis, siemet ir uz kaledu seni moket nereikia. Tik dovaneles pirkom vaikams ir aukletojoms smile.gif
Atsakyti
Jetau tai jūsų darželiai pasitaupė neblogai thumbup.gif Pas mus tai ne tik kad mokėt už viską reikia, bet ir jokių vaišių ar dovanėlių net nesvajot gaut schmoll.gif Tik ir skundžiasi ištisai, kaip visko trūksta, niekam neužtenka ir t.t. schmoll.gif O kad vaikučiai gautų ką nors,tai tik pasvajot galim smile.gif O dar ir užsako visam darželiui vieną programą,ir net nepklausia, norim ar ne, tik pasako,kad kainuos grupei po 150lt ir sukitės kaip norit....
Atsakyti